Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

ziolko

Cytuj wiadomość#6780468 wtorek, 11 maj 2021, 13:32:56
joan - my tak mamy ze spektaklem "Dziwna para". 
Bilety kupione w styczniu 2020. Spektakl miał być chyba w czerwcu. Przełożony na październik, później na styczeń, na kwiecień i obecnie jest 24 maja. Ciekawi mnie, jak to będzie rozwiązane, bo wg obostrzeń powinno być 50% zajętych miejsc, a wtedy były wykupione wszystkie bilety. 
Niby możemy wystąpić o zwrot kasy, ale nie chcemy, bo z niecierpliwością czekamy na zobaczenie na żywo naszych ulubionych aktorów emotka  Szczególnie, że mam zaproszenie za kulisy od Pana Barcisia emotka   Kiedyś napisałam do niego na fb. 
Ciekawe, czy się uda tam wejść... 
joan 0

olunka

Cytuj wiadomość#6780471 wtorek, 11 maj 2021, 13:35:29
ziolko napisał(a):

joan - my tak mamy ze spektaklem "Dziwna para". 
Bilety kupione w styczniu 2020. Spektakl miał być chyba w czerwcu. Przełożony na październik, później na styczeń, na kwiecień i obecnie jest 24 maja. Ciekawi mnie, jak to będzie rozwiązane, bo wg obostrzeń powinno być 50% zajętych miejsc, a wtedy były wykupione wszystkie bilety. 
Niby możemy wystąpić o zwrot kasy, ale nie chcemy, bo z niecierpliwością czekamy na zobaczenie na żywo naszych ulubionych aktorów emotka  Szczególnie, że mam zaproszenie za kulisy od Pana Barcisia emotka   Kiedyś napisałam do niego na fb. 
Ciekawe, czy się uda tam wejść... 

a ja mam bilety na koncert Andre Rieu kupione za wygrane Eventimy, koncert mial byc w zeszlym roku w czerwcu, przelozony na ten czerwiec i juz mam informację, ze przełozony na przyszly rok emotka
joan 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6780472 wtorek, 11 maj 2021, 13:38:18
joan napisał(a):

asantesana napisał(a):

Zapraszam do siebie, od grudnia budowa dwóch bloków przed oknami, na wyciagnięcie ręki, codziennie od 6:00 żyję na wielkiej budowie, zero możliwości otwarcia okien, czasami muszę się zamknąć w łazience, żeby pozbierać myśli...

A wiesz, że ja już też myślałam o tym, żeby się zamknąć w łazience? emotka emotka

A jak się jeszcze należy do nadwrażliwców i kocha ciszę, to można sobie żyły podciąć...

ziolko

Cytuj wiadomość#6780474 wtorek, 11 maj 2021, 13:47:48
olunka - no to współczuję
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6780545 wtorek, 11 maj 2021, 17:48:57
Rossmann- kasa samoobsługowa nie wydała paragonu, a panie wydrukowały mi jakiś paragon zastępczy z pieczatką sklepu, gdzie numer kasy nie wchodzi do systemu na loterię Lubisiów. Specjalnie kupiłam produkt  na loterię, a tu klops.Młode ekspedienki z rozbrajającą szczerością oznajmiły: ta kasa tak ma i to nie pierwszy raz nie wydaje paragonu. O żesz ty- to nie warto wezwać kogoś i naprawić?
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6780576 wtorek, 11 maj 2021, 19:08:10
Wkurzyłam się na Plusa emotka
Nie wiem dlaczego zablokowali mi 2 startery, skoro one były zarejestrowane?
Te numery mam od dawien dawna, ponieważ z 1 numeru korzystał mąż, a drugi to konkursowy.
Od grudnia ma nowy telefon z innym numerem, a ten sobie leży w razie potrzeby.
Dziś kupiłam kartę, żeby 1 doładować i niestety -WYBRANY NUMER JEST NIEDOSTĘPNY -
tylko dlaczego? Z drugim to samo emotka emotka
Jutro idę do Plusa wyjaśnić to emotka
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6780590 wtorek, 11 maj 2021, 19:44:42
tereniagno napisał(a):

Te numery mam od dawien dawna, ponieważ z 1 numeru korzystał mąż, a drugi to konkursowy.
Dziś kupiłam kartę, żeby 1 doładować i niestety -WYBRANY NUMER JEST NIEDOSTĘPNY -

ale ważność konta na połączenia wychodzące była aktywna?
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6780597 wtorek, 11 maj 2021, 19:54:31
tereniagno napisał(a):

Mi też zablokowali numer, nie da się go nawet doładować, żeby odblokować połączenia. Omijam tę sieć szerokim łukiem emotka  
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6780600 wtorek, 11 maj 2021, 20:03:21
anaesth napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Mi też zablokowali numer, nie da się go nawet doładować, żeby odblokować połączenia. Omijam tę sieć szerokim łukiem emotka  

A mi podnieśli abonament i mają w du.   reklamację. Nigdy więcej plusa. Skończy mi się umowa i nara nie h się bujają
0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6780742 środa, 12 maj 2021, 12:46:20
Wkurza mnie gdy do wygrania są wyjazdy na mecze dla jednej osoby. I co ja sama zrobie za granica nie znając państwa?? Wiadomo we dwójkę zawsze raźniej 

wanderlust

Cytuj wiadomość#6780767 środa, 12 maj 2021, 14:01:18
Kapselkowy Żywiec, niby tyle nagród dziennych a trafiać w monety i tak ciężko emotka
0 0

Jasminum

Cytuj wiadomość#6780772 środa, 12 maj 2021, 14:08:41
fineessa napisał(a):

Wkurza mnie gdy do wygrania są wyjazdy na mecze dla jednej osoby. I co ja sama zrobie za granica nie znając państwa?? Wiadomo we dwójkę zawsze raźniej 

Dla mnie to też niepraktyczna nagroda, ale teraz dają często pieniądze bo grają bez kibiców. Chyba do przyszłego roku nic się nie zmieni...

halliday

Cytuj wiadomość#6780779 środa, 12 maj 2021, 14:15:00
Jasminum napisał(a):

fineessa napisał(a):

Dla mnie to też niepraktyczna nagroda, ale teraz dają często pieniądze bo grają bez kibiców. Chyba do przyszłego roku nic się nie zmieni...

przecież na euro 2020 będą kibice, w Gdańsku na finale Ligi Europy pod koniec maja także będą. Więc już się zmieniło i będą kibice na stadionie może nie 100%, ale 25%, 50% tak.

tereniagno

Cytuj wiadomość#6780816 środa, 12 maj 2021, 15:22:05
anaesth napisał(a):

tereniagno napisał(a):

No właśnie mam to samo,że nie da się nawet doładować.
Pierwszy raz to mam emotka A ja podawałam ten 1 numer na konkursy i dziwiłam się dlaczego nic nie wygrywam emotka
Nie wiadomo ile nagród mi przez to przepadło emotka
0 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6780912 środa, 12 maj 2021, 19:58:23
Chciałam rok ważności w Plusie na kartę. Wysłałam eska, pobrało 10 zł, a konta nie przedłużono.
Czy znacie może szczegóły tej "operacji"? Może nie przedłużają już na rok ważności konta?
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6780913 środa, 12 maj 2021, 20:00:54
kumulacja napisał(a):

Chciałam rok ważności w Plusie na kartę. Wysłałam eska, pobrało 10 zł, a konta nie przedłużono.
Czy znacie może szczegóły tej "operacji"? Może nie przedłużają już na rok ważności konta?

Chyba musisz po aktywowaniu oferty doładować min. 5 zł i wtedy wskoczy emotka

sks900

Cytuj wiadomość#6780917 środa, 12 maj 2021, 20:11:38
kumulacja napisał(a):

Przed doładowaniem trzeba aktywować "RWK", można to zrobić kodem albo w aplikacji Plus Online.

halliday

Cytuj wiadomość#6780920 środa, 12 maj 2021, 20:31:06
monkakk napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Chyba musisz po aktywowaniu oferty doładować min. 5 zł i wtedy wskoczy emotka

ale kumulacja aktywowała płatną opcję przedłużania konta za 10zł, jest ten druga opcja w której trzeba aktywować darmową opcję, ale później trzeba doładować za 5zł aby ważność konta była rok.

aurora81

Cytuj wiadomość#6780923 środa, 12 maj 2021, 20:53:39
Wkurza mnie konkurs "Natura i podróże: Co cię inspiruje?" marki Tubądzin . Wg regulaminu konkurs trwa do 23:59, a o godz. 19:00 formularz zgłoszeniowy już był nieaktywny - Konkurs zakończony. A tak się napracowałam nad zgłoszeniem.  emotka

kamyk101

Cytuj wiadomość#6780924 środa, 12 maj 2021, 21:01:29
aurora81 napisał(a):

Wkurza mnie konkurs "Natura i podróże: Co cię inspiruje?" marki Tubądzin . Wg regulaminu konkurs trwa do 23:59, a o godz. 19:00 formularz zgłoszeniowy już był nieaktywny - Konkurs zakończony. A tak się napracowałam nad zgłoszeniem.  emotka

To już jest nas dwójka wkurzonych w tym samym temacie  emotka
0 0