Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

visserarthur

Cytuj wiadomość#6740193 czwartek, 29 październik 2020, 13:36:24
Kropka Bordo- nie dość, że nie wysłali bonu z konkursu Lech w Dino w terminie, to dziś (po ponagleniach) przysłali kopertę z listem gratulacyjnym (bez bonu!)
0 0

kejm

Cytuj wiadomość#6740369 czwartek, 29 październik 2020, 21:43:04
Co za dzień do d...
Nie dość, że wszystko rozwiązuje się poza mną to straciłam nagrodę bo przy wysyłaniu formularza nie zauważyłam, że 1 na GD . A przed chwilą jak w końcu wymęczyłam odpowiedź na Lindor to okazało się, że wpisałam wykorzystany już nr paragonu, zapomniałam, że na początku konkursu już jedną wysyłałam. Nawet to sobie zapisałam na paragonie i co? D...!
Chyba zmęczenie materiału  emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6740398 piątek, 30 październik 2020, 05:35:38
koniczynka123 napisał(a):

[quote=mama-l-k-m]

nanajka81 napisał(a):

a mnie wkurza ten nasz durny rząd, protesty, pandemia, czekanie na teleporadę i jak już się dostanie skierowanie na test to półtora dnia trzeba wisieć na telefonie żeby się gdzieś zarejestrować i kolejne 4 dni czekać na termin testu. A potem kolejne x-dni żeby się dowiedzieć co z testu wyszło. To nie ja mam mieć test ale ktoś z najbliższego otoczenia a ja jestem świadkiem jak to wygląda. Normalnie krew zalewa.

Każdy rejon inny. Mąż dodzwonił się za pierwszym razem. Test odebrali od wykonanej rozmowy 24h później, wynik testu od odbioru był po 29h. Sprawnie im to poszło i inni pracownicy też tak samo mieli. 
Mnie dziś bardziej wkurza, że przez protesty koleżanka spóźniła się na samolot mimo, że wyjechała z dużym wyprzedzeniem. Miała lecieć do umierającego brata.. Oby zdążyła... 

mama-l-k-m Bardzo się z Tobą zgadzam!!!
Pisałam parę dni temu o 2 młodych osobach z rodziny, które wylądowały w szpitalu, wszystkie badania+ covid błyskawicznie. A na FB czytam kłamliwe wpisy o tym samym szpitalu. Poza tym wczoraj na naszej ulicy samoistnie zapaliło się auto, poparzyło kobietę wewnątrz i spłonął doszczętnie jej samochód emotka Centrum uwagi protestujących niestety nie była skierowana na ratowanie życia kobiety w aucie emotka ,  a mogli jej pomóc choćby robiąc miejsce erce i innym służbom. Coraz mniej empatii w ludziach...Nie wiem o jakich wpisach dotyczących szpitala piszesz i czy tego dotyczą, ale... Moja koleżanka z pracy robiła test. Lekarz jej wypisał, że ma zrobić w szpitalu i zrobili jej szybko. A ludzie, którzy czekają na testy do namiotu pod szpitalem stoją po kilka hdozin i czasem jest tak, że zamykają im namiot przed nosem, bo koniec testowania na dziś. Tak jest na Mazowszu. Kolejki do testów i stanie przez cały dzień. Wczoraj druga koleżanka robiła. Ludzie przychodzili ze swoimi krzesełkami, żeby w tych kolejkach wytrzymać. Na wynik testu czekają po 7 dni. A ja robiąc prywatnie z pracy w labie miałam w ciągu 9 godzin wynik. Brakuje miejsc w szpitalach, niedawno umarł kierowca karetki zarażony covid, bo żaden z okolicznych szpitali nie chciał go przyjąć. Źle się dzieje. 
A protes kobiet? Po to blokują ulice, żeby były zauważone i usłyszane. Po co było zmieniać coś, co było dobre, wypracowane i za czym był nawet Ś. P. Lech Kaczyński? Po co ludzie, którzy nie mają pojęcia o życiu ingerują w takie sprawy? 
Przykro mi się patrzy na dzisiejsza, skłócona Polskę. Dokąd zmierzamy? 

moskala22

Cytuj wiadomość#6740411 piątek, 30 październik 2020, 08:22:16
Byłam wczoraj z mamą zrobić test w Skawinie (mobilny punkt, testy na NFZ). Byłyśmy o 5 rano i byłyśmy 4, siostra dzień wcześniej była o godz.7 i była około 100. Powiem wam, ze padłam gdy zobaczyłam przygotowania pracowników do pobierania wymazow - gość już w kombinezonie biegał z kablami, przenosił stoliki. Obok namiotu stoi toi-toi i hitem było jak podjechał do niego coś a’la beczkowóz i opróżniał go z nieczystości. Mina ludzi czekających na wymazy - bezcenna. Wydawało mi się ze jakieś tam „pozory” sterylności ze strony pracowników powinny być zachowane, bo człowiek czekający na test zaczynał wątpić w sens robienia go (pomijając w ogóle wiarygodność takich testów pobieranych tylko z nosa)
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6740427 piątek, 30 październik 2020, 09:15:19
Poszłam z synem na wizytę do poradni reumatologicznej, a poradnia jest w szpitalu. Na wejściu mierzą temperaturę i dają kartkę, ze przyszlam syna zbadać na covida. Miałam to podpisać i zgłosić się do namiotu. . Nie podpisze w życiu czegoś co nie jest prawda, wyklocalam się z nimi, a oni, że nie mam to podpisać, bo nie wpuszcza do szpitala. Wkur.... mnie niesamowicie zadzwoniłam do lekarki i jej powiedziałam, że nie przyjdziemy, bo nie podpisze takich bzdur. Zeszła do nas na dol i weszliśmy z nią bez problemu. Koniec końców nke podpisałam ich głupiej kartki

anialistopad

Cytuj wiadomość#6740431 piątek, 30 październik 2020, 09:41:11

anialistopad napisał(a):

Poszłam z synem na wizytę do poradni reumatologicznej, a poradnia jest w szpitalu. Na wejściu mierzą temperaturę i dają kartkę, ze przyszlam syna zbadać na covida. Miałam to podpisać i zgłosić się do namiotu. . Nie podpisze w życiu czegoś co nie jest prawda, wyklocalam się z nimi, a oni, że nie mam to podpisać, bo nie wpuszcza do szpitala. Wkur.... mnie niesamowicie zadzwoniłam do lekarki i jej powiedziałam, że nie przyjdziemy, bo nie podpisze takich bzdur. Zeszła do nas na dol i weszliśmy z nią bez problemu. Koniec końców nke podpisałam ich głupiej kartki

Ty nie chciałaś wejść do namiotu zrobić badania a inni zdrowi stoją w godzinnych kolejkach żeby się zbadać emotka   Po co?
     A czemu miałabyś podpisać nie prawdę skoro przecież chcieli Ci zrobić to badanie? Moja córka wylądowała w szpitalu w tamtym tyg i to normalne, że nie wpuszczają na szpital bez badania. emotka

Oni chcieli wymusić te badanie,jako nakaz,że mam iść i zrobić,bo oni mają takie widzi mi się. I miałam podpisać,że przyszłam tu w konkretnym celu,by wykonać te badanie,bo podejrzewam covida u syna. Chciałam zrobić fotkę tego papierka zabronili,stali i patrzyli czy zdjęć nie robię. Nie podpisze czegoś co nie jest prawdą,nie przyszłam w tym celu . Nikt na mnie nie będzie nic wymuszał.
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6740441 piątek, 30 październik 2020, 10:06:47
[quote=

anialistopad napisał(a):

anialistopad napisał(a):

anialistopad napisał(a):

anialistopad napisał(a):

anialistopad napisał(a):

anialistopad] Poszłam z synem na wizytę do poradni reumatologicznej, a poradnia jest w szpitalu. Na wejściu mierzą temperaturę i dają kartkę, ze przyszlam syna zbadać na covida. Miałam to podpisać i zgłosić się do namiotu. . Nie podpisze w życiu czegoś co nie jest prawda, wyklocalam się z nimi, a oni, że nie mam to podpisać, bo nie wpuszcza do szpitala. Wkur.... mnie niesamowicie zadzwoniłam do lekarki i jej powiedziałam, że nie przyjdziemy, bo nie podpisze takich bzdur. Zeszła do nas na dol i weszliśmy z nią bez problemu. Koniec końców nke podpisałam ich głupiej kartki

co kraj to chyba obyczaj, teściowa szła na 3 dni do szpitala na badania i żadnego wymazu na covid ani testu nie miała....

