Reklama na e-Konkursy.infoGdańsk: Loteria "PIT w Gdańsku. Się opłaca"


Gdańsk: Loteria PIT w Gdańsku. Się opłaca

Opis konkursu

Już od 1 marca będzie można zgłosić się do trzeciej gdańskiej loterii na stronie www.gdansk.pl/pit. Wystarczy wypełnić formularz. W formularzu należy podać imię i nazwisko, numer PESEL, adres e-mail oraz numer telefonu. A także potwierdzić fakt złożenia deklaracji PIT za rok 2018 w Urzędzie Skarbowym właściwym dla obszaru administracyjnego Gdańska. Każdy, kto po raz pierwszy składa deklarację PIT w naszym mieście, również powinien zaznaczyć to w formularzu. Po wypełnieniu formularza uczestnik loterii otrzyma unikatowy kod rejestracyjny. Na stronie loterii jest też dostępny kalkulator miejski, dzięki któremu można zobaczyć, ile pieniędzy z naszego podatku jest przeznaczonych np. na edukację, komunikację miejską czy kulturę.
Formularz rejestracyjny będzie aktywny do 5 maja.
W loterii „Pit w Gdańsku. Się opłaca” będą mogli wziąć udział obcokrajowcy, którzy żyją i pracują w Gdańsku. Dla nich przygotowano angielską wersję strony. Zgodnie z zasadami oni także mogą wziąć udział w loterii, o ile wcześniej rozliczą się w gdańskiej skarbówce. Każdy cudzoziemiec chcący wziąć udział w loterii będzie mógł teraz dowiedzieć się więcej o samej akcji, nagrodach i finalnie zarejestrować się w loterii.

Dla osób, które nie posiadają dostępu do Internetu przygotowano punkt rejestracyjny zlokalizowany na stanowisku nr 10 w Sali Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miejskim przy ul. Nowe Ogrody 8/12. Punkt ten będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach funkcjonowania urzędu. Mamy nadzieję, że będzie to pomocne rozwiązanie m.in. dla seniorów, którzy przy pomocy przeszkolonej osoby będą mogli wziąć udział w zabawie.

Nagrody

Hybrydowy samochód osobowy, rowery miejskie i hulajnogi elektryczne – to nagrody, które mogą wygrać osoby płacące podatek w Gdańsku.

Nadesłane przez: ewelka111 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz