Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

pikawka

Cytuj wiadomość#6742367 sobota, 7 listopad 2020, 15:14:07
escada napisał(a):

zrobiłam wczoraj w galerii zakupy nadające się na loterię i oczywiście nie wklepałam od razu paragonu, a od dzisiaj loteria zawieszona, bo galerie zamknięte. no żesz, było do przewidzenia  i pretensje  za brak skojarzen w mogę mieć wyłącznie do siebie

Uuuu ona będzie ponownie jak otworzą galerię. Trzymaj paragon. 
Ja u siebie w focus Bydgoszczy 2x 50 zł trafiłam. 
0 0

escada

Cytuj wiadomość#6742368 sobota, 7 listopad 2020, 15:17:51
bruce napisał(a):

escada napisał(a):

zrobiłam wczoraj w galerii zakupy nadające się na loterię i oczywiście nie wklepałam od razu paragonu, a od dzisiaj loteria zawieszona, bo galerie zamknięte. no żesz, było do przewidzenia  i pretensje  za brak skojarzen w mogę mieć wyłącznie do siebie

emotka  Brak słów... emotka
Nie biorę teraz w niczym udziału, ale to chyba nie bardzo w porządku... Każdy konkurs czy loteria tak ma? 

raczej nie, to ta loteria w kilku galeriach handlowych https://www.e-kon...nd.html#.X6asfkBFzIU
bruce 0

escada

Cytuj wiadomość#6742369 sobota, 7 listopad 2020, 15:20:12
pikawka napisał(a):

escada napisał(a):

gratuluję:) a rejestrowałaś zwycięski  paragon w domu z komputera czy w tej maszynie na terenie galerii ?
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6742373 sobota, 7 listopad 2020, 15:48:17
escada napisał(a):

pikawka napisał(a):

escada napisał(a):

gratuluję:) a rejestrowałaś zwycięski  paragon w domu z komputera czy w tej maszynie na terenie galerii ?

Rejestrowałem w domu z komórki. Miałam 2 paragony i jeden właśnie wygrał 50 zł. Pojechałam odebrać ( jest karta podarunkowa) zaraz wydałam  emotka  i znowu dostałam paragon i na niego kolejne 50 zł  emotka  także jakoś łatwo wpadają te 50tki 
0 0

escada

Cytuj wiadomość#6742376 sobota, 7 listopad 2020, 16:02:50
pikawka napisał(a):

escada napisał(a):

pikawka napisał(a):

escada napisał(a):

Rejestrowałem w domu z komórki. Miałam 2 paragony i jeden właśnie wygrał 50 zł. Pojechałam odebrać ( jest karta podarunkowa) zaraz wydałam  emotka  i znowu dostałam paragon i na niego kolejne 50 zł  emotka  także jakoś łatwo wpadają te 50tki 

tez kiedyś  miałąm dwa ale nadal loterie mnie nie lubią:(  człowiek dalej próbuje w nadziei że odczaruje los. tyle dobrego że już słodyczy nie kupuję, bo jedyny efekt to rosnący kuper:) a w temacie - wkurza mnie że tyle jest konkursów ze słodyczami,a z brokułami i marchewką jakoś nic nie widać;)))

asia670

Cytuj wiadomość#6742378 sobota, 7 listopad 2020, 16:28:08
Wkurza mnie,że co trochę stanę na nogi,to dostaję kopa.Dopiero co wróciłam po rocznej przerwie do pracy,/wylew/mineły 2 tygodnie i na tydzień wyladowałam w szpitalu,bo kilkakrotnie straciłam swiadomość w domu,a ostatni upadek skonczył sie rozwaleniem głowy o kant sciany w przedpokoju..jakbyscie mnie widzeli,jak wygladam...ZGROZA.Porobili mi chyba wszystkie badania,jakie istnieja,włacznie z tomografia,rezonansem itd i nie wiedza co było przyczyną.Z jednej strony cieszy,ze wszystko jest ok,z drugiej pozostaje lęk...jeszcze tydzien zwolnienia i do pracy-zastanawiam sie tylko,czy przedłuza mi umowę od stycznia,bo co ze mnie za pracownik,ehhh
0 0

wiesia30

Cytuj wiadomość#6742383 sobota, 7 listopad 2020, 17:06:54
asia670 napisał(a):

Wkurza mnie,że co trochę stanę na nogi,to dostaję kopa.Dopiero co wróciłam po rocznej przerwie do pracy,/wylew/mineły 2 tygodnie i na tydzień wyladowałam w szpitalu,bo kilkakrotnie straciłam swiadomość w domu,a ostatni upadek skonczył sie rozwaleniem głowy o kant sciany w przedpokoju..jakbyscie mnie widzeli,jak wygladam...ZGROZA.Porobili mi chyba wszystkie badania,jakie istnieja,włacznie z tomografia,rezonansem itd i nie wiedza co było przyczyną.Z jednej strony cieszy,ze wszystko jest ok,z drugiej pozostaje lęk...jeszcze tydzien zwolnienia i do pracy-zastanawiam sie tylko,czy przedłuza mi umowę od stycznia,bo co ze mnie za pracownik,ehhh

Człowiek nie docenia zdrowia, a ono jest największą wygraną. Zdrówka Ci życzę kochana, dbaj o siebie, odpoczywaj. Przytulam Cię mocno

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6742387 sobota, 7 listopad 2020, 17:29:31
asia670 napisał(a):

Asiu idź do kardiolog Marzeny Czader( przyjmuje chyba w Medicusie) prywatnie. Nie wiem ile teraz bierze ale dzięki niej po 10 latach cierpień wreszcie mogę normalnie żyć. I dzięki niej mam zdrową córeczkę. A wg prenatalnych  malutką chcieli usunąć. Też miałam te badania co ty plus wiele innych. Krolucki i inni robili ze mnie krolika doświadczalnego. Dopiero jak wzięli mnie z drogi do szpitala, bo stracilam przytomność wszystko sie zmienilo. Co prawda lykam kilka tabletek, ktore mi dobrze dobrala ale od. 9 lat wreszcie jest normalnie emotka  Zdrowia i dobrej diagnozy Ci życzę

tereniagno

Cytuj wiadomość#6742508 niedziela, 8 listopad 2020, 00:13:36
Wkurzyłam się, ponieważ wysłałam zgłoszenie z Colgate, oczywiście na ostatnią chwile.
Wszystko ładnie wpisałam i kliknęłam -Wyślij zgłoszenie,a tu zonk-biała strona emotka
Coś mają  ze stroną, bo córka wysyłała i też dzwoniła, że po wysłaniu zgłoszenia zrobiła się biała strona.
Czyli zgłoszenia do nich nie doszły i paragony poszły się bujać emotka
Tak to jest czekanie do ostatniej chwili i wysyłka krótko przed zakończeniem konkursu,
a paragon czekał od 17 października emotka emotka emotka
Mało tego,wczoraj byłam w sklepie,kupiłam na konkurs 3 Nałęczowianki.
Przyszłam do domu,wyjmuję z torby i oczywiście co? 2 Nałęczowianki 1 Kinga Pienińska emotka
To chyba tylko ja potrafię tak zrobić emotka

vanillasky-2017

Cytuj wiadomość#6742509 niedziela, 8 listopad 2020, 00:23:07
tereniagno napisał(a):

Wkurzyłam się, ponieważ wysłałam zgłoszenie z Colgate, oczywiście na ostatnią chwile.
Wszystko ładnie wpisałam i kliknęłam -Wyślij zgłoszenie,a tu zonk-biała strona emotka
Coś mają  ze stroną, bo córka wysyłała i też dzwoniła, że po wysłaniu zgłoszenia zrobiła się biała strona.
Tak to jest czekanie do ostatniej chwili i wysyłka krótko przed zakończeniem konkursu,
Przyszłam do domu,wyjmuję z torby i oczywiście co? 2 Nałęczowianki 1 Kinga Pienińska emotka

Dodam swoje ... pojechałam specjalnie do C4 po 3 Nałęczowianki . Dłuższą chwilę ich szukałam, zapłaciłam i jak odeszłam od kasy dojrzałam, że wzięłam 3 Cisowianki   emotka

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6742514 niedziela, 8 listopad 2020, 04:34:27
życie!

jola1500

Cytuj wiadomość#6742527 niedziela, 8 listopad 2020, 09:50:33
edzia21 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Nie wiem co robic poprosiłam o zakup paragonu forumowicza, przesłałam pieniądze a tu ani widu ani słychu paragonu, forumowicz nie odpowiada na wiadomości... emotka

najlepiej podaj do publicznej informacji NICK, żeby nikt więcej się nie naciął. 

