Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

anialistopad

Cytuj wiadomość#6741133 poniedziałek, 2 listopad 2020, 12:27:38
Wczoraj w nocy karetka zabrała moja teściowa do szpitala,trafiła na OIOM ,była nieprzytomna. Podejrzewamy ,że to był udar,dziś lekarze mają poteierdzic. A w nocy miałam dziwny sen . Zasnęłam i usłyszałam jej głos,że chce do domu. Obudziłam się i nie wiem co to oznacza. Ktoś zna interpretacje tego dziwnego zjawiska?
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6741259 poniedziałek, 2 listopad 2020, 17:09:06
Wkurza mnie ze kolejny raz jest fajny konkurs w Rossmannie a ja nie moge wziac udziału bo moja siostra tam pracuje  emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6741264 poniedziałek, 2 listopad 2020, 17:12:15
kalinea napisał(a):

Wkurza mnie ze kolejny raz jest fajny konkurs w Rossmannie a ja nie moge wziac udziału bo moja siostra tam pracuje  emotka

A myślisz, że to ktoś sprawdza ? To zagraj na kogoś..  emotka  

nanajka81

Cytuj wiadomość#6741276 poniedziałek, 2 listopad 2020, 17:51:07
pikawka napisał(a):

kalinea napisał(a):

tak, zagraj na mnie, ja tam nie pracuje a zmywarki potrzebuję emotka Mnie wkurza że żeby grać o zmywarkę muszę kupić do niej produkty. Zawsze kończy się to tak że zostaje z produktami których nawet nie mam komu oddać (bo zmywarki nie mam)
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6741876 czwartek, 5 listopad 2020, 11:27:35
Nie wiem co robic poprosiłam o zakup paragonu forumowicza, przesłałam pieniądze a tu ani widu ani słychu paragonu, forumowicz nie odpowiada na wiadomości... emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6741877 czwartek, 5 listopad 2020, 11:28:42
kalinea napisał(a):

Nie wiem co robic poprosiłam o zakup paragonu forumowicza, przesłałam pieniądze a tu ani widu ani słychu paragonu, forumowicz nie odpowiada na wiadomości... emotka

najlepiej podaj do publicznej informacji NICK, żeby nikt więcej się nie naciął. 

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6741902 czwartek, 5 listopad 2020, 12:16:22
nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

kalinea napisał(a):

tak, zagraj na mnie, ja tam nie pracuje a zmywarki potrzebuję emotka Mnie wkurza że żeby grać o zmywarkę muszę kupić do niej produkty. Zawsze kończy się to tak że zostaje z produktami których nawet nie mam komu oddać (bo zmywarki nie mam)

o, mam podobnie emotka  ale z produktami nie zostaję, bo właśnie nigdy ich nie kupiłam, bo przecież zmywarki nie mam - więc błędne koło...
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6741903 czwartek, 5 listopad 2020, 12:18:00
edzia21 napisał(a):

kalinea napisał(a):

najlepiej podaj do publicznej informacji NICK, żeby nikt więcej się nie naciął. 

Dobra wysłał 

escada

Cytuj wiadomość#6742359 sobota, 7 listopad 2020, 14:19:09
zrobiłam wczoraj w galerii zakupy nadające się na loterię i oczywiście nie wklepałam od razu paragonu, a od dzisiaj loteria zawieszona, bo galerie zamknięte. no żesz, było do przewidzenia  i pretensje  za brak skojarzen w mogę mieć wyłącznie do siebie
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6742366 sobota, 7 listopad 2020, 15:12:22
escada napisał(a):

zrobiłam wczoraj w galerii zakupy nadające się na loterię i oczywiście nie wklepałam od razu paragonu, a od dzisiaj loteria zawieszona, bo galerie zamknięte. no żesz, było do przewidzenia  i pretensje  za brak skojarzen w mogę mieć wyłącznie do siebie

emotka  Brak słów... emotka
Nie biorę teraz w niczym udziału, ale to chyba nie bardzo w porządku... Każdy konkurs czy loteria tak ma? 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6742367 sobota, 7 listopad 2020, 15:14:07
escada napisał(a):

