Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

nanajka81

Cytuj wiadomość#6747274 środa, 25 listopad 2020, 11:20:51
kukuleczka napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Apel do organizatorów konkursów:
Nie dawajcie nam  badziewno-szajsowatych nagród, które to mogłyby być dodatkiem do zakupu większej ilości produktów np. 10 - ewentualnie.
Nie chcemy łaciatego szmelcu, cheetosowej marnoty czy innej nędzo-tanizny.
Wkurzają mnie takie szkaradzieństwa. Aczkolwiek szanuję tych, którym się to podoba.

Trochę ironia losu bo oraz więcej firm - zarówno spożywczych jak i kosmetycznych robi kampanię lub wprowadza na rynek produkty pod szyldem eko- opakowania z recyklingu, tekturowe opakowania, składniki wegańskie, produkty od lokalnych rolników czyli bez konserwantów itd itd... ale więcej wlaśnie konkursów i akcji gdzie do wygrania jeden wielki szmelc. Po co komu plastikowe okulary, które można złamać jednym palcem lub koszulki Lewandowskiego, który już się trochę "przejadł"?
Rozumiem myślenie agencji, że im więcej nagród tym większe zainteresowanie, ale jak już swiat podobno dąży do zagłady, to po co to jeszcze przyśpieszać...

w pełni się zgadzam z powyższymi wypowiedziami!
A jako że kiedyś pracowałam przy produkcji takich gadżetów to Wam powiem, iż Ci co to zamawiają to chcą aby było jak najtaniej i jak najwięcej a żeby było jak najtaniej to trzeba z Chin większą ilość zamawiać. I potem jest do wygrania mnóstwo szajsu, który się wala po półkach. Zdecydowanie wolę praktyczniejsze rzeczy niż nerki, tandetne bluzy, jakieś łaciate kuferki, kubki, dziadowskie okulary i co to tam jeszcze teraz jest... W Łaciatym lepszą nagrodą byłyby kody na mleko niż to coś.

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6747290 środa, 25 listopad 2020, 11:50:32
superloser napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Nie dawajcie nam  badziewno-szajsowatych nagród, które to mogłyby być dodatkiem do zakupu większej ilości produktów np. 10 - ewentualnie.
Wkurzają mnie takie szkaradzieństwa. Aczkolwiek szanuję tych, którym się to podoba.

Trochę ironia losu bo oraz więcej firm - zarówno spożywczych jak i kosmetycznych robi kampanię lub wprowadza na rynek produkty pod szyldem eko- opakowania z recyklingu, tekturowe opakowania, składniki wegańskie, produkty od lokalnych rolników czyli bez konserwantów itd itd... ale więcej wlaśnie konkursów i akcji gdzie do wygrania jeden wielki szmelc. Po co komu plastikowe okulary, które można złamać jednym palcem lub koszulki Lewandowskiego, który już się trochę "przejadł"?
Rozumiem myślenie agencji, że im więcej nagród tym większe zainteresowanie, ale jak już swiat podobno dąży do zagłady, to po co to jeszcze przyśpieszać...

Po to, ze lepszy szmelc niz nic i na bezrybiu chinski szajs tez ryba  emotka
Fundatorzy nagrod nie zasponsoruja konkusrow jesli nie ma kasy ze sprzedazy...
Kiedys to bylo ojjj tak fajnie... zachodnie koncerny ulgi mialy i wykupily polskie firmy, rozbudowaly sie i przeniosly produkcje nad Wisle, gdzie siła robocza tania jak te chinskie nagrody.
25 lat dobieglo konca... polski konsument woli tanie produkty bez fancy logo i Biedronkowy format. Nie Alma, Piotr i Pawel, nawet nie Tesco  emotka

Oczywiście, jest jeden cel - ma być kasa ze sprzedaży. I niestety dalej jest dość pokaźna grupa osób, których tych szmelc interesuje. Oczywiście, nikogo nie obrażam, bo każdy może grać o co chce. Ale dopóki będą chętni na tego typu rzeczy, dopóty takie wygrane będą.
Niestety, byłam świadkiem (rok lub 2 lata temu) jak za okazanie świadectwa szkolnego, w lokalnym małym pasażu handlowym dostawało się jakąś czekoladę lub bombonierkę i wakacyjne, chińskie okulary. Przecierałam oczy z zdumienia - kolejka na 2h stania do punktu odbioru.
Albo akcje w Stokrotce z dodawaniem jakichś figurek Minionków czy innych postaci z bajek. Oczywiście dla dziecka super. A w sklepie mnóstwo informacji promujących oddawanie baterii, zakrętek i rozsądnym kupowaniu aby nie zaśmiecać planety.
Zero konsekwentnego marketingu

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6747339 środa, 25 listopad 2020, 13:00:23
kumulacja napisał(a):

Ja już bym wolała dostać choćby i 5 złotych na konto bankowe/paypal niż takie badziewie. Kilka dni temu mi wysłali z aplikacji Sweetbees na Paypal 2.40 za ankietę o piesku- to już takie coś wolę niż łaciatą chińszczyznę.

atyde25

Cytuj wiadomość#6747345 środa, 25 listopad 2020, 13:15:57
My nie jesteśmy targetem dla tych firm i agencji bo jak wiadomo,nie przepadają za jakby nie patrzeć "zawodowcami".A niestety nawet jak coś dadzą za 50 groszy to zwykli zjadacze chleba się rzucą bo to za darmo.I nie będą patrzeć czy po kilku dniach to wyrzucą do kosza i ekologicznie to się będzie potem 100 lat rozkładać.A przeglądając ile człowiek uzbierał takich rzeczy zanim zyskał świadomość ile lat poczekamy jak konsument Kowalski też ja zyska.Jeszcze jak dają coś co powieźmy się przyda.A nie zapychacze.
A wkurza mnie ,że jestem już gotowa do wyjścia z domu i czekam na to co mi to umożliwi a to się nie spieszy.
Ale oczywiście apeluję dajcie bony,gotówkę i takie nagrody które nie zawalają piwnic,balkonów i komórek.

kumulacja

Cytuj wiadomość#6747353 środa, 25 listopad 2020, 13:52:41
cudaczek121 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Ja już bym wolała dostać choćby i 5 złotych na konto bankowe/paypal niż takie badziewie. Kilka dni temu mi wysłali z aplikacji Sweetbees na Paypal 2.40 za ankietę o piesku- to już takie coś wolę niż łaciatą chińszczyznę.

Od dzisiaj piszę (oczywiście nie ze swojego konta - żeby mnie nie zbanowano) do każdego sponsora nagród, żeby nie zalewał świata konkursowiczów tandetą. Niedawno narzekałam na marne nagrody 50 zł (gdzie jeszcze trzeba coś kupić, wydać na sms, czasem na znaczek), ale to i tak luksus w porównaniu do jakiejś torby na zakupy, opakowania na banany czy słuchawek Cheetos, które od razu się zepsuły (tak, dawno wylądowały w koszu).

sambolera

Cytuj wiadomość#6747355 środa, 25 listopad 2020, 14:00:28
dhl i ich infolinia i cały ten system bez kontaktu z kurierem
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6747482 środa, 25 listopad 2020, 19:08:23
Ze od 14 września 2021 roku będzie pobierana opłata 3zł za każdy miesiąc za nie korzystanie z numeru w sieci Plus, więc kto ma numer w tej sieci tylko do wysyłania smsów konkursowych zalecałbym przenieść do innej sieci

A od 8 stycznia 2021 smsy i rozmowy będą droższe o kilka groszy w tej sieci!

mamadwojga

Cytuj wiadomość#6747496 środa, 25 listopad 2020, 20:26:39
Dzisiaj  (25 listopada) przyszedł bon do Selgros wygrany z Berlinek z datą ważności do końca maja 2020.
Super  emotka emotka  
Napisałam do Uniqueone i czekam na odpowiedź... 
Ktoś jeszcze dostał taki fajny bon?

stamp2

Cytuj wiadomość#6747498 środa, 25 listopad 2020, 20:38:02
mamadwojga napisał(a):

Dzisiaj  (25 listopada) przyszedł bon do Selgros wygrany z Berlinek z datą ważności do końca maja 2020.
Super  emotka emotka  

emotka ja
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6747500 środa, 25 listopad 2020, 20:57:33
stamp2 napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

Super  emotka emotka  

emotka ja

ja też mam do maja 2020 emotka
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6747526 środa, 25 listopad 2020, 23:13:05
superloser napisał(a):

halliday napisał(a):

Ze od 14 września 2021 roku będzie pobierana opłata 3zł za każdy miesiąc za nie korzystanie z numeru w sieci Plus, więc kto ma numer w tej sieci tylko do wysyłania smsów konkursowych zalecałbym przenieść do innej sieci

A od 8 stycznia 2021 smsy i rozmowy będą droższe o kilka groszy w tej sieci!

To dopiero za 11 miesiecy emotka

tak wiem, ale informuje jak ktoś planuje kupić nowe numery do konkursu, albo ma dużo aby zaczął już się rozglądać za inną siecią.
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6747591 czwartek, 26 listopad 2020, 10:59:32
Gdzieś zgubiłam sobie dane strony, gdzie mogę sprawdzić, ile jeszcze mi zostało na karcie Travel& Spa z jaj Farmio.Specjalnie nie wyrzucałam koperty i pisma ,które  było z kartą, a teraz gdzieś zadziałam.Same kłopoty z tą  wygraną- nie dość,że nie wiadomo, gdzie można  nią płacić, niby sklepy ze zdrową żywnością, tak pisali na stronie - obeszłam 3 we Wrocławiu - żaden jej nie przyjmuje, to jeszcze salda nie mogę sprawdzić.Po co to  dawać na nagrody takie kłopotliwe karty?
0 0

silvia8

Cytuj wiadomość#6747595 czwartek, 26 listopad 2020, 11:05:00
FBbeata7 napisał(a):

Gdzieś zgubiłam sobie dane strony, gdzie mogę sprawdzić, ile jeszcze mi zostało na karcie Travel& Spa z jaj Farmio.Specjalnie nie wyrzucałam koperty i pisma ,które  było z kartą, a teraz gdzieś zadziałam.Same kłopoty z tą  wygraną- nie dość,że nie wiadomo, gdzie można  nią płacić, niby sklepy ze zdrową żywnością, tak pisali na stronie - obeszłam 3 we Wrocławiu - żaden jej nie przyjmuje, to jeszcze salda nie mogę sprawdzić.Po co to  dawać na nagrody takie kłopotliwe karty?

Na tej dołączonej kartce jest podana strona, gdzie możesz to sprawdzić.
0 0

luckymen

Cytuj wiadomość#6747596 czwartek, 26 listopad 2020, 11:05:36
koniczynka123 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

Super  emotka emotka  

emotka ja

ja też mam do maja 2020 emotka

Są już jakieś wieści w tej sprawie?? emotka
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6747657 czwartek, 26 listopad 2020, 13:25:08
silvia8 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Właśnie tą kartkę sobie gdzieś schowałam tak skutecznie,że nie mogę znaleźć.Oczywiście z myślą,że jeszcze się przyda.
0 0

silvia8

Cytuj wiadomość#6747659 czwartek, 26 listopad 2020, 13:28:16
FBbeata7 napisał(a):

silvia8 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Właśnie tą kartkę sobie gdzieś schowałam tak skutecznie,że nie mogę znaleźć.Oczywiście z myślą,że jeszcze się przyda.

Wieczorem podam Ci stronę na pw.
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6747687 czwartek, 26 listopad 2020, 14:37:18
silvia8 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

silvia8 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Wieczorem podam Ci stronę na pw.

Z góry dziękuję.
0 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6747696 czwartek, 26 listopad 2020, 14:48:52
FBbeata7 napisał(a):

Płaciliśmy ta kartą wstępy na basen, płaciliśmy w restauracjach (również na wynos).
I sporo jeszcze zostało na kartach. Miały być na wyjazd, ale zawsze coś stało nam na przeszkodzie.
A Wy gdzie wykorzystywaliście jeszcze karty z Farmio?
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6747737 czwartek, 26 listopad 2020, 16:54:36
kumulacja napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Płaciliśmy ta kartą wstępy na basen, płaciliśmy w restauracjach (również na wynos).
I sporo jeszcze zostało na kartach. Miały być na wyjazd, ale zawsze coś stało nam na przeszkodzie.
A Wy gdzie wykorzystywaliście jeszcze karty z Farmio?

Przyjęło ją  w hotelu.I w McDonalds.Moja ważna jest do końca grudnia br. i coś tam jeszcze zostało.Mam nadzieję,że uda mi się wykorzystać  saldo do końca. 
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6748209 sobota, 28 listopad 2020, 21:34:01
nanajka81 napisał(a):

W Łaciatym lepszą nagrodą byłyby kody na mleko niż to coś.

I to na mleko z lodówki, a nie to kartonowe... Zawsze to trochę więcej wartości odżywczych emotka

A mnie wkurza, że wg regulaminu agencja życzy sobie wysyłki oryginału paragonu na wygrany bon 50zł do C4. Oprócz podpisania się pod apelem o niewciskaniu nam chińskiego szitu, proszę agencje o to, żeby poszły po rozum do głowy i nie kazały nam płacić za wysyłkę paragonu i stać na poczcie w tych trudnych czasach. emotka