Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

rafi323raf

Cytuj wiadomość#6768307 sobota, 6 marzec 2021, 11:15:34
Gdy takie konkursy startowały to pamiętam jeden, gdzie kody były na produkcie wydrukowane, by wygrać 100 zł trzeba było zainwestować ok. 80 zł. Taka statystyka była. 

A z tymi paragonowymi teraz jest jeszcze gorzej. Ostatnio w smolarze dzięki filmikowi z losowania raz oszacowałem że było po ok. 2000 zgłoszeń dziennie a nagród 20*200zł. Produkt 10 zł, czyli matematycznie by wygrać jedną nagrodę trzeba by wydać 1000 zł. 

Dlatego teraz gram zupełnie hobbistycznie, 1-2 zgłoszenia by mój los brał udział w losowaniach głównych, jednak wciąż większa szansa na wygranie niż w totolotku  emotka

Ale ciekawe o ile mniej zgłoszeń by było, gdyby kody były na opakowaniu, a nie zgłoszenia przez paragon...

sks900

Cytuj wiadomość#6768310 sobota, 6 marzec 2021, 11:45:10
superloser napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Gdy takie konkursy startowały to pamiętam jeden, gdzie kody były na produkcie wydrukowane, by wygrać 100 zł trzeba było zainwestować ok. 80 zł. Taka statystyka była. 

A z tymi paragonowymi teraz jest jeszcze gorzej. Ostatnio w smolarze dzięki filmikowi z losowania raz oszacowałem że było po ok. 2000 zgłoszeń dziennie a nagród 20*200zł. Produkt 10 zł, czyli matematycznie by wygrać jedną nagrodę trzeba by wydać 1000 zł. 

Dlatego teraz gram zupełnie hobbistycznie, 1-2 zgłoszenia by mój los brał udział w losowaniach głównych, jednak wciąż większa szansa na wygranie niż w totolotku  emotka

Ale ciekawe o ile mniej zgłoszeń by było, gdyby kody były na opakowaniu, a nie zgłoszenia przez paragon...

To Nutella obecnie ma taka akcje na odrywanie nslepek  emotka  Paragon zbyteczny, wiec jak masz sklep i dostawe na zapleczu to mozesz grac  emotka

Albo hochland. 
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6768313 sobota, 6 marzec 2021, 11:51:05
sks900 napisał(a):

superloser napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

To Nutella obecnie ma taka akcje na odrywanie nslepek  emotka  Paragon zbyteczny, wiec jak masz sklep i dostawe na zapleczu to mozesz grac  emotka

Albo hochland. 

Dokładnie, dlatego w Hochlandzie puściłam tylko tyle zgłoszeń ile opakowań serka w tym czasie zjedliśmy (czyli jakieś 5) ,a w Nutelli jeszcze nie zagrałam, mam jedną kupioną więc pewnie jedno zgłoszenie pójdzie,ale inwestować "na zapas" nie będę...
0 0

FBemilia6

Cytuj wiadomość#6768319 sobota, 6 marzec 2021, 12:32:45
superloser napisał(a):

fiona25 napisał(a):

wkurza mnie, że nie mogę trafić w żadną bramkę a patrząc na wyniki z pierwszych dni Lisnera ludzie mają albo wybitne wręcz szczęście albo patent na te cholerne bramki...   emotka

Pracuja w sklepikach  emotka i to takich z jedna kasa fiskalna... 
jakby listy laureatow zawieraly nipy to by wygrywaly te same  emotka  z wyjatkami od przypadku

W Milce po danych widać , że nawet 10 razy dziennie np ród B i R emotka  
Loterie bramkowe to wymysł szatana emotka   a produkty coraz droższe emotka  

sks900

Cytuj wiadomość#6768326 sobota, 6 marzec 2021, 13:11:45
FBemilia6 napisał(a):

superloser napisał(a):

fiona25 napisał(a):

wkurza mnie, że nie mogę trafić w żadną bramkę a patrząc na wyniki z pierwszych dni Lisnera ludzie mają albo wybitne wręcz szczęście albo patent na te cholerne bramki...   emotka

jakby listy laureatow zawieraly nipy to by wygrywaly te same  emotka  z wyjatkami od przypadku

Ekipa z Milki jest teraz na Lisner.

emotka
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6768334 sobota, 6 marzec 2021, 13:51:52
fiona25 napisał(a):

Mam to samo,a jeszcze wkurzyłam się, ponieważ kazałam kupić córce w Biedronce Martini
(akurat wczoraj potrzebowałam) i prosiłam, żeby nie zapomniała o paragonie.
Dziś pytam ją o paragon, a ona, że w torbie był, bo zabrała.
Oczywiście paragonu nie było i nie ma w torbie, więc nie wiem gdzie go posiała.
I po konkursie emotka W Twoim Markecie jest promocja Kasi z kartą lub aplikacją po 1.49.
Kupiłam 2 na loterię, dałam kartę, wieczorem patrzę, mam policzoną po 2.19 za sztukę.
No na wszystko trzeba uważać emotka
Na dodatek boli mnie noga,bo znowu zaliczyłam glebę i znowu przed Biedronką.
Zapatrzyłam się na gablotkę ,co mają w promocji, nie patrząc pod nogi.
Potknęłam się o krawężnik i jak długa dałam szczypa emotka
Uderzyłam się w kolano, a mam granatową łydkę od zgięcia do stopy.
Nie mogę chodzić,okłady,żele ,kremy ,wszystko w ruchu.
Nikomu nie przyznałam się w domu, bo byłby hałas,że nie patrzę pod nogi.
Starość nie radość, jakoś przeżyję emotka

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6768351 sobota, 6 marzec 2021, 16:10:45
superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

superloser napisał(a):

fiona25 napisał(a):

jakby listy laureatow zawieraly nipy to by wygrywaly te same  emotka   z wyjatkami od przypadku

przeszło mi to przez myśl ... 

I dlatego agencje powinny zawsze robić zastrzeżenia- jedno gospodarstwo domowe- jedna nagroda dodatkowa, jedna główna, wyeliminowałoby to wszelkiej maści kombinatorów albo kazać podawać tak dużo danych,dotyczących paragonu,że wklepanie kilkunastu kodów-zgłoszeń, skutecznie zniechęciłoby mało zmotywowanych.

Wlasnie taki zapis "jedna nagroda na gospodarstwo", nakreca kombinatorow.

Teraz loteria Groszek - szkoda kasy marnowac, bo podaje sie tylko numer paragonu i zakup tylko jednego produktu partnera.
Loteria przeznaczona wylącznie dla wlascicieli i pracownikow sieci Groszek, chociaz Ty tez masz szanse emotka  z jednym paragonem...

Raczej dla znajomych pracowników, bo pewnie w regulaminie jest zapis ,że pracownicy nie mogą brać udziału.To już sie robią konkursowe mafie.
0 0

FBemilia6

Cytuj wiadomość#6768353 sobota, 6 marzec 2021, 16:17:31
sks900 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

superloser napisał(a):

fiona25 napisał(a):

emotka

Niestety emotka  , dalej brną i grzęzną w tym goownie emotka
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6768361 sobota, 6 marzec 2021, 17:21:17
FBemilia6 napisał(a):

sks900 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

superloser napisał(a):

fiona25 napisał(a):

emotka

Niestety emotka  , dalej brną i grzęzną w tym goownie emotka

Dokładnie...kiedyś dokładnie ta sama ekipa, te same rodziny (wtedy jeszcze z kolejnymi numerami paragonów, bo na liście były podawane numery) kosiła nagrody na Carex , nikomu to jak widać nic do myślenia nie dało ...oprócz "nierodowych" graczy, którzy po prostu tracą chęci do brania udziału w takich "zawodach"...
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6768363 sobota, 6 marzec 2021, 17:32:40
superloser napisał(a):

sks900 napisał(a):

superloser napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Albo hochland. 

Hochland musisz zdrapac i zatrzymac opakowanie - nie jest praktyczne w "kazdym promo serze"

W Nutella nalepka odrywa sie bez uszkodzenia opakowania  emotka
Gdyby nalepka z kodem byla na "zlotku" od wewnetrznej strony to rozumie - bo musisz otworzyc produkt.

Czy ja wiem... Ja się z tą nalepką z Nutelli trochę namęczyłam w domu. Trochę mi to zajęło mimo namoczenia. Gdybym ją chciała tak po prostu odkleić to z pewnością kodu bym już nie odczytała.
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6768370 sobota, 6 marzec 2021, 19:17:34
superloser napisał(a):

@[email protected] napisał(a):

superloser napisał(a):

sks900 napisał(a):

superloser napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Albo hochland. 

Hochland musisz zdrapac i zatrzymac opakowanie - nie jest praktyczne w "kazdym promo serze"

W Nutella nalepka odrywa sie bez uszkodzenia opakowania  emotka
Gdyby nalepka z kodem byla na "zlotku" od wewnetrznej strony to rozumie - bo musisz otworzyc produkt.

Czy ja wiem... Ja się z tą nalepką z Nutelli trochę namęczyłam w domu. Trochę mi to zajęło mimo namoczenia. Gdybym ją chciała tak po prostu odkleić to z pewnością kodu bym już nie odczytała.

Na zapleczu towar ma "czas" 

Dziwne, bo moje nalepki bez żadnej wody oderwałam, spokojnie podważyć, np. końcówką noża na brzegu i spokojnie ciągnąć, to zwykła nalepka na jakiś tam klej.Schodzi łatwo.
0 0

rafi323raf

Cytuj wiadomość#6768377 sobota, 6 marzec 2021, 21:45:41
Tak to już jest jak amatorzy biorą się za organizację konkursów. Zatrudniliby mnie to bym im pokazał emotka

mia

Cytuj wiadomość#6768455 niedziela, 7 marzec 2021, 20:12:15
Że zamiast weny mam antywenę. emotka
Chciałam napisać coś z z sensem, za co lubię Reginę Aloe Vera (na pewno nie za cenę) - ni buca. Gorzej - do głowy mi wpadło: "Bo tak nawilża d..ę mi, że pośród ciemności jak księżyc lśni!" i nie chce się ten księżyc odczepić. emotka

anaesth

Cytuj wiadomość#6768473 niedziela, 7 marzec 2021, 21:45:03
mia napisał(a):

Chciałam napisać coś z z sensem, za co lubię Reginę Aloe Vera (na pewno nie za cenę) - ni buca. Gorzej - do głowy mi wpadło: "Bo tak nawilża d..ę mi, że pośród ciemności jak księżyc lśni!" i nie chce się ten księżyc odczepić. emotka

Mój mąż wymyślił coś równie absurdalnego, ale dla odmiany on jest z siebie dumny jak paw i każe sobie przynieść paragon emotka

A tak zupełnie serio, to pytanie "za co lubisz cenzurataśmę" jest tak słabe... Niemal tak słabe, jak "napisz, dlaczego to właśnie Ty masz wygrać tę nagrodę!". emotka

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6768479 niedziela, 7 marzec 2021, 22:00:09
anaesth napisał(a):

mia napisał(a):

Mój mąż wymyślił coś równie absurdalnego, ale dla odmiany on jest z siebie dumny jak paw i każe sobie przynieść paragon emotka

A tak zupełnie serio, to pytanie "za co lubisz cenzurataśmę" jest tak słabe... Niemal tak słabe, jak "napisz, dlaczego to właśnie Ty masz wygrać tę nagrodę!". emotka

Spoko, mnie sekundy dzieliły od wysłania "Zawsze sięgam po Reginę robiąc zakupy, bo przy niej inne papiery są po prostu do... " emotka  Chyba nic nie poradzimy na to. Jaki temat, takie skojarzenia emotka

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6768580 poniedziałek, 8 marzec 2021, 11:21:14
Dobrze, że nikomu do głowy nie wpadło: "Reginę kocham nad życie, bo tylko ona pamięta o moim odbycie".

mia

Cytuj wiadomość#6768617 poniedziałek, 8 marzec 2021, 13:15:24
dwaburekoty napisał(a):

Dobrze, że nikomu do głowy nie wpadło: "Reginę kocham nad życie, bo tylko ona pamięta o moim odbycie".

Jeszcze nic straconego, konkurs trwa. emotka
W temacie wkurza mnie posucha w Dniu Kobiet. Gdzie te czasy, kiedy leciały tysiące blenderów czy kodów do Esotiq... emotka

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6768652 poniedziałek, 8 marzec 2021, 14:53:12
dwaburekoty napisał(a):

Można napisać jeszcze,że papier Regina wcale nie jest taki do d... jak się wydaje. Jest przewspaniały, miękki, pachnący, najlepszy na rynku itp. itd.
0 0

monikar

Cytuj wiadomość#6768655 poniedziałek, 8 marzec 2021, 15:03:29
mia napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Jeszcze nic straconego, konkurs trwa. emotka
W temacie wkurza mnie posucha w Dniu Kobiet. Gdzie te czasy, kiedy leciały tysiące blenderów czy kodów do Esotiq... emotka

Te kody do Esotiq to było cos  emotka
mia 0

mia

Cytuj wiadomość#6768658 poniedziałek, 8 marzec 2021, 15:10:09
superloser napisał(a):

Odeszly z Tuskiem  emotka  Teraz masz 500+

Chyba nie ja. Co też mnie wkurza. emotka