Zakończony

Gdynia: Konkurs "7. urodziny Centrum Riviera - w krainie czarów!"

Opis konkursu

Już 23 i 24 października Centrum Riviera przenosi się z Gdyni prosto do Krainy Czarów, gdzie będzie świętować swoje 7. urodziny w prawdziwie magicznym klimacie! ???? Wskoczcie za nami do króliczej nory i sprawdźcie jakie niespodzianki wyczarowaliśmy!
Podobno 7 to szczęśliwa (a może nawet zaczarowana!) liczba. Nie wierzycie? Możecie sprawdