Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

fiona25

Cytuj wiadomość#6744410 niedziela, 15 listopad 2020, 21:59:18
A ja się jeszcze wkurzam na moje zezowate szczęście...w loteriach jakoś mi niespecjalnie dopisywało ,całą Bueno loterię regularnie wysyłałam opakowania .W drugim czy którymśtam etapie wylosowałam kod na vod - pomyślałam,ze to najlepsze co mogło mnie spotkać i NA PEWNO już nic nie wylosuję. Ostatnie losowanie - wylosowałam 3 razy nagrodę 3 stopnia i 2 razy drugiego - co oznacza, że dostanę tylko raz drugi stopień  emotka emotka   emotka  Los troszeczkę ze mnie zakpił w tym ostatnim losowaniu, ale cóż - chwilkę się powkurzam, otrzepię kieckę, poprawię koronę i gram dalej  emotka
bruce 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6744430 poniedziałek, 16 listopad 2020, 00:03:04
reniii napisał(a):

Przepis wydaje się być spoko, ale ja bym już go i tak zmieniła i dałabym do ciasta 5 dkg drożdży, masło zawsze rozpuszczam i wlewam schlodzone i zamiast całego jajka, dałabym kilka żółtek, co najmniej dwa na pół kilograma mąki. 

Wystarczy dodać łyżeczkę jogurtu i nie trzeba zwiększać ilości drożdży. Moje wszystkie bułki, chleby rogale czy bajgle maja przeważnie 1,5 do 2,5 deko drożdży na taką ilość mąki. emotka
0 0

bluszczowelove

Cytuj wiadomość#6744756 wtorek, 17 listopad 2020, 08:06:38
Jak mnie wkurza to, że notorycznie zapominam o terminach konkursów. 2 paragony poszły się...... emotka emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6744757 wtorek, 17 listopad 2020, 08:10:59
a teraz pytam poważnie: kto będzie podlewał kwiaty? emotka emotka

https://mamstartu...totalizator-sportowy

buziolek

Cytuj wiadomość#6744939 wtorek, 17 listopad 2020, 13:36:15
Wkurza mnie spam zdjęć, łącznie ze  screen smsów o wygranej, w wątku "Zdjęcia naszych wygranych" , wszystkie nagrody z przed kilku/ kilkunastu miesięcy

rozczochrana-bobrzyca

Cytuj wiadomość#6744945 wtorek, 17 listopad 2020, 13:44:34
buziolek napisał(a):

Wkurza mnie spam zdjęć, łącznie ze  screen smsów o wygranej, w wątku "Zdjęcia naszych wygranych" , wszystkie nagrody z przed kilku/ kilkunastu miesięcy

Powinna być tam jakaś zasada wprowadzona, że zdjęcia z maksymalnie tygodnia, a nie pół roku temu ktoś coś wygrał i sobie o wątku przypomniał 
0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6745047 wtorek, 17 listopad 2020, 17:23:17
Wkurza mnie Wawel, ja się tak starałam, pisałam hasełka a tu się okazuje ze prawdopodobnie losują 
0 0

kurczak5

Cytuj wiadomość#6745090 wtorek, 17 listopad 2020, 21:05:37
Tydzień temu robiłam zakupy w Biedronce - kupiłam banany, dostałam bon do wykorzystania w tej kwocie na kolejne zakupy. Dziś zrobiłam zakupy, dałam kasjerce bon, jeszcze nawet mi potwierdziła, że wszedł. Nie widziałam jak go wbijała, bo pakowałam zakupy. Dziwne wydało mi się to, że go nie zmięła, tylko wrzuciła na półkę pod kasą. Sprawdzam paragon i... nic nie jest zminusowane! Jestem totalnie wk*rwiona, wychodzi na to, ze kasjerka... ukradła mi bon na uwaga, 3 zł... Mam ochotę napisać na nią jakąś skargę, ma ktoś pomysł gdzie?
0 1

pioge7

Cytuj wiadomość#6745093 wtorek, 17 listopad 2020, 21:08:44
kurczak5 napisał(a):

Tydzień temu robiłam zakupy w Biedronce - kupiłam banany, dostałam bon do wykorzystania w tej kwocie na kolejne zakupy. Dziś zrobiłam zakupy, dałam kasjerce bon, jeszcze nawet mi potwierdziła, że wszedł. Nie widziałam jak go wbijała, bo pakowałam zakupy. Dziwne wydało mi się to, że go nie zmięła, tylko wrzuciła na półkę pod kasą. Sprawdzam paragon i... nic nie jest zminusowane! Jestem totalnie wk*rwiona, wychodzi na to, ze kasjerka... ukradła mi bon na uwaga, 3 zł... Mam ochotę napisać na nią jakąś skargę, ma ktoś pomysł gdzie?

napisz do biedronki na fb... oni pokierują cię co dalej...
zachowaj paragon, data, godzina i numer kasy będzie potrzebny...

