Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

pikawka

Cytuj wiadomość#6750493 wtorek, 8 grudzień 2020, 08:33:41
FBbeata7 napisał(a):

misialala79 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Zaraz mnie szlak trafi. Mąż będąc na wyjeździe służbowym kupił pepsi i "zyskałam" 3 paragony pepsi Tesco. Pół dnia go dziś mecze dawaj te paragony bo chce wysłać. Po czym przed chwilą były wielkie poszukiwania bo on nie wie gdzie są.. I jeszcze wkurw jakby to moja wina była. Poszedł spać marudząc coś, że ostatni raz mi kupował.  A ja  emotka emotka emotka emotka  kurła no i  paragonów nie ma  emotka emotka    emotka

Chłopisko zmarznięte, zmęczone, a Ty o paragony rewolucje robisz . 

Pewnie się  gdzieś znajdą, mój mąż też wiecznie szuka, teraz kazałam mu chować do portfela zaraz  po zakupie- jakoś coraz łatwiej mu znależć-chyba nabywa konkursowego doświadczenia, ale dwa piny do karty ,którą wygrał, zgubił, teraz 100 zł nie do odzyskania, gdzieś tam napisał i oświadczył,że jak  zapłaci za PIN,  to 85 zł odzyska.Cóż faceci tak mają...

Też myślę, że się znajdą z tym, że chciałam wysłać do wczoraj bo kończył się kolejny etap.... ehh z facetami....

nanajka81

Cytuj wiadomość#6750494 wtorek, 8 grudzień 2020, 08:35:39
superloser napisał(a):

babariba napisał(a):

w czwartek - więc termin zachowany
na bliskapaczka mam adnotację o wysłaniu przesyłki i dziś umieszczeniu jej w paczkomacie odbiorcy i jednocześnie informację, że to samo zamówienie jest anulowane z powodu niewysłania...
Nie wiem o co chodzi, a kontakt zerowy... Wisiałam na telefonie z pół godziny i się nie dodzwoniłam, a później pojawiła się informacja, że infolinia nie działa...

Nie dziwi, ze padla  emotka  skoro nie odpiwiadaja za konkretne zapytania tylko odsylaja "na telefon"

ja z przesyłkami olx mialam taki problem że paczka była odebrana a u nich nadal tkwiła że nieodebrana, dopiero mniej więcej po półtora dnia zmieniał się status i mniej więcej w tym samym dniu dostawałam przelew z jakiegoś zagranicznego konta. Myślę że nad tym po prostu nie panują. Paczki za złotówkę to się ludzie rzucili i właśnie są efekty...
0 0

babariba

Cytuj wiadomość#6750499 wtorek, 8 grudzień 2020, 08:59:23
Zobaczymy kiedy mi odpowiedzą i najważniejsze - czy dostanę pieniądze?
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6750584 wtorek, 8 grudzień 2020, 13:23:41
@[email protected] napisał(a):

Za Twoje komentarze do opisu konkursów należą Ci się podziękowania emotka . W moim przypadku przeglądanie bazy wygląda ostatnio tak: opis konkursu, hmm... no tak, zobaczmy co tam Kumulacja w komentarzu dopisała/sprostowała/uzupełniła/zdementowała/.  emotka

Gdyby ludzie porządnie dodawali konkursy, z właściwym opisem, organizatorem itp, to by było o połowę mniej roboty. A tak część ludzi dodaje na "odwal się", byleby dodać i mieć to z głowy.
Moja uwaga jest ogólna - kto tak dodaje, to i tak wie emotka  

ziolko

Cytuj wiadomość#6750586 wtorek, 8 grudzień 2020, 13:29:39
jagodowa - trzymaj się... może to nie będzie jakieś specjalne pocieszenie, ale wszystko mija, nawet najdłuższa żmija. 
Więc może i czas niepowodzeń jest przytłaczający rozmiarami i rozwlekłością w czasie, ale w końcu się skończy. 
Chociaż, jakby było wiadomo, że np w styczniu 2021 będzie koniec problemów, to człowiek inaczej by podchodził do tego wszystkiego. Zacisnąłby zęby, zebrał siły i wytrzymał, a tak? ciągnie się i ciągnie... 
Echh... dasz radę. Twoja rodzina też. 
Jak i wszyscy, którzy mają teraz źle - obojętnie, czy zawodowo, czy zdrowotnie.. 
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6750623 wtorek, 8 grudzień 2020, 14:41:28
jagodowa napisał(a):

