Zakończony

Chorzów: Konkurs "Zdobądź bilety na Dawida Podsiadło"

Opis konkursu

Konkurs składa się z trzech równoległych kategorii z których każda obejmuje inne zadanie konkursowe, a to:
  • Kategorii fotograficznej w której zadaniem Uczestnika jest zamieszczenie w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcia, odzwierciedlającego, jak dużym fanem Dawida Podsiadło jest Uczestnik.
  • Kategorii opisowej w której zadaniem Uczestnika jest zamieszczenie w komentarzu wypowiedzi o długości maksymalnie 500 znaków ze spacjami, w której uczestnik wskaże, który utwór Dawida Podsiadło jest jego ulubionym i dlaczego.
  • Kategorii muzycznej w której zadaniem Uczestnika jest nagranie wideo, w którym śpiewa minimum jedną zwrotkę i jeden refren z wybranego utworu Dawida Podsiadło.

Nagrody

Organizator wyłoni po dwa najbardziej kreatywne i oryginalne Materiały w ramach każdej z ww. trzech kategorii konkursowych (łącznie sześć w ramach wszystkich trzech kategorii), których autorzy staną się zwycięzcami.

Nagrodę w Konkursie stanowią bilety w formie elektronicznej na koncert Dawida Podsiadło na Stadionie Śląskim w dniu 25 czerwca 2022 r. na tzw. "płytę", tj. miejsca stojące o wartości 159,00 zł brutto/1 bilet.

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: joan

Podobne konkursy

Brak komentarzy.