Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

bluszczowelove

Cytuj wiadomość#6738594 piątek, 23 październik 2020, 12:57:35
azaflora napisał(a):

slomkab napisał(a):

domika napisał(a):

Wkurza mnie to wszystko co się w tym kraju dzieje. emotka

Mnie tez, jestem.połamana ta zdalna emotka

U mnie już chodzą mieszane patrole OTK i policja emotka . Sąsiadka szła z wnuczką - została wylegitymowana, powiedziała im, że przecież ograniczenia od jutra, "a to nic, przymierzamy się" . Terror, zanim nas wykończy wirus, wykończą nas psychicznie  emotka

Co to jest OTK? w temacie wkurza mnie, że politycy ograniczają naszą wolność! przymusowe szczepienia już pewnie wkrótce.... 
luki28 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6738597 piątek, 23 październik 2020, 13:04:22
bluszczowelove napisał(a):

azaflora napisał(a):

slomkab napisał(a):

domika napisał(a):

U mnie już chodzą mieszane patrole OTK i policja emotka . Sąsiadka szła z wnuczką - została wylegitymowana, powiedziała im, że przecież ograniczenia od jutra, "a to nic, przymierzamy się" . Terror, zanim nas wykończy wirus, wykończą nas psychicznie  emotka

Co to jest OTK? w temacie wkurza mnie, że politycy ograniczają naszą wolność! przymusowe szczepienia już pewnie wkrótce.... 

To wojsko Obrona Terytorialna Kraju

bluszczowelove

Cytuj wiadomość#6738599 piątek, 23 październik 2020, 13:09:54
azaflora napisał(a):

bluszczowelove napisał(a):

azaflora napisał(a):

slomkab napisał(a):

domika napisał(a):

To wojsko Obrona Terytorialna Kraju

aaaaa dzięki jakoś o tym zapomniałam, że to jest emotka
0 0

basiag

Cytuj wiadomość#6738605 piątek, 23 październik 2020, 13:24:58
a ja się zastanawiam, jak dzieci mają dojść do szkoły jak będą miały zakaz poruszania się samodzielnie emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6738610 piątek, 23 październik 2020, 13:32:49
basiag napisał(a):

a ja się zastanawiam, jak dzieci mają dojść do szkoły jak będą miały zakaz poruszania się samodzielnie emotka

dzieci mają przecież zdalna naukę to gdzie mają iść
0 0

kalmia86

Cytuj wiadomość#6738611 piątek, 23 październik 2020, 13:33:30
agakaz2 napisał(a):

basiag napisał(a):

ale zdalna niby od czwartej klasy dopiero...
0 0

basiag

Cytuj wiadomość#6738612 piątek, 23 październik 2020, 13:35:05
agakaz2 napisał(a):

basiag napisał(a):

starsze tak, to to już nastolatki, ja mówię o dzieciach np. 9-10-latkach
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6738613 piątek, 23 październik 2020, 13:35:14
kalmia86 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

basiag napisał(a):

to wynika że do 8 do 16 muszą być w szkole bo w takich godzinach nie mogą chodzić same, tylko dziwię się skąd pytanie wątpię bo dziecko z 1 klasy samo chodziło i wracało

wkurza mnie to wszystko
0 0

persiczka

Cytuj wiadomość#6738641 piątek, 23 październik 2020, 14:22:33
A mnie wkurza to, że jako pracownik medyczny, mogę być wydelegowana na stadion do pracy a nikogo nie obchodzi to, że jak wyjadę z domu z przymusu a moi rodzice starsi zostaną sami .....i niech mi nikt nie mówi, że rząd pomaga, dzięki mnie cała moja rodzina była uziemiona na kwarantannie 2 tygodnie i wiem, że gdyby nie ktoś bliski to nawet by nam nikt zakupów nie zrobił.....i zadnego telefonu czy ktos ma co jesc i jak się czuje,.....to mnie wkurza.....Nie martwie się o siebie bo cały czas pracuję z Covidami,to moja praca,lubie pomagac i czuję z tego satysfakcję....moge pracowac u siebie w miescie ale na wyjazd gdzies dalej nie ma mowy.....bo nie jestem sama...to mnie w kurza....że wyjade a rodzina zostanie sama emotka ......brak słów ale ulzylo mi że się wyżaliłam emotka pzodro dla wszystkich i duzo zdrówka emotka

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6738645 piątek, 23 październik 2020, 14:33:28
persiczka napisał(a):

A mnie wkurza to, że jako pracownik medyczny, mogę być wydelegowana na stadion do pracy a nikogo nie obchodzi to, że jak wyjadę z domu z przymusu a moi rodzice starsi zostaną sami .....i niech mi nikt nie mówi, że rząd pomaga, dzięki mnie cała moja rodzina była uziemiona na kwarantannie 2 tygodnie i wiem, że gdyby nie ktoś bliski to nawet by nam nikt zakupów nie zrobił.....i zadnego telefonu czy ktos ma co jesc i jak się czuje,.....to mnie wkurza.....Nie martwie się o siebie bo cały czas pracuję z Covidami,to moja praca,lubie pomagac i czuję z tego satysfakcję....moge pracowac u siebie w miescie ale na wyjazd gdzies dalej nie ma mowy.....bo nie jestem sama...to mnie w kurza....że wyjade a rodzina zostanie sama emotka ......brak słów ale ulzylo mi że się wyżaliłam emotka pzodro dla wszystkich i duzo zdrówka emotka

powodzenia. u mnie w domu ta sama sytuacja. Niestety swoją wieloletnią nieudolność próbują tuszować zasobami których nie ma wyrzucając na siłę i nie pytając o sytuację rodzinną.

Oby to się jak najszybciej skończyło emotka

kalmia86

Cytuj wiadomość#6738646 piątek, 23 październik 2020, 14:33:46
persiczka napisał(a):

Masz rację, to byłoby nie fair. I zupełnie nie dziwię się pracownikom służby zdrowia, ze nie chcą być oddelegowani do innego miasta. Trzymaj się ciepło

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6738653 piątek, 23 październik 2020, 14:57:23
Już mało rzeczy na tym świecie mnie zwyczajnie nie wkurza...
Ale konkursowo wkurza mnie niska skuteczność w Łaciatym. Chyba mam zwyczajnie pecha.  emotka
0 0

persiczka

Cytuj wiadomość#6738661 piątek, 23 październik 2020, 15:49:30
dokaldnie,Nas moga oddelagowac tylko co  z Naszymi rodzinami jak my nie bedziemy mogli do domu wejsc.....bo strach rodziny zakazic itp....smutne  emotka  .ja wiem,że musze i wszedzie będe przy chorych....tylko niech mi dadza gwarancje,jak ja będe gdzies daleko,żeby moi bliscy nie byli sami......ja jestem dla chorych,dla wszystkich,,,więc dls mnie to bez róznicy,czy czy tam...aby chorym, pomagać....,:) ,,..dziekuję wszystkim za mile slowa otuchy,to dla mnie ważne,zwłasza w tej chiwili....trzymajcie się cieplo emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6738662 piątek, 23 październik 2020, 15:54:32
agakaz2 napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

basiag napisał(a):

to wynika że do 8 do 16 muszą być w szkole bo w takich godzinach nie mogą chodzić same, tylko dziwię się skąd pytanie wątpię bo dziecko z 1 klasy samo chodziło i wracało

wkurza mnie to wszystko

moja 9-latka sama chodziła a teraz za bardzo nie będzie mogła bo w 3 dni ma na 12:50 i kończy o 16:15 to wracać będzie mogla sama, a w dwa dni na 8:00 to do szkoły będzie mogła iść sama ale wracać za to nie będzie mogła sama bo kończy o 13:00.
0 0

persiczka

Cytuj wiadomość#6738663 piątek, 23 październik 2020, 15:55:16
[quote=persiczka] dokaldnie,Nas moga oddelagowac tylko co  z Naszymi rodzinami jak my nie bedziemy mogli do domu wejsc.....bo strach rodziny zakazic itp....smutne  emotka to ja w pracy...  .ja wiem,że musze i wszedzie będe przy chorych....tylko niech mi dadza gwarancje,jak ja będe gdzies daleko,żeby moi bliscy nie byli sami......ja jestem dla chorych,dla wszystkich,,,więc dls mnie to bez róznicy,czy czy tam...aby chorym, pomagać....,:) ,,..dziekuję wszystkim za mile slowa otuchy,to dla mnie ważne,zwłasza w tej chiwili....trzymajcie się cieplo ..to mój ubiór w pracy na 12h,,,,,zdrówka zycze  emotka   