Wkurza mnie, że kolejne rozwiązanie konkursu przyniosło tylko rozczarowanie... to już kolejna rzecz, która mnie dobija przez tę pandemię. Tuż przed nią zaczęliśmy generalny remont domu, święta miały być już w przytulnym, nowym wnętrzu, a zapowiadają się najgorsze jakie miałam. Początkowo zawiesiliśmy remont tylko na chwilę, myśleliśmy, że wszystko ruszy od lata. Ale z każdym dniem jest coraz gorzej. Dobrze, że tylko część domu jest rozgrzebana, ale już mam dosyć życia na placu budowy. Niestety przez problemy z pandemią nasz budżet na remont się rozpłynął, a nawet oszczędności zaczynają się topić. A wcześniej mieliśmy naprawdę stabilną sytuację. Już sama nie wiem jak to będzie... jakby tego było mało, to trzeba było wymienić opony w samochodzie, i pojawiło się sto innych nieprzewidzianych wydatków. Syn w Warszawie stracił wymarzoną pracę. Nie dość, że nie ma dochodu, to zabrano mu możliwość wykonywania wymarzonego zawodu. Mąż mówi, że jeszcze się ułoży, a ja wątpię. Walczymy prawie od roku i chyba firma męża nie podoła temu. Już od jakiegoś czasu nie mogę spać po nocach, a powinnam teraz się regenerować i dbać o siebie przez problemy zdrowotne. Jeszcze mi serce pęka, że nie mogę nikomu z bliskich pomóc, tylko patrzę jak tracą pracę, jak im upadają firmy. Dzisiaj już był taki punkt kulminacyjny tego, że musiałam się gdzieś wygadać. nawet w tym roku nie kupimy z oszczędności choinki. A myślałam, że święta spędzę na nowym fotelu, pod kocykiem w przytulnym salonie. Czytając sobie książkę i słuchając mruczenia kota. A będę chyba płakać po raz setny przeliczając budżet, żeby jakoś doczołgać się do czasów, gdy wszystko się odrodzi. 

pewnie to marne pocieszenie - ale mi nic po świętach w fotelu pod kocem, jak w tym roku spędzimy je bez dwóch bliskich osób....
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6750658 wtorek, 8 grudzień 2020, 16:09:22
Paypal emotka - wysłałam ekspresowe doładowanie konta...w trakcie wykonywania był jakiś komunikat, że jakiś błąd, ale na maila przyszło potwierdzenie, że transakcja wykonana. Kasy nie mam teraz ani na Paypalu, ani na koncie, po prostu się gdzieś ulotniły. A skontaktować się z Paypalem graniczy z cudem....masakra! emotka emotka
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6750683 wtorek, 8 grudzień 2020, 17:59:06
pikawka napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

misialala79 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Zaraz mnie szlak trafi. Mąż będąc na wyjeździe służbowym kupił pepsi i "zyskałam" 3 paragony pepsi Tesco. Pół dnia go dziś mecze dawaj te paragony bo chce wysłać. Po czym przed chwilą były wielkie poszukiwania bo on nie wie gdzie są.. I jeszcze wkurw jakby to moja wina była. Poszedł spać marudząc coś, że ostatni raz mi kupował.  A ja  emotka emotka emotka emotka  kurła no i  paragonów nie ma  emotka emotka    emotka

Pewnie się  gdzieś znajdą, mój mąż też wiecznie szuka, teraz kazałam mu chować do portfela zaraz  po zakupie- jakoś coraz łatwiej mu znależć-chyba nabywa konkursowego doświadczenia, ale dwa piny do karty ,którą wygrał, zgubił, teraz 100 zł nie do odzyskania, gdzieś tam napisał i oświadczył,że jak  zapłaci za PIN,  to 85 zł odzyska.Cóż faceci tak mają...

Też myślę, że się znajdą z tym, że chciałam wysłać do wczoraj bo kończył się kolejny etap.... ehh z facetami....

Znajdą sie na bank, wiedział,że są "ważne" więc nie wyrzucił tylko gdzieś wepchnął. Spróbuj poszukać i niech się znajdą na czas.Trzymam kciuki  emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6750694 wtorek, 8 grudzień 2020, 18:50:57
fiona25 napisał(a):

pikawka napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

misialala79 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Znajdą sie na bank, wiedział,że są "ważne" więc nie wyrzucił tylko gdzieś wepchnął. Spróbuj poszukać i niech się znajdą na czas.Trzymam kciuki  emotka

Dziś niestety wyjechał służbowo, ale kupił mi kolejne 3 paragony po powrocie poszuka tamtych. Jeśli się znajdą to chyba sprzedam bo nie ogarnę 6 paragonów emotka
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6750803 środa, 9 grudzień 2020, 08:48:34
pikawka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

pikawka napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

misialala79 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Dziś niestety wyjechał służbowo, ale kupił mi kolejne 3 paragony po powrocie poszuka tamtych. Jeśli się znajdą to chyba sprzedam bo nie ogarnę 6 paragonów emotka

Popatrz na to z innej strony - fajny mąz bo rozumie Twoją "zajawkę" i nie ma problemu z kasowaniem towaru z podziałem na paragony lub kupowanie samych paragonów  emotka  Mój też fajny,pomaga jak może, ale uwierz mi,że znam takich co w życiu się tak bawić z zakupami nie będą  emotka

FBilona

Cytuj wiadomość#6751012 środa, 9 grudzień 2020, 20:08:21
Coca cola!  Dostałam maila promującego konkurs z nagrodą miś. Sprawdziłam inne i aż żal. Gdzie konkurs gdzie codziennie był telefon, co tydzień 10000,00zl a na koniec autko za 100000,00zk?

jokan

Cytuj wiadomość#6751355 piątek, 11 grudzień 2020, 08:14:29
nie ma to jak znaleźć paragon Majonez Winiary w Intermarche, a Woseba w Biedronce emotka emotka - moze nastepnym razem sie uda emotka emotka

FBilona

Cytuj wiadomość#6751438 piątek, 11 grudzień 2020, 12:25:11
jokan napisał(a):

nie ma to jak znaleźć paragon Majonez Winiary w Intermarche, a Woseba w Biedronce emotka emotka - moze nastepnym razem sie uda emotka emotka

To boli. Ja na zdobycznym miałam 10 kaw,a tylko możliwość wbicia tylko 1.az mnie w dołku ściskało. 
jokan 0

grappa25

Cytuj wiadomość#6751627 sobota, 12 grudzień 2020, 00:19:20
Jakbym nie zamawiała czegoś z dostawą do paczkomatu koło pracy , to zawsze wsadzą paczkę w piątek koło 20-tej z odbiorem w 48h i muszę znajomym gitarę zawracać albo dymac po lodzie 15km... Ktoś przerabiał odbiór w poniedziałek rano czyli po upływie 48h?

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6751629 sobota, 12 grudzień 2020, 00:59:50
grappa25 napisał(a):

Jakbym nie zamawiała czegoś z dostawą do paczkomatu koło pracy , to zawsze wsadzą paczkę w piątek koło 20-tej z odbiorem w 48h i muszę znajomym gitarę zawracać albo dymac po lodzie 15km... Ktoś przerabiał odbiór w poniedziałek rano czyli po upływie 48h?

Dopóki kurier nie zabierze paczki to nadal, nawet po upływie 48h paczkę można odebrać. Jest też pewniejszy sposób, można wysłac sms i przedłużyć termin odbioru o kolejne 48 godzin (niestety kosztuje to 11zł) link

delfinka101

Cytuj wiadomość#6751761 sobota, 12 grudzień 2020, 23:33:51
Wkurzyłam się dzisiaj na siebie. Po co ja kupiłam milkę, delicje i prince polo w w Polo jak konkurs jest w ABC? No ja to jestem dobra..
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6751795 niedziela, 13 grudzień 2020, 11:31:09
superloser napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Wkurzyłam się dzisiaj na siebie. Po co ja kupiłam milkę, delicje i prince polo w w Polo jak konkurs jest w ABC? No ja to jestem dobra..

A ja na kobitke w Biedrze, bo kupila 3 Winiary i pudlo E a paragon zgniotla i w kieszen wcisnela emotka  Nie mogla zostawic  emotka

Trzeba było poprosić,żeby dała, jak jej niepotrzebny, ja kiedyś faceta przy kasie poprosiłam i podarował  mi swój paragon z konkursowym produktem.

escada

Cytuj wiadomość#6751909 poniedziałek, 14 grudzień 2020, 10:52:27
wkurza mnie brak konkursowych sklepów blisko domu, mam tylko Biedronkę i C4, do reszty muszę zasuwać daleko komunikacją miejską, a Intermarche w ogóle nie ma( bez autka jak bez ręki i o kupowaniu np. zgrzewek wody można zapomnieć). I dzisiaj zaplanowałam wyprawę do abc, sprawdziłam mapę i pojechałam.Obeszłam kilka ulic,znalazłam w końcu sklep,po abc zostało wspomnienie, jest jakiś Blumiś, nawet ten sam właściciel ale do konkursu się nie nadaje, wrrr. Stracony czas,pieniądze, jedyna korzyśc to niezjedzona ta czekolada
0 0

escada

Cytuj wiadomość#6751927 poniedziałek, 14 grudzień 2020, 11:17:52
superloser napisał(a):

Kiedys kilka godz zmarnowalismy na szukanie sklepow ABC ... a jak sie jeden trafil to nie mial produktow konkursowych  emotka
Dzis planuje Dino, znajac ich asortyment to kawy rozpuszczalnej nie bedzie  emotka

niedawno byłąm w takim małym Dino i akurat Tchibo rozpuszczalne w małych słoiczkach stało, natomiast nie było małych mielonych, ale ogólnie z kawą nie jest żle

inska

Cytuj wiadomość#6751931 poniedziałek, 14 grudzień 2020, 11:23:05
superloser napisał(a):

Kiedys kilka godz zmarnowalismy na szukanie sklepow ABC ...

w zeszłym tygodniu objechałam 7 lokalizacji z ich strony - nie ma tam żadnych abc, w jednym miejscu powiedzieli że to jest abc ale "zależy do czego" i do konkursu jednak nie...
0 0