Reklama na e-Konkursy.info 16.07.19 02:01:42

Zostań testerem.

|< << < 192 193 194 195 196 197198 199 200 201 202 > >|

karkocka

Cytuj wiadomość#5682870 poniedziałek, 24 czerwiec 2013, 20:40:23
klaryska napisał(a):

mam pytanie, czy dostał ktoś takie coś Ankieta Streetcom Deals i co to jest?

też mam , na razie nie wypełniałam, bo mam mieszane uczucia co do tego , rozumiem to tak, że mogę coś testować jak to sobie kupię po promocyjnej cenie
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#5682879 poniedziałek, 24 czerwiec 2013, 20:50:37
karkocka napisał(a):

klaryska napisał(a):

też mam , na razie nie wypełniałam, bo mam mieszane uczucia co do tego , rozumiem to tak, że mogę coś testować jak to sobie kupię po promocyjnej cenie

Tak, dokladnie emotka Wypełniamy ankiete, jeżeli "zalapiemy się" do odpowiedniej grupy docelowej to dostaniemy dalsze instrukcje, dotyczące zakupu danego produktu po PROMOCYJNEJ emotka cenie i jego testy...ale to jest możliwość zakupy, więc możemy odmówić. Jeśli chodzi o całokształt, to warto wypełniać, bo ankietki te są punktowane, a nikt do zakupu nas nie zmusi emotka
0 0

renia577

Cytuj wiadomość#5682914 poniedziałek, 24 czerwiec 2013, 21:28:18
edzia21 napisał(a):

karkocka napisał(a):

klaryska napisał(a):

Tak, dokladnie emotka Wypełniamy ankiete, jeżeli "zalapiemy się" do odpowiedniej grupy docelowej to dostaniemy dalsze instrukcje, dotyczące zakupu danego produktu po PROMOCYJNEJ emotka cenie i jego testy...ale to jest możliwość zakupy, więc możemy odmówić. Jeśli chodzi o całokształt, to warto wypełniać, bo ankietki te są punktowane, a nikt do zakupu nas nie zmusi emotka

ja też dostałam ale trochę się boję wypełnić,żeby później nie wyszło,że jednak trzeba zakupić te produkty
0 0

renia577

Cytuj wiadomość#5682915 poniedziałek, 24 czerwiec 2013, 21:29:24
edzia21 napisał(a):

karkocka napisał(a):

klaryska napisał(a):

Tak, dokladnie emotka Wypełniamy ankiete, jeżeli \"zalapiemy się\" do odpowiedniej grupy docelowej to dostaniemy dalsze instrukcje, dotyczące zakupu danego produktu po PROMOCYJNEJ emotka cenie i jego testy...ale to jest możliwość zakupy, więc możemy odmówić. Jeśli chodzi o całokształt, to warto wypełniać, bo ankietki te są punktowane, a nikt do zakupu nas nie zmusi emotka

ja też dostałam ale trochę się boję wypełnić,żeby później nie wyszło,że jednak trzeba zakupić te produkty
0 0

kundzia87

Cytuj wiadomość#5684264 środa, 26 czerwiec 2013, 16:49:27
przed chwilką potwierdzenie kampanii Ariel emotka (nareszcie coś ruszyło, od bodajże października...)
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5684286 środa, 26 czerwiec 2013, 17:23:48
renia577 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

karkocka napisał(a):

klaryska napisał(a):

Tak, dokladnie emotka Wypełniamy ankiete, jeżeli \"zalapiemy się\" do odpowiedniej grupy docelowej to dostaniemy dalsze instrukcje, dotyczące zakupu danego produktu po PROMOCYJNEJ emotka cenie i jego testy...ale to jest możliwość zakupy, więc możemy odmówić. Jeśli chodzi o całokształt, to warto wypełniać, bo ankietki te są punktowane, a nikt do zakupu nas nie zmusi emotka

wypełniłam, ale mam 0 pkt za to
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5684296 środa, 26 czerwiec 2013, 17:49:14
jeśli chodzi o streetcom deals to u mnie dotyczyło telewizji więc pewnie będzie jakaś usługa do wykupienia taniej ale wiadomo, że to się już wiąże z umowami, itd...także nie wiem czy ten streetcom deals zrobi karierę emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5684316 środa, 26 czerwiec 2013, 18:18:58
kapsułki ariela bede testowac
0 0

izka2086

Cytuj wiadomość#5684324 środa, 26 czerwiec 2013, 18:31:02
mandaryna4 napisał(a):

i ja emotka
0 0

plocia

Cytuj wiadomość#5684393 środa, 26 czerwiec 2013, 19:50:32
izka2086 napisał(a):

mandaryna4 napisał(a):

i ja emotka

i ja też emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#5684407 środa, 26 czerwiec 2013, 20:13:28
polarniczka napisał(a):

renia577 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

karkocka napisał(a):

klaryska napisał(a):

ja wypełniłam i mam 100 emotka
0 0

pecia

Cytuj wiadomość#5684458 środa, 26 czerwiec 2013, 21:07:37
polarniczka napisał(a):

renia577 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

karkocka napisał(a):

klaryska napisał(a):

za to chyba nie dostaje się punktów
0 0

Julia

Cytuj wiadomość#5684630 czwartek, 27 czerwiec 2013, 08:45:03
A ja wszystko na streetcomie wypełniam a nic do testowania nie dostaję, co robię źle, może macie jakieś rady? PW
0 0

izka2086

Cytuj wiadomość#5684634 czwartek, 27 czerwiec 2013, 08:55:07
Julia napisał(a):