0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6740443 piątek, 30 październik 2020, 10:10:55
Koniczynka to ja miałam inna kartkę ,bo tam było napisane ,że przyszłam zrobić wymaz,bo podejrzewam covida . Wcześniej mieliśmy inna kartkę i tamta podpisywałam ,bez gadania,a ta była całkowicie inna i bylo jasno określone po co przyszlam
0 0

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6740444 piątek, 30 październik 2020, 10:13:27

A ja nie rozumiem po kiego ludzie stoją w tych kolejkach ? Jeśli czuję się bardzo źle to szpital przyjmie więc po co zawracać komuś głowę i marnować czas?
No tak zaczytana pola- życie tej poparzonej kobiety nie bylo nic warte?! emotka  poczuła na swej skórze główne hasło " wypier..."
bo jakoś nie widzę w postulatach protestujących żadnej wzmianki o aborcji eugenicznej emotka   https://wiadomosc...r4trSfnZRtSR4NajJR-s
Mam lekarzy w rodzinie, chłopaka z zespołem Downa i osobę w krytycznym stanie chorą na Covid(leży pod tlenem w KRK- można wszystkie te fakty sprawdzić np na Fb), które mają powody do wściekłości. A nie klnące dziewczyny z podstawówki czy średniej, które nic nie przeszły a swoim zachowaniem zniszczyły komuś życie. Już nie wspomnę o tym ile z nich przyniosło wirusa do domu i przyczyniło się do choroby dziadków, rodziców... Rozumiem 1 dzień protestu ale tydzień??? Wszystkie partie tylko na tym żerują a one robią sobie bezsensowne zloty... Ech szkoda, że głupota nie boli.

Bezsensowne zloty....? Na naszych oczach łamane są podstawowe prawa człowieka. Twój komentarz przypomina mi serial "Opowieść podręcznej", gdzie główna bohaterka jako kobieta już bez żadnych praw, za to z obowiązkiem rodzenia (nie swoich) dzieci, wspomina normalne czasy i jak kolejne prawa były odbierane, ale nikt za bardzo nie reagował, aż żaba została ugotowana.  I mam nadzieję, że z x lat nie będziesz płakać, że kiedyś to kobiety nawet do pracy mogły chodzić i głosować, a teraz tylko męża obsługiwać i minimum 5 dzieci urodzić. A jak ciąża zagrażająca jej życiu i zdrowiu to w sumie niech umiera, tylko cicho siedzi i nie przeszkadza facetom, bo oni to ważnymi sprawami się zajmują. Teraz jeszcze można coś zrobić. Fajnie, że niektórzy poświęcają na to swój czas. Bardzo szkoda, i nie wiem jaki był powód, że władza postanowiła wywinąć takie świństwo teraz, plus vice premier ds. bezpieczeństwa nawołujący do rozruchów? dokąd ten kraj zmierza....ale niestety połowa obywateli tego właśnie chciała.

onmyown

Cytuj wiadomość#6740447 piątek, 30 październik 2020, 10:22:39

No tak zaczytana pola- życie tej poparzonej kobiety nie bylo nic warte?! emotka  poczuła na swej skórze główne hasło " wypier..."
bo jakoś nie widzę w postulatach protestujących żadnej wzmianki o aborcji eugenicznej emotka   https://wiadomosc...r4trSfnZRtSR4NajJR-s
Mam lekarzy w rodzinie, chłopaka z zespołem Downa i osobę w krytycznym stanie chorą na Covid(leży pod tlenem w KRK- można wszystkie te fakty sprawdzić np na Fb), które mają powody do wściekłości. A nie klnące dziewczyny z podstawówki czy średniej, które nic nie przeszły a swoim zachowaniem zniszczyły komuś życie. Już nie wspomnę o tym ile z nich przyniosło wirusa do domu i przyczyniło się do choroby dziadków, rodziców... Rozumiem 1 dzień protestu ale tydzień??? Wszystkie partie tylko na tym żerują a one robią sobie bezsensowne zloty... Ech szkoda, że głupota nie boli.

