Reklama na e-Konkursy.info

Bielsko-Biała: Internetowy konkurs kylinarny "Familijne gotowanie"

Bielsko-Biała: Internetowy konkurs kylinarny Familijne gotowanie

Opis konkursu

Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich zaprasza do wspólnej kulinarnej zabawy w ramach akcji „Familijne Gotowanie”. Wydarzenie polega na zaprezentowaniu ulubionego dania lub przekąski Waszej rodziny. Potrzebujemy przepis oraz zdjęcie potrawy, procesu przygotowywania, osób zaangażowanych w gotowanie, można również nakręcić filmik - pozostawiamy to Waszej wyobraźni.
Na zgłoszenia czekamy do 21 czerwca br. Fotkę/filmik oraz przepis wyślijcie nam mailem na adres: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl
Zwycięzców wyłonimy 23 czerwca br., czyli w Dzień Ojca!

Należy pamiętać, że w przypadku osób niepełnoletnich e-maila musi wysłać rodzic/opiekun prawny. Celem wzięcia udziału w konkursie on-line prosimy o dołączenie do treści mailowego zgłoszenia poniższego oświadczenia:
"Zapoznałem/zapoznałam się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w akcji #mojarodzina - internetowy konkurs kulinarny "Familijne gotowanie".
Regulamin konkursów i wydarzeń on-line, sposób przetwarzania danych osobowych w MDK w Bielsku-Białej dostępny jest na stronie www.mdk.bielsko.pl/rodo

Nagrody

Nagrodą główną w konkursie "Familijne gotowanie" jest pełna konsultacja dietetyczna dla zwycięzcy i członka jego rodziny (wizyta pierwsza z wywiadem żywieniowym oraz następująca po niej konsultacja z opracowanym jadłospisem dopasowanym do potrzeb danych osób).
A wszystko to dzięki partnerowi i sponsorowi konkursu - Poradni Dietetycznej mgr Agnieszki Ziober.

Nadesłane przez: Mikra Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz