Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

ameryka

Cytuj wiadomość#6746277 sobota, 21 listopad 2020, 11:51:50
cudaczek121 napisał(a):

Mieszkam z mama w domu jednorodzinnym.Od strony ulicy mamy zamykane tylko na zatrzask, w sensie nie na kluczyk, wielki kosz na śmieci.Kilka dni temu chcialam wyrzucić worek ze śmieciami z kosza domowego i zorientowalam sie, ktos ukradł nam z tego kantorka ten kontener! Co za ludzie! Żeby komuś kraść kosz na odpady!

Mój dom śmieciarze mają ostatni na trasie i kiedyś przyjeżdżając po pracy patrzę wystawionego kubła nie ma  emotka

Okazało się że panowie uradowani końcem pracy pojechali z nim na bazę  emotka  po dwóch dniach wrócił
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6746281 sobota, 21 listopad 2020, 12:19:01
superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Na. OLX można negatywy wystawiać? Nie wiedziałam nawet

"Ocen wspolprace" - jak wejdziesz na profil uzytkownika.

no niestety, ja za kilka transakcji które wg mnie wykonałam wzorowo mam tam tylko ocenę 6.7/10. Nie mam pojęcia co się robi na 10 skoro ceny wysyłek mam takie jak są, szybko odpowiadam, towar jest zgodny z opisem, szybko wysyłam... bezsensu takie wystawianie ocen.
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6746282 sobota, 21 listopad 2020, 12:21:29
nanajka81 napisał(a):

superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

no niestety, ja za kilka transakcji które wg mnie wykonałam wzorowo mam tam tylko ocenę 6.7/10. Nie mam pojęcia co się robi na 10 skoro ceny wysyłek mam takie jak są, szybko odpowiadam, towar jest zgodny z opisem, szybko wysyłam... bezsensu takie wystawianie ocen.

U mnie to samo, ale już wiem dlaczego tak jest... Jest to źle i nieczytelnie skonstruowane. Jak wejdziesz, żeby ocenić kogoś to wyświetla Ci się uśmiechnięta bużka- klikasz ją, myśląc że w ten sposób dobrze oceniasz kogoś... a to oznacza średnio...  tam trzeba suwakiem przesunąć na jeszcze większy uśmiech... ale to nie jest dobrze opisane
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6746287 sobota, 21 listopad 2020, 13:00:53
Wkurza mnie że nasz rząd żyje chyba w innym świecie niż reszta mieszkańców Polski. Absurd goni absurd! Wśród moich znajomych prowadzących własne biznesy  coraz więcej strachu i niepewności o jutro, a rząd ma to w głębokim poważaniu  emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6746295 sobota, 21 listopad 2020, 13:38:06
roksana2802 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

U mnie to samo, ale już wiem dlaczego tak jest... Jest to źle i nieczytelnie skonstruowane. Jak wejdziesz, żeby ocenić kogoś to wyświetla Ci się uśmiechnięta bużka- klikasz ją, myśląc że w ten sposób dobrze oceniasz kogoś... a to oznacza średnio...  tam trzeba suwakiem przesunąć na jeszcze większy uśmiech... ale to nie jest dobrze opisane

AAAA! No patrz, to na to nie wpadłam! I pewnie osoby mnie oceniające też nie. Ale podoba mi się że wprowadzili wysyłkę, przynajmniej cena stabilna a wysyłka prosta emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6746296 sobota, 21 listopad 2020, 13:40:58
moskala22 napisał(a):

Wkurza mnie że nasz rząd żyje chyba w innym świecie niż reszta mieszkańców Polski. Absurd goni absurd! Wśród moich znajomych prowadzących własne biznesy  coraz więcej strachu i niepewności o jutro, a rząd ma to w głębokim poważaniu  emotka

rząd można określić jako "Pinokio za pinokiem - mało że mózgi mają z drewna to jeszcze kłamią". Każdy kolejny pomysł ich jest chory. Tak, wierzę że jest korona ale patrząc po statystykach to coraz więcej osób umiera tylko na COVID czyli wg mnie - nieleczone zapalenie płuc. Mam przypadki w rodzinie jak wygląda obecne leczenie, te teleporady, lekarstwa przez telefon - to naprawdę jest g*o warte emotka

dzasmina

Cytuj wiadomość#6746515 niedziela, 22 listopad 2020, 23:05:58
Zgubiłam kolczyk wygrany wieki temu w konkursie Londy emotka
A tak je lubiłam. Po jaką cholere nosiłam je w torebce? 
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6746813 poniedziałek, 23 listopad 2020, 21:33:16
Superloser,dowiedziałam się przed chwilą.Ja tam nigdy nie mialam konta, ale może niech Ci co maja, masowo zgłaszają oszusta
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6746820 poniedziałek, 23 listopad 2020, 21:45:32
Superloser, ktos na moje dane stworzył fikcyjne konto na fejsie.Rzekomo studiowałem w Wyższej szkole bankowej
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6746824 poniedziałek, 23 listopad 2020, 21:54:38
cudaczek121 napisał(a):

https://www.olx.p...ty/uzytkownik/Ms2G2/ wkurza mnie,ze dostalam cynk, ze ktos zalozyl na moje dane konto na olx

kuz w a co za ludzie, czy ktos naprawde nie ma co robic w zyciu? ja piernicze
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6746825 poniedziałek, 23 listopad 2020, 21:55:09
Na fejsie zgłoszone.Jutro idę na policję.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6746828 poniedziałek, 23 listopad 2020, 21:59:55
Superloser, niewykluczone
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6746838 poniedziałek, 23 listopad 2020, 22:21:54
Wchodzę w wyniki Henia a tam Żaneta W. Już mi serduszko się cieszy...kufa to nie ja emotka  
maryam 0

pati12b

Cytuj wiadomość#6746853 poniedziałek, 23 listopad 2020, 23:49:09
dzasmina napisał(a):

Zgubiłam kolczyk wygrany wieki temu w konkursie Londy emotka
A tak je lubiłam. Po jaką cholere nosiłam je w torebce? 

pogrzeb dobrze w tej torebce, może się znajdzie
moja torebka nieraz jak coś połknie, to za szóstym przetrząśnięciem dopiero wypluwa emotka żyje swoim życiem

anialistopad

Cytuj wiadomość#6746855 poniedziałek, 23 listopad 2020, 23:57:59
chochliczka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

https://www.olx.p...ty/uzytkownik/Ms2G2/ wkurza mnie,ze dostalam cynk, ze ktos zalozyl na moje dane konto na olx

Na olx zgłosiłam im oszustwo. Nudzi się debilom . Ciekawe co tym razem chcą wykombinować. Kasiu ,a nie zgubiłam dowodu osobistego,albo gdzieś nie dawałaś do skserowania? JakS wypożyczalnia czy coś w tym stylu. No kurde nie rozumiem co się tak uparli na Ciebie?
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6746870 wtorek, 24 listopad 2020, 08:29:11
anialistopad napisał(a):

chochliczka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Na olx zgłosiłam im oszustwo. Nudzi się debilom . Ciekawe co tym razem chcą wykombinować. Kasiu ,a nie zgubiłam dowodu osobistego,albo gdzieś nie dawałaś do skserowania? JakS wypożyczalnia czy coś w tym stylu. No kurde nie rozumiem co się tak uparli na Ciebie?

Dziewczyny, nie nudzi, tylko to taki sam "zawód" jak np.złodziej aut, tylko w wirtualnym świecie. Teraz trzeba być naprawdę super-czujnym, bo wystarczy raz kliknąć w niewłaściwy link i w jeden wieczór kasa z konta potrafi wyparować.  Danych trzeba pilnować jak oka w głowie.  

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6746875 wtorek, 24 listopad 2020, 08:55:06
magdalena-chili napisał(a):

anialistopad napisał(a):

chochliczka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Dziewczyny, nie nudzi, tylko to taki sam "zawód" jak np.złodziej aut, tylko w wirtualnym świecie. Teraz trzeba być naprawdę super-czujnym, bo wystarczy raz kliknąć w niewłaściwy link i w jeden wieczór kasa z konta potrafi wyparować.  Danych trzeba pilnować jak oka w głowie.  

A ja dodam od siebie, że warto też spojrzeć na swój profil facebookowy.
Większość moich znajomych ma podane wszystko na tacy- nr telefonu, adres mejlowy, obecne miejsce pracy, ksywa.
Niby nic takiego, ale wyobraźcie sobie, ze ktoś dzwoni lub pisze do potencjalnej ofiary podając się za kogoś znajomego..
Warto mieć zablokowane te dane chociażby dla ścisłego grona odbiorców.
I nie wiem jak u was, ale u mnie od lat króluje chwalenie się wszystkim- nowymi meblami, kolczykami lub samochodami. I od lat nieustanne włamania i płacz, że stracili to, na co zarabiali latami.
No cóż... Ja tam wolę dmuchać na zimne.

edzia21

Cytuj wiadomość#6746906 wtorek, 24 listopad 2020, 10:32:55
kukuleczka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

anialistopad napisał(a):

chochliczka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

A ja dodam od siebie, że warto też spojrzeć na swój profil facebookowy.
Większość moich znajomych ma podane wszystko na tacy- nr telefonu, adres mejlowy, obecne miejsce pracy, ksywa.
Niby nic takiego, ale wyobraźcie sobie, ze ktoś dzwoni lub pisze do potencjalnej ofiary podając się za kogoś znajomego..
Warto mieć zablokowane te dane chociażby dla ścisłego grona odbiorców.
I nie wiem jak u was, ale u mnie od lat króluje chwalenie się wszystkim- nowymi meblami, kolczykami lub samochodami. I od lat nieustanne włamania i płacz, że stracili to, na co zarabiali latami.
No cóż... Ja tam wolę dmuchać na zimne.

To jeszcze nic emotka  najpierw chwalą się meblami, drogocennymi świecidełkami, dziełami sztuki na ścianach...a później szastają fotami z egzotycznych wojaży, na których obecnie przebywają. Głupota nie boli. Czasami to aż żal, że nie jest się złodziejem.  emotka

donia7

Cytuj wiadomość#6746907 wtorek, 24 listopad 2020, 10:36:38
Ale była już raz taka sytuacja, że takim chwalipiętom przebywającym na kolejnych wakacjach w Egipcie złodzieje przebrani za jakąś tam firmę wynieśli w biały dzień pół mieszkania. 
0 0