Tak, to ważna informacja. Jest tu grono wspaniałych ludzi, którzy potrafią dzielić się pomysłami i radością z wygranych małych i dużych. Jestem tu od 2 lat i lubię poczytać wątki, bo nawet codzienne i bardzo życiowe sprawy tu się pojawiają. Warto zadbać, by forum nie było dla tych którzy ...oszukuja. Administrator pewnie po sprawdzeniu takiego faktu będzie mógł zablokować taką osobę...??

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6742553 niedziela, 8 listopad 2020, 11:50:20
vanillasky-2017 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

1. Dodam swoje ... pojechałam specjalnie do C4 po 3 Nałęczowianki . Dłuższą chwilę ich szukałam, zapłaciłam i jak odeszłam od kasy dojrzałam, że wzięłam 3 Cisowianki   emotka

kumulacja

Cytuj wiadomość#6742561 niedziela, 8 listopad 2020, 12:13:56
kalinea napisał(a):

Nie wiem co robic poprosiłam o zakup paragonu forumowicza, przesłałam pieniądze a tu ani widu ani słychu paragonu, forumowicz nie odpowiada na wiadomości... emotka

Jest u nas temat: NIE polecam wymiany z ...
Wpisz się do niego. Jeśli forumowicz nie odpowiada z ważnych przyczyn np. choroby, to się potem wytłumaczy.
Ale jeśli po prostu Ciebie naciągnął, to my też chcielibyśmy być ostrzeżeni. Zdarzały się tu oszustwa.
https://www.e-kon...ie-polecam-wymiany-z

jola1500

Cytuj wiadomość#6742704 poniedziałek, 9 listopad 2020, 07:19:37
  • FBbeata7 napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

1. Dodam swoje ... pojechałam specjalnie do C4 po 3 Nałęczowianki . Dłuższą chwilę ich szukałam, zapłaciłam i jak odeszłam od kasy dojrzałam, że wzięłam 3 Cisowianki   emotka

Też tak miewam... emotka ...albo wysyłam sms i.. po wysłaniu widzę że "dodała mi się cyferka". Kiedyś najlepiej... przygotowałam sobie na rano paragony i wysłałam kefir zamiast szampon ...a tam gratulacje karta Rossman 100 zł... nie dało się odkręcić.. emotka   
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6742745 poniedziałek, 9 listopad 2020, 10:31:23
Ile człowiek przegapił czy źle kupił przez lata grania trudno zliczyć.Wczoraj po 22 obudziłam się,że Kinder Bueno się kończy zupełnie przypadkiem na to wpadłam.Niby to tylko było 6 kodów ale bym dzisiaj była zła jak osa.Najważniejsze nie  tracić poczucia humoru i podchodzić do tego jak do nauczki na przyszłość.A jak ktoś poucza ,że on sobie wszystko zapisuje i nigdy niczego nie przegapił to czekać jak i jego karma dopadnie.,Pogoda kiepska i trzeba czekać do 12 by iść na zakupy.To też wkurza nie:)

slomkab

Cytuj wiadomość#6742747 poniedziałek, 9 listopad 2020, 10:34:15
Kupiłam dzisiaj kinder bueno aby puścić i ostatni raz spróbować, bo moze się uda a tuuuuu.....zonk bo złoszenia do wczoraj:(
0 0

kalmia86

Cytuj wiadomość#6742761 poniedziałek, 9 listopad 2020, 10:49:23
ooo... A ja przegapiłam kindee bueno. zostałam z kilkoma kodami. No trudno.
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6742783 poniedziałek, 9 listopad 2020, 12:10:42
Gdyby nie wasze wpisy to tez bym myslal ze kinder jeszcze mozna rejestrowac..
No coz, kilka papierkow do kosza. emotka
0 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6742786 poniedziałek, 9 listopad 2020, 12:18:34
Już 2 paragon z Knorra poszedł się ... Ktoś zarejestrował z takim samym numerem emotka
0 0