kaliope86

Cytuj wiadomość#6745097 wtorek, 17 listopad 2020, 21:21:22
superloser napisał(a):

kurczak5 napisał(a):

Zaden Facebook tylko bezposrednio do 

99% szansy ze kasjer/ka straci prace  emotka

A pisałaś kartę MB? Bez karty kod nie wchodzi...
0 0

babariba

Cytuj wiadomość#6745098 wtorek, 17 listopad 2020, 21:21:59
Ale po co jej ten voucher, kiedy on jest przypisany do konkretnej karty Biedronka i z nią jedynie zadziała?
0 0

babariba

Cytuj wiadomość#6745100 wtorek, 17 listopad 2020, 21:26:34
Wg mnie jest, bo mieliśmy kiedyś dwie karty i dwa bony podczas jednej z poprzednich akcji i najpierw pomyliliśmy karty i voucher nie zadziałał, bo podłączony był do innej karty, z drugą odjęło bonus - tyle moje doświadczenia
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6745101 wtorek, 17 listopad 2020, 21:28:26
kaliope86 napisał(a):

superloser napisał(a):

kurczak5 napisał(a):

Nie straci pracy, a dostanie upomnienie lub nagane od regionalnej. Chyba że to już kolejne zgłoszenie to wtedy mogą zwolnić. 
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6745110 wtorek, 17 listopad 2020, 21:50:22
superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

kaliope86 napisał(a):

superloser napisał(a):

kurczak5 napisał(a):

Nie straci pracy, a dostanie upomnienie lub nagane od regionalnej. Chyba że to już kolejne zgłoszenie to wtedy mogą zwolnić. 

Za przywlaszczenie kilku nalepek na pluszaka, paniusia skonczyla kariere w dyskoncie.
Moze 3zl sie tu zwyczajnie zredukowalo, czasami ludzie maja problem z "odczytaniem" promocji i rabatow na paragonie.

Widać zależy wszystko od regionalnej. Nie każdego Zwalniają za takie coś. 
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6745112 wtorek, 17 listopad 2020, 22:06:47
anialistopad napisał(a):

superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

kaliope86 napisał(a):

superloser napisał(a):

kurczak5 napisał(a):

Za przywlaszczenie kilku nalepek na pluszaka, paniusia skonczyla kariere w dyskoncie.
Moze 3zl sie tu zwyczajnie zredukowalo, czasami ludzie maja problem z "odczytaniem" promocji i rabatow na paragonie.

Widać zależy wszystko od regionalnej. Nie każdego Zwalniają za takie coś. 

ja tez mam taki bon...dobrze, ze o tym piszecie, to musze obserwowac bacznie , a jutro ostatni dzien do wykorzystania
0 0

kurczak5

Cytuj wiadomość#6745114 wtorek, 17 listopad 2020, 22:12:34
babariba napisał(a):

Wg mnie jest, bo mieliśmy kiedyś dwie karty i dwa bony podczas jednej z poprzednich akcji i najpierw pomyliliśmy karty i voucher nie zadziałał, bo podłączony był do innej karty, z drugą odjęło bonus - tyle moje doświadczenia

podałam jej kartę, jeszcze mnie poinformowała, że zminusowało... dostałam naklejki na fajniaki, więc na pewno karta była zeskanowana.
0 0

psotka

Cytuj wiadomość#6745136 środa, 18 listopad 2020, 06:54:58
Mnie wkurzaja ludzie co macaja....
Wczoraj Biedronka. 2 panie wybieraja pomidory. Jeden do reki, maca, sciska. Pyta drugiej: moze ten? Nie, zobacz ten ladny. I tak zabawa trwala w najlepsze. Ani rekawiczek, ani nic  emotka

margobb

Cytuj wiadomość#6745141 środa, 18 listopad 2020, 07:59:44
psotka napisał(a):

Mnie wkurzaja ludzie co macaja....
Wczoraj Biedronka. 2 panie wybieraja pomidory. Jeden do reki, maca, sciska. Pyta drugiej: moze ten? Nie, zobacz ten ladny. I tak zabawa trwala w najlepsze. Ani rekawiczek, ani nic  emotka

Pomidory to pikuś, mój mąż ostatnio był świadkiem, jak jakas Pani macała bułki...  emotka

Wkurza mnie brak snu!

anialistopad

Cytuj wiadomość#6745213 środa, 18 listopad 2020, 11:06:28
Siedze i przeglądam emaila, czekam na wyniki z lubisi. I właśnie sobie uświadomiłam, że paragony leżą, a ja nic nie wysłałam. To już nie czekam. 

kurczak5

Cytuj wiadomość#6745220 środa, 18 listopad 2020, 11:21:28
nirajstopek22 napisał(a):

kurczak5 napisał(a):

A nie kupowałaś alko albo papierosów? Wtedy nie działa ten bon. 

nie, same ciasteczka emotka napisałam do bok, żeby mi powiedzieli, czy rabat został naliczony i jeśli tak, to gdzie. także czekam na ich odpowiedź.
0 0