Podziękuj rządzącym i trybunałowi, że wybrali taki moment na wydanie orzeczenia, a nie miej pretensji do protestujących. Rozumiesz 1 dzień protestu, ale tydzień już nie? Jak dla mnie, to protestuje się do skutku. A co do wieku, to kto ma iść jak nie młodzi? Kobiety po menopauzie, których ta sprawa bezpośrednio już nie dotyczy? Może te "dziewczyny z podstawówki" chcą zadbać o swoja przyszłość, żeby żyć w normalnym cywilizowanym kraju, a nie w średniowieczu? Z jednym się z Tobą zgodzę, szkoda że głupota nie boli

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6740448 piątek, 30 październik 2020, 10:23:57

ktosiek1 napisał(a):

A ja nie rozumiem po kiego ludzie stoją w tych kolejkach ? Jeśli czuję się bardzo źle to szpital przyjmie więc po co zawracać komuś głowę i marnować czas?

Bezsensowne zloty....? Na naszych oczach łamane są podstawowe prawa człowieka. Twój komentarz przypomina mi serial "Opowieść podręcznej", gdzie główna bohaterka jako kobieta już bez żadnych praw, za to z obowiązkiem rodzenia (nie swoich) dzieci, wspomina normalne czasy i jak kolejne prawa były odbierane, ale nikt za bardzo nie reagował, aż żaba została ugotowana.  I mam nadzieję, że z x lat nie będziesz płakać, że kiedyś to kobiety nawet do pracy mogły chodzić i głosować, a teraz tylko męża obsługiwać i minimum 5 dzieci urodzić. A jak ciąża zagrażająca jej życiu i zdrowiu to w sumie niech umiera, tylko cicho siedzi i nie przeszkadza facetom, bo oni to ważnymi sprawami się zajmują. Teraz jeszcze można coś zrobić. Fajnie, że niektórzy poświęcają na to swój czas. Bardzo szkoda, i nie wiem jaki był powód, że władza postanowiła wywinąć takie świństwo teraz, plus vice premier ds. bezpieczeństwa nawołujący do rozruchów? dokąd ten kraj zmierza....ale niestety połowa obywateli tego właśnie chciała.

I wg Ciebie przez to przez tydzień trzeba utrudniać służbom życie??? "
"A jak ciąża zagrażająca jej życiu i zdrowiu..."- poczytaj proszę ustawę i postulat powyżej, podaj mi która pozycja dotyczy aborcji eugenicznej? 

Służby to akurat życie mają utrudnione przez to że władza zamiast zająć się pandemią walczyła o stołki, a jak lekarze i pielęgniarki protestowali przeciwko trudnym warunkom pracy to kazali im za granicę wyjechać. To wyjechali. Taki mamy klimat. A co do aborcji eugenicznej - to zapoznaj się z tematem, bo chyba mylisz pojęcia i posługujesz się frazesem powtarzanym przez polityków, którzy też nie mają pojęcia w temacie.

monkakk

Cytuj wiadomość#6740459 piątek, 30 październik 2020, 10:51:18
onmyown napisał(a):

A nie klnące dziewczyny z podstawówki czy średniej, które nic nie przeszły a swoim zachowaniem zniszczyły komuś życie.

A co do wieku, to kto ma iść jak nie młodzi? Kobiety po menopauzie, których ta sprawa bezpośrednio już nie dotyczy? Może te "dziewczyny z podstawówki" chcą zadbać o swoja przyszłość, żeby żyć w normalnym cywilizowanym kraju, a nie w średniowieczu? Z jednym się z Tobą zgodzę, szkoda że głupota nie boli

Ja z tego co widzę, w różnych mediach, nie tylko w telewizji, ale również w internecie i relacjach osób, które są na miejscu, że jeżeli chodzi o wiek, to są tam wszyscy... Od starszych pań po młode dziewczyny i dzieci. Są wspierający ich mężczyźni. Wiadomo, że młodych jest więcej, bo oni mają więcej siły i zacięcia na pokazanie tego, że władza coraz bardziej "przykręca nam kurek z tlenem". Dlaczego mamy siedzieć cicho? 

Z 2 lata temu, gdy nasza  służba zdrowia, miała kłopoty (tzn. w tym czasie bardziej to nagłaśniali, bo kłopoty są zawsze...), raptem okazało się, że nieważne są kilkuletnie kolejki do specjalistów, że większość pacjentów może nie doczekać wyznaczonych terminów operacji, bo pojawił się ważniejszy temat... aborcja.  