Uuuu ona będzie ponownie jak otworzą galerię. Trzymaj paragon. 
Ja u siebie w focus Bydgoszczy 2x 50 zł trafiłam. 
0 0

escada

Cytuj wiadomość#6742368 sobota, 7 listopad 2020, 15:17:51
bruce napisał(a):

escada napisał(a):

emotka  Brak słów... emotka
Nie biorę teraz w niczym udziału, ale to chyba nie bardzo w porządku... Każdy konkurs czy loteria tak ma? 

raczej nie, to ta loteria w kilku galeriach handlowych https://www.e-kon...nd.html#.X6asfkBFzIU
bruce 0

escada

Cytuj wiadomość#6742369 sobota, 7 listopad 2020, 15:20:12
pikawka napisał(a):

escada napisał(a):

gratuluję:) a rejestrowałaś zwycięski  paragon w domu z komputera czy w tej maszynie na terenie galerii ?
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6742373 sobota, 7 listopad 2020, 15:48:17
escada napisał(a):

pikawka napisał(a):

escada napisał(a):

gratuluję:) a rejestrowałaś zwycięski  paragon w domu z komputera czy w tej maszynie na terenie galerii ?

Rejestrowałem w domu z komórki. Miałam 2 paragony i jeden właśnie wygrał 50 zł. Pojechałam odebrać ( jest karta podarunkowa) zaraz wydałam  emotka  i znowu dostałam paragon i na niego kolejne 50 zł  emotka  także jakoś łatwo wpadają te 50tki 
0 0

escada

Cytuj wiadomość#6742376 sobota, 7 listopad 2020, 16:02:50
pikawka napisał(a):

escada napisał(a):

pikawka napisał(a):

escada napisał(a):

Rejestrowałem w domu z komórki. Miałam 2 paragony i jeden właśnie wygrał 50 zł. Pojechałam odebrać ( jest karta podarunkowa) zaraz wydałam  emotka  i znowu dostałam paragon i na niego kolejne 50 zł  emotka  także jakoś łatwo wpadają te 50tki 

tez kiedyś  miałąm dwa ale nadal loterie mnie nie lubią:(  człowiek dalej próbuje w nadziei że odczaruje los. tyle dobrego że już słodyczy nie kupuję, bo jedyny efekt to rosnący kuper:) a w temacie - wkurza mnie że tyle jest konkursów ze słodyczami,a z brokułami i marchewką jakoś nic nie widać;)))

asia670

Cytuj wiadomość#6742378 sobota, 7 listopad 2020, 16:28:08
Wkurza mnie,że co trochę stanę na nogi,to dostaję kopa.Dopiero co wróciłam po rocznej przerwie do pracy,/wylew/mineły 2 tygodnie i na tydzień wyladowałam w szpitalu,bo kilkakrotnie straciłam swiadomość w domu,a ostatni upadek skonczył sie rozwaleniem głowy o kant sciany w przedpokoju..jakbyscie mnie widzeli,jak wygladam...ZGROZA.Porobili mi chyba wszystkie badania,jakie istnieja,włacznie z tomografia,rezonansem itd i nie wiedza co było przyczyną.Z jednej strony cieszy,ze wszystko jest ok,z drugiej pozostaje lęk...jeszcze tydzien zwolnienia i do pracy-zastanawiam sie tylko,czy przedłuza mi umowę od stycznia,bo co ze mnie za pracownik,ehhh
0 0

wiesia30

Cytuj wiadomość#6742383 sobota, 7 listopad 2020, 17:06:54
asia670 napisał(a):