A ja wszystko na streetcomie wypełniam a nic do testowania nie dostaję, co robię źle, może macie jakieś rady? PW

Ja min. 2 lata czekałam na pierwszą kampanię pomimo tego, że regularnie wypełniałam ankiety. Teraz dostałam się do drugiej (pierwsza jakies 3 miesiace temu). Czasem tak to właśnie jest...
0 0

Julia

Cytuj wiadomość#5684636 czwartek, 27 czerwiec 2013, 09:01:13
izka2086 napisał(a):

Julia napisał(a):

Ja min. 2 lata czekałam na pierwszą kampanię pomimo tego, że regularnie wypełniałam ankiety. Teraz dostałam się do drugiej (pierwsza jakies 3 miesiace temu). Czasem tak to właśnie jest...

Dzięki
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5688370 wtorek, 2 lipiec 2013, 17:27:33
Kampania Optimy sklada sie z dwoch paczek czy z jednej? Odbieralam w weekend mamie w Blue City paczke, pozniej dzwonili, ze maja propozycje kampanii ale podziekowali za informacje, ze paczka odebrana, A dzis byl kurier z druga paczka, kolejne 6 margaryn emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5688373 wtorek, 2 lipiec 2013, 17:32:23
doszły dziś do mnie kapsułki do testów - 2 opakowania po 15 szt.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5700842 środa, 17 lipiec 2013, 14:48:59
u mnie dopiero pierwsza kampania (kapsułki piorące) więc nie mam za bardzo doświadczenia - proszę, oświećcie mnie w temacie ile mniej więcej raportów z rozmów wypełniacie, z iloma osobami rozmawiacie żeby streetcom był zadwolony? ja mam 3 raporty, rozmówców ok 10 a dziś dostałam @ "Mamy już 3 tydzień kampanii a Ty do tej pory rozmawiałaś jedynie z kilkoma osobami!", chyba że oni tak profilaktycznie do wszystkich wysyłają?
0 0

koper

Cytuj wiadomość#5700932 środa, 17 lipiec 2013, 16:29:29
eveliina napisał(a):

u mnie dopiero pierwsza kampania (kapsułki piorące) więc nie mam za bardzo doświadczenia - proszę, oświećcie mnie w temacie ile mniej więcej raportów z rozmów wypełniacie, z iloma osobami rozmawiacie żeby streetcom był zadwolony? ja mam 3 raporty, rozmówców ok 10 a dziś dostałam @ "Mamy już 3 tydzień kampanii a Ty do tej pory rozmawiałaś jedynie z kilkoma osobami!", chyba że oni tak profilaktycznie do wszystkich wysyłają?

Oni to rozsyłają do wszystkich, albo prawie wszystkich, do tych, którzy wg nich mają mało raportów. Na razie nie wczytują się w ich treść, a patrzą na ilość.

Ja mam 4 raporty i 7 osób i też dostałam tego maila,

Generalnie jest 15 próbek i ulotek do rozdania, więc, żeby ich zadowolić najlepiej rozmawiać z co najmniej 15 osobami.

Najlepiej też, jak jeden raport z rozmowy dotyczy jak najmniejszej ilości osób. Wiadomo, że jak jednocześnie spotykasz się z kilkoma koleżankami, to czasem trudno rozbić rozmowę na kilka raportów...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5701096 środa, 17 lipiec 2013, 20:24:22
koper napisał(a):

eveliina napisał(a):

Oni to rozsyłają do wszystkich, albo prawie wszystkich, do tych, którzy wg nich mają mało raportów. Na razie nie wczytują się w ich treść, a patrzą na ilość.

Ja mam 4 raporty i 7 osób i też dostałam tego maila,

Generalnie jest 15 próbek i ulotek do rozdania, więc, żeby ich zadowolić najlepiej rozmawiać z co najmniej 15 osobami.

Najlepiej też, jak jeden raport z rozmowy dotyczy jak najmniejszej ilości osób. Wiadomo, że jak jednocześnie spotykasz się z kilkoma koleżankami, to czasem trudno rozbić rozmowę na kilka raportów...

dzięki, postaram się jakoś to ogarnąć emotka
0 0
|< << < 192 193 194 195 196 197198 199 200 201 202 > >|