Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

assal

Cytuj wiadomość#6789765 poniedziałek, 21 czerwiec 2021, 09:47:24
Ilość konkursów, których nie ogarniam  emotka  
I to, że co lepsze nagrody w sezonie letnim to głównie konkursy fotograficzne  emotka

maa

Cytuj wiadomość#6789779 poniedziałek, 21 czerwiec 2021, 11:02:28
agakaz2 napisał(a):

akarolcia napisał(a):

[quote=Ja również mam ten problem - niestety...

antylopia] wkurza mnie przeogromną ilość spamu zalewająca moja skrzynkę od wczoraj . to nie parę maili ale parędziesiąt i wiekszos wygrałeś, gratulujemy, brawo...
przednie przez to przeoczę prawdziwego maila z gratulacjami

Mam to samo.koszmar
0 0

rare85

Cytuj wiadomość#6789790 poniedziałek, 21 czerwiec 2021, 11:37:44
Upał! Nie lubię, źle znoszę. Zawsze wolałam zmarznąć niż zgrzać się - bo jak zimno to można założyć na siebie kolejne "warstwy", a przy upale nie ma już co zdejmować emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6789814 poniedziałek, 21 czerwiec 2021, 12:46:53
rare85 napisał(a):

Upał! Nie lubię, źle znoszę. Zawsze wolałam zmarznąć niż zgrzać się - bo jak zimno to można założyć na siebie kolejne "warstwy", a przy upale nie ma już co zdejmować emotka

Mam takie samo zdanie... 
Dodatkowo dziś mam zawroty głowy, mój mąż też.. Nie wie, czy to zmiana ciśnienia, czy przez upał  emotka emotka

gizoon

Cytuj wiadomość#6789953 wtorek, 22 czerwiec 2021, 07:22:02
ziolko napisał(a):

rare85 napisał(a):

Mam takie samo zdanie... 
Dodatkowo dziś mam zawroty głowy, mój mąż też.. Nie wie, czy to zmiana ciśnienia, czy przez upał  emotka emotka

Mam identycznie. Tylko u mnie dochodzi patologiczne pocenie się twarzy i pach. Oczywiście antyperspiranty mogą się schować. W okresach zimniejszych twarz poci mi się od stresu czy wysiłku fizycznego. To akurat rozumiem, bo taka fizjologia człowieka. Latem pocę się natomiast od najmniejszego wysiłku fizycznego, ba wystarczy kilka minut na słońcu i pływam w ciuchach. 

Jak się pójdzie do dermatologów to mówią, że to normalne. Jasne tylko dlaczego z innych ludzi nie leci prysznic i jakoś nie pływają we własnych "wydzielinach". A mi się po twarzy totalnie leje wodospad. To nie jest normalne. W necie jest tyle artykułów o leczeniu nadpotliwości i żaden konował nigdy nie zlecił mi jakiś badań, a na moje nowinki z neta tylko mówią, że to głupoty. Są przecież leki na receptę ograniczające pocenie, są zabiegi jak np. jonoforeza, botoks (niestety droga impreza),nawet zabiegi chirurgiczne. Ale nikt nic nie zasugeruje. Dlatego moje zdanie o dermatologach w Polsce jest tragiczne. Nic nie potrafią wyleczyć i to mnie wkurza.

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6789954 wtorek, 22 czerwiec 2021, 07:28:44
rare85 napisał(a):

Mam tak samo.
A już najbardziej boli mnie zmęczenie i brak energii mojego psa. Zawsze śpi ze mną w łóżku, a teraz jedyne słuszne miejsce to płytki w kuchni i przedpokoju...
Właśnie siedzimy na ławce w parku, w cieniu.

ziolko

Cytuj wiadomość#6790024 wtorek, 22 czerwiec 2021, 12:08:47
Dziś dla odmiany mam niezłą migrenę... Głowa dosłownie mi pęka, do tego dochodzi wrażliwość na światło i mdłości.. Może to z powodu zmiany pogody, bo słyszę dalekie pomrukiwania burzy...  emotka
Im jestem starsza, tym pogoda bardziej na mnie wpływa.
Grunt, żeby się ochłodziło. 

azaflora

Cytuj wiadomość#6790041 wtorek, 22 czerwiec 2021, 12:44:55
ziolko napisał(a):

Im jestem starsza, tym pogoda bardziej na mnie wpływa.
Grunt, żeby się ochłodziło. 

Wiesz, kiedy byłam podrośniętym dzieckiem, dwa razy byłam na wiejskich wakacjach - koszmar  emotka . Kuzyni, tak, jak i ja - mieszczuchy, szczęśliwi, bo mogli pomagać w sianokosach czy żniwach, a ja siedziałam w domu z mokrym ręcznikiem na głowie  emotka .U mnie to zawsze było ciśnienie - za wysokie żeby umrzeć, za niskie, żeby się cieszyć latem.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6790050 wtorek, 22 czerwiec 2021, 13:11:55
@azaflora jak byłam mała, to dziwiłam się mamie, że mówi mi, że mam po słońcu nie biegać  emotka
A teraz??? Jak mam gdzieś iść w najgorsze godziny, to tylko w cieniu. Albo unikam wychodzenia.
Dobrze,  że chociaż w biurze mamy klimatyzację...  emotka  Nastawioną na 24-25 stopni. 

Dopiero mniej więcej w czasie, kiedy miałam 18-20 lat, to zaczęłam porządnie odczuwać upały. W tym samym czasie okazało się, że mam chorą tarczycę, więc może to było tez powiązane. 
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6790054 wtorek, 22 czerwiec 2021, 13:32:32
ziolko napisał(a):

azaflora jak byłam mała, to dziwiłam się mamie, że mówi mi, że mam po słońcu nie biegać  emotka
A teraz??? Jak mam gdzieś iść w najgorsze godziny, to tylko w cieniu. Albo unikam wychodzenia.
Dobrze,  że chociaż w biurze mamy klimatyzację...  emotka  Nastawioną na 24-25 stopni. 

Dopiero mniej więcej w czasie, kiedy miałam 18-20 lat, to zaczęłam porządnie odczuwać upały. W tym samym czasie okazało się, że mam chorą tarczycę, więc może to było tez powiązane. 

pierwszy raz słyszę, że tarczyca wpływa na odczuwanie upału, możesz rozwinąć?
ja też nienawidzę upału, tak upalne dni są dla mnie jak wyjęte z życiorysu, a jak w końcu leje to jest super, gdy jest ta wilgoć
0 0

27nope

Cytuj wiadomość#6790071 wtorek, 22 czerwiec 2021, 14:03:01
Czy ktoś kiedykolwiek wygrał coś z wizażu w ramach testowania? zawsze staram się podpasować odpowiedzi pod produkty i nic z tego...  już mnie to wkurza
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6790078 wtorek, 22 czerwiec 2021, 14:09:41
androm napisał(a):

ziolko napisał(a):

azaflora jak byłam mała, to dziwiłam się mamie, że mówi mi, że mam po słońcu nie biegać  emotka

ja też nienawidzę upału, tak upalne dni są dla mnie jak wyjęte z życiorysu, a jak w końcu leje to jest super, gdy jest ta wilgoć

Problemy z tarczycą wpływają na odczuwanie temperatury. Przy nadczynności - uderzenia gorąca, przy niedoczynności -  uczucie zimna. Czy jakoś tak  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6790112 wtorek, 22 czerwiec 2021, 15:09:09
@[email protected] - niby tak, ale u mnie jakoś się rozregulowało wszystko  emotka
Mam niedoczynność Hashimoto i wiecznie mi gorąco. Szczególnie gorące mam dłonie i stopy.

Chociaż kiedyś, właśnie pod koniec szkoły średniej miałam odwrotnie... 
Spałam we flanelowej piżamie, pod pierzyną (nie kołdrą), niedaleko grzejnika i nie było mi za ciepło  emotka emotka
A później odwrotnie. Lekka kołdra plus uchylony lufcik, bo wiecznie było mi duszno.

androm Oj.. wpływa... 

maa

Cytuj wiadomość#6790180 wtorek, 22 czerwiec 2021, 18:30:25
ziolko napisał(a):

@[email protected] - niby tak, ale u mnie jakoś się rozregulowało wszystko  emotka
Mam niedoczynność Hashimoto i wiecznie mi gorąco. Szczególnie gorące mam dłonie i stopy.

Chociaż kiedyś, właśnie pod koniec szkoły średniej miałam odwrotnie... 
Spałam we flanelowej piżamie, pod pierzyną (nie kołdrą), niedaleko grzejnika i nie było mi za ciepło  emotka emotka
A później odwrotnie. Lekka kołdra plus uchylony lufcik, bo wiecznie było mi duszno.

androm Oj.. wpływa... 

u mnie Hashimoto od 10 lat i wiecznie mi zimno emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6790181 wtorek, 22 czerwiec 2021, 18:36:56
androm napisał(a):

ziolko napisał(a):

Oj tak. Mam niedoczynność i zawsze bylo mi zimno. Przy nadczynności odwrotnie-uderzenia gorąca.
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6790209 wtorek, 22 czerwiec 2021, 20:36:35
podlaczam sie do WAs. Nienawidze upalow od dziecla. W podstawowce  keidys przez to az zemdlalam. Nie wiem jak ludzie zyja i pracuja w takich warunkach. Ja najchetniej bym zasnela i obudzila sie na jesieni. Nie ma zycia;/
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6790212 wtorek, 22 czerwiec 2021, 20:37:38
Konkursy Tchibo w ITM. Zakup za 15 zł i oczywiście kawy rozpuszczalne po 14,99...
0 0

rainbowdash

Cytuj wiadomość#6790247 wtorek, 22 czerwiec 2021, 22:16:03
że nawet Amooco mnie nie kocha ...(że smolar nie uznaje to wiadomo...)
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6790266 wtorek, 22 czerwiec 2021, 23:58:52
Czy tylko mnie to wkurza..   emotka ?
https://www.e-kon...-hit.html#komentarze

maa

Cytuj wiadomość#6790269 środa, 23 czerwiec 2021, 00:41:29
chochliczka napisał(a):

podlaczam sie do WAs. Nienawidze upalow od dziecla. W podstawowce  keidys przez to az zemdlalam. Nie wiem jak ludzie zyja i pracuja w takich warunkach. Ja najchetniej bym zasnela i obudzila sie na jesieni. Nie ma zycia;/

klimatyzacja 
0 0