Ulubiony temat dla przykrycia niewygodnych problemów, które ujrzały światło dzienne.
Zastanawiam się co tym razem pod przykrywką aborcji, nasz rząd w nocy, cichaczem przeforsuje....

Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania, nikogo na siłę zmuszać do zmiany poglądów nie będę  emotka

visserarthur

Cytuj wiadomość#6740462 piątek, 30 październik 2020, 10:52:13
Kadjas, z całą sympatią, Twoje propisowskie poglądy są tu znane, więc nie dziwi mnie ich ciągła obrona przez Ciebie, ale może jednak zajmijmy się tutaj konkursami, bo to plaga zaczyna się robić emotka

iwona0103

Cytuj wiadomość#6740473 piątek, 30 październik 2020, 11:07:54

Może dlatego, że gdy się pogorszy to nie wiedzą gdzie zawieźć takiego pacjenta... tutaj przykład:
https://www.korso...-oddziale-ratunkowym
Gdyby wiedzieli, że to covid nie jechaliby do Brzozowa, bo Sanok przyjmuje tylko osoby z potwierdzonym covidem... nie czekaliby na wyniki testu, nie tracili czasu...

iwona0103

Cytuj wiadomość#6740479 piątek, 30 październik 2020, 11:29:53

iwona0103 napisał(a):

Może dlatego, że gdy się pogorszy to nie wiedzą gdzie zawieźć takiego pacjenta... tutaj przykład:
Gdyby wiedzieli, że to covid nie jechaliby do Brzozowa, bo Sanok przyjmuje tylko osoby z potwierdzonym covidem... nie czekaliby na wyniki testu, nie tracili czasu...

Zgadzam się w zupełności, ale jeśli ktoś ma siłę stać na takiej wietrznej pogodzie kilka godzin to raczej chory nie jest emotka
 W ogóle moje wkurzanie dotyczyło popalonej znajomej a na pw dostaje wiadomości takie, że szkoda gadać. Faktycznie niedługo forum przestanie istnieć, bo strach się odezwać. Może to i dobrze...

Zazwyczaj siedzi się w samochodzie a nie stoi...
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6740481 piątek, 30 październik 2020, 11:36:08

iwona0103 napisał(a):

Zgadzam się w zupełności, ale jeśli ktoś ma siłę stać na takiej wietrznej pogodzie kilka godzin to raczej chory nie jest emotka
 W ogóle moje wkurzanie dotyczyło popalonej znajomej a na pw dostaje wiadomości takie, że szkoda gadać. Faktycznie niedługo forum przestanie istnieć, bo strach się odezwać. Może to i dobrze...

Bo tu na forum to każdy ewidentnie MUSI się odzywać tylko zgodnie z przekonaniami większości, nawet wbrew własnym przekonaniom, w przeciwnym razie to taką jazdę zgotują, że lepiej czasem to przemilczeć, niż użerać się ze wszystkimi. Tak niestety teraz jest. Mnie wkurzają te bezsensowne demonstracje, ale nic więcej nie napiszę, bo chcę mieć święty spokój.

visserarthur

Cytuj wiadomość#6740483 piątek, 30 październik 2020, 11:37:15
Mój znajomy właśnie dostał skierowanie na test jak już jesteśmy w tematyce manifestowania... Tak się bał jechać z nami pociągiem do Warszawy, żeby babci wirusa nie przywieźć, kontakt z wieloma osobami mieliśmy i co... Złapał wirusa w biurze gdzie 5 osób pracuje, bo jeden z pracowników od żony przyniósł... Nie popadam w paranoję... Usta, nos zakrywam, choć chyba bardziej myśląc o otoczeniu. 
Ps: Może niech kochani rządzący spowodują, aby ludzie na testy nie czekali i się zabijali w kolejce, bo limity są, jak już tak politycznie, a nie zamykać ludzi, cmentarze, a wódz podjedzie trzema limuzynami z 10 ochroniarzami na cmentarz.