Wkurza mnie,że co trochę stanę na nogi,to dostaję kopa.Dopiero co wróciłam po rocznej przerwie do pracy,/wylew/mineły 2 tygodnie i na tydzień wyladowałam w szpitalu,bo kilkakrotnie straciłam swiadomość w domu,a ostatni upadek skonczył sie rozwaleniem głowy o kant sciany w przedpokoju..jakbyscie mnie widzeli,jak wygladam...ZGROZA.Porobili mi chyba wszystkie badania,jakie istnieja,włacznie z tomografia,rezonansem itd i nie wiedza co było przyczyną.Z jednej strony cieszy,ze wszystko jest ok,z drugiej pozostaje lęk...jeszcze tydzien zwolnienia i do pracy-zastanawiam sie tylko,czy przedłuza mi umowę od stycznia,bo co ze mnie za pracownik,ehhh

Człowiek nie docenia zdrowia, a ono jest największą wygraną. Zdrówka Ci życzę kochana, dbaj o siebie, odpoczywaj. Przytulam Cię mocno

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6742387 sobota, 7 listopad 2020, 17:29:31
asia670 napisał(a):

Asiu idź do kardiolog Marzeny Czader( przyjmuje chyba w Medicusie) prywatnie. Nie wiem ile teraz bierze ale dzięki niej po 10 latach cierpień wreszcie mogę normalnie żyć. I dzięki niej mam zdrową córeczkę. A wg prenatalnych  malutką chcieli usunąć. Też miałam te badania co ty plus wiele innych. Krolucki i inni robili ze mnie krolika doświadczalnego. Dopiero jak wzięli mnie z drogi do szpitala, bo stracilam przytomność wszystko sie zmienilo. Co prawda lykam kilka tabletek, ktore mi dobrze dobrala ale od. 9 lat wreszcie jest normalnie emotka  Zdrowia i dobrej diagnozy Ci życzę

tereniagno

Cytuj wiadomość#6742508 niedziela, 8 listopad 2020, 00:13:36
Wkurzyłam się, ponieważ wysłałam zgłoszenie z Colgate, oczywiście na ostatnią chwile.
Wszystko ładnie wpisałam i kliknęłam -Wyślij zgłoszenie,a tu zonk-biała strona emotka
Coś mają  ze stroną, bo córka wysyłała i też dzwoniła, że po wysłaniu zgłoszenia zrobiła się biała strona.
Czyli zgłoszenia do nich nie doszły i paragony poszły się bujać emotka
Tak to jest czekanie do ostatniej chwili i wysyłka krótko przed zakończeniem konkursu,
a paragon czekał od 17 października emotka emotka emotka
Mało tego,wczoraj byłam w sklepie,kupiłam na konkurs 3 Nałęczowianki.
Przyszłam do domu,wyjmuję z torby i oczywiście co? 2 Nałęczowianki 1 Kinga Pienińska emotka
To chyba tylko ja potrafię tak zrobić emotka

vanillasky-2017

Cytuj wiadomość#6742509 niedziela, 8 listopad 2020, 00:23:07
tereniagno napisał(a):

Wkurzyłam się, ponieważ wysłałam zgłoszenie z Colgate, oczywiście na ostatnią chwile.
Wszystko ładnie wpisałam i kliknęłam -Wyślij zgłoszenie,a tu zonk-biała strona emotka
Coś mają  ze stroną, bo córka wysyłała i też dzwoniła, że po wysłaniu zgłoszenia zrobiła się biała strona.
Czyli zgłoszenia do nich nie doszły i paragony poszły się bujać emotka
Tak to jest czekanie do ostatniej chwili i wysyłka krótko przed zakończeniem konkursu,
a paragon czekał od 17 października emotka emotka emotka
Mało tego,wczoraj byłam w sklepie,kupiłam na konkurs 3 Nałęczowianki.
Przyszłam do domu,wyjmuję z torby i oczywiście co? 2 Nałęczowianki 1 Kinga Pienińska emotka
To chyba tylko ja potrafię tak zrobić emotka

Dodam swoje ... pojechałam specjalnie do C4 po 3 Nałęczowianki . Dłuższą chwilę ich szukałam, zapłaciłam i jak odeszłam od kasy dojrzałam, że wzięłam 3 Cisowianki   emotka