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6738690 piątek, 23 październik 2020, 17:29:30
persiczka napisał(a):

[quote=persiczka] dokaldnie,Nas moga oddelagowac tylko co  z Naszymi rodzinami jak my nie bedziemy mogli do domu wejsc.....bo strach rodziny zakazic itp....smutne  emotka to ja w pracy...  .ja wiem,że musze i wszedzie będe przy chorych....tylko niech mi dadza gwarancje,jak ja będe gdzies daleko,żeby moi bliscy nie byli sami......ja jestem dla chorych,dla wszystkich,,,więc dls mnie to bez róznicy,czy czy tam...aby chorym, pomagać....,:) ,,..dziekuję wszystkim za mile slowa otuchy,to dla mnie ważne,zwłasza w tej chiwili....trzymajcie się cieplo ..to mój ubiór w pracy na 12h,,,,,zdrówka zycze  emotka   

pięknie to napisałaś, widać, że to co robisz robisz z zaangażowaniem i z pasją emotka  Serdecznie Cie pozdrawiam, trzymaj się ciepło i duuuuzo zdrowia dla Ciebie i całej rodzinki  emotka emotka

persiczka

Cytuj wiadomość#6738703 piątek, 23 październik 2020, 18:36:26
kukuleczka napisał(a):

persiczka napisał(a):

pięknie to napisałaś, widać, że to co robisz robisz z zaangażowaniem i z pasją emotka  Serdecznie Cie pozdrawiam, trzymaj się ciepło i duuuuzo zdrowia dla Ciebie i całej rodzinki  emotka emotka

persiczka

Cytuj wiadomość#6738706 piątek, 23 październik 2020, 18:50:11
persiczka napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

persiczka napisał(a):

Tak,to moja pasja która idzie z zawodem,która kocham a pacjenci kochają mnie....mimo,potu,łez,.pozegnan na wieki.....mimo to,ni zamienie tej pracy na inna,chce sluzyc innym..(choc wiem,z czym to się wioże  emotka ......Dziekuję Ci i Wam za miłe slowa...to ważne po przyjsciu z takiego z dyzuru,choć w domu wiedza,że jak wychodze to moge nie wrócic,bo jest podejrzenie plusa itp...i kazdy czeka na wynik wymazu.....Poczatki były straszne,teraz żartujemy ze wszystkiego,z samych siebie,ze stroju itp....by nie dac się zwariowac....Mysle,że damy radę i powrócimy do normalnosci,tego sobie i Wam życzę....Dziekuje za wsparcie ,jestescie wielcy emotka

monia24

Cytuj wiadomość#6738713 piątek, 23 październik 2020, 19:11:26
nanajka81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

basiag napisał(a):

wkurza mnie to wszystko

moja 9-latka sama chodziła a teraz za bardzo nie będzie mogła bo w 3 dni ma na 12:50 i kończy o 16:15 to wracać będzie mogla sama, a w dwa dni na 8:00 to do szkoły będzie mogła iść sama ale wracać za to nie będzie mogła sama bo kończy o 13:00.

podobno dzieci do szkoły i ze szkoły mogą iść same - info z librusa

moskala22

Cytuj wiadomość#6738715 piątek, 23 październik 2020, 19:14:16
monia24 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

basiag napisał(a):

wkurza mnie to wszystko

podobno dzieci do szkoły i ze szkoły mogą iść same - info z librusa

Tak, na stronie gov.pl jest zapis ze do i z szkoły dzieci mogą wracać same + w weekendy nie obowiązuje ten zakaz
0 0