bluszczowelove

Cytuj wiadomość#6740488 piątek, 30 październik 2020, 11:50:14
A mnie wkurza już to całe zamieszanie.... Osobiście jestem przeciwniczką aborcji ale nikomu nie narzucam swojego zdania. Nasz rząd niepotrzebnie teraz w obliczu kryzysu ekonomicznego i zdrowotnego bierze się za coś co w miarę dobrze działało. Szpitale nie wyrabiają, ludzie chorują, nie ma sprzętu, pracowników. Gospodarka leży, ludzie tracą pracę a my się zajmujemy czymś w tym momencie mało istotnym. Po co było to ruszać? wiadomo, że to temat bardzo delikatny i budzący kontrowersję. 
Może zrobili to specjalnie? gdzieś czytałam artykuł, że partia rządząca specjalnie tak to ustawiła, żeby potem móc zmienić konstytucję w tym zakresie i nie tylko. Podobno dziura budżetowa w przyszłym roku osiągnie pow. progu który jest zapisany w konstytucji i wtedy można legalnie odwołać rząd. Chcą grzebać w tym dokumencie i zmieniać pod siebie. 

A propo ogólnie protestów : można je urządzać bo to nasze prawo! mamy jeszcze WOLNY kraj. Co do postulatów i tego jak to wygląda to się nie zgadzam : niszczenie kościołów, przepychanki, wyzwiska.... Dla mnie jest to nie przekonujące. Rozumiem gniew i oburzenie ale bez przesady. Tak samo zabieranie dzieci na takie typu imprezy. Po co? żeby widziały motłoch, jak matka się wydziera z przekleństwem na ustach albo nie daj Boże zostały pobite przez kogoś.  P. Lampart w swoich wypowiedziach totalnie szkodzi kobietom. 

Jarek świetnie się bawi napuszczając jednych na drugich.... Kibole atakują kobiety, policja gazem ich traktuje... one w odwecie rzucają butelkami? ludzie gdzie my żyjemy???? boje się wyjść na ulicę bo może dostanę od kibola bo jestem kobietą albo wieszakiem od protestujących bo się z nimi nie zgadzam mentalnie.....

Wkurza mnie że jest tyle nienawiści.....

pikawka

Cytuj wiadomość#6740507 piątek, 30 październik 2020, 12:33:57
reniii napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Bo tu na forum to każdy ewidentnie MUSI się odzywać tylko zgodnie z przekonaniami większości, nawet wbrew własnym przekonaniom, w przeciwnym razie to taką jazdę zgotują, że lepiej czasem to przemilczeć, niż użerać się ze wszystkimi. Tak niestety teraz jest. Mnie wkurzają te bezsensowne demonstracje, ale nic więcej nie napiszę, bo chcę mieć święty spokój.

Dla matki, której dziecko żyło 2 godziny po urodzeniu, które miało liczne wady genetyczne,  która od 4 miesiąca ciąży wiedziała, że dziecko umrze zaraz po urodzeniu, ale która zdecydowała się urodzić, która prawie własnym życiem zapłaciła za to, dla matki, która wie, że następna ciąża na 50%, będzie taka sama, że dziecko też będzie chore i umrze jeszcze w brzuchu luz zaraz po urodzeniu.... ten strajk nie jest bezsensowny. 

Ta matka, nie chce tego koszmaru przechodzić ponownie, ona nie chce znowu stać nad biała trumna. Ona nie chce przechodzić depresji i miesiącami być na lekach. 
Ta matka jeśli sytuacja się powtórzy a są na to duże szanse, chce skrócić cierpienie im obu. Ona nie CHCE TEGO KOSZMATU przechodzić ponownie. A wg orzeczenia TK ma w takiej ciąży być do końca i rodzic kolejne dzieci, które umra. To jest nasza Polska dzisiaj. Łatwo się dyskutuje o czymś co nas nie dotyczy. Łzy lecą jak o tym myślę i jak to wspominam, bo to dziecko z mojej najbliższej mi rodziny, dziś miałby 3 lata i byłby jak brat dla moich dzieci...

caramela

Cytuj wiadomość#6740517 piątek, 30 październik 2020, 12:50:58

iwona0103 napisał(a):

Iwonka, ja mówię o tych osobach co stoją w kolejkach a nie siedzą w aucie.

A nie pomyślałaś o tym, że może Ci ludzie stoją w kolejce bo lekarze nie kierują na testy?