Reklama na e-Konkursy.info1000 zł do wygrania w grze edukacyjnej!Opis konkursu

Świeżo upieczone małżeństwo marzy o dużym mieszkaniu, dziecku i... dobrym kredycie. To rzeczywistość setek tysięcy młodych Polaków. Czy można żyć z kredytem i jednocześnie być szczęśliwym? Dzięki grze Twój Budżet Rodzinny każdy będzie mógł sprawdzić jak mądrze planować wydatki i jak je racjonalnie finansować. Grze towarzyszy konkurs „Szczęśliwi na start”, w którym najlepszych architektów domowych budżetów nagrodzimy – nagroda główna to 1000 złotych!
Gra Twój Budżet Rodzinny wprowadza nas w świat planowania domowych finansów i oszczędzania. Zabawę rozpoczynamy jako młode małżeństwo, które jest dopiero na dorobku. Na start mają niewielką kawalerkę zakupioną na kredyt i przy wsparciu rodziny. Teraz marzą o wyposażeniu mieszkania, samochodzie, dziecku a w przyszłości o większym mieszkaniu. Dzięki grze możemy spróbować odnaleźć się w gąszczu ofert kredytowych od popularnych „chwilówek” po wieloletnie pożyczki w renomowanych bankach. Gra pomaga zrozumieć jakie rodzaje kredytów są najbardziej odpowiednie dla poszczególnych rodzajów zakupów.
W grze nie prezentujemy konkretnych ofert kredytowych banków ani innych instytucji. Chodzi o pokazanie jak działają mechanizmy, które pozwalają finansować poszczególne zakupy od niewielkich pożyczek po wieloletnie kredyty hipoteczne.
Równie ważną częścią gry jest quiz edukacyjny, który został wpleciony w tok gry. Pojawiają się w nim pytania z zakresu finansów osobistych. Gra sprawdzi naszą znajomość takich pojęć jak chargeback czy praktyczną wiedzę o sposobie działania kart kredytowych za granicą. Dobre odpowiedzi są nagradzane dodatkowymi środkami w grze. Najważniejszą zdobyczą
w grze są punkty szczęścia. Otrzymujemy je dzięki mądrym decyzjom o zakupach mieszkania czy mebli, odpowiednim sposobie finansowania ale też dzięki mądremu oszczędzaniu. Dzięki grze łatwiej można dostrzec moment, w którym zaczynamy nadmiernie się zadłużać. Widzimy też jak ważne jest oszczędzanie, niezależnie od posiadanych kredytów.
Gra Twój Budżet Rodzinny dostępna jest pod adresem TwojBudzetRodzinny.pl. Każdy użytkownik może również rywalizować w ramach konkursu „Szczęśliwi na start”. Co tydzień gracze, którzy znajdą się na czele „rankingu szczęśliwych” będą nagradzani przez Bank Zachodni WBK kartami prepaid. Rywalizacja potrwa do 18 lutego 2014.

Nagrody

nagroda główna to 1000 złotych!

Nadesłane przez: 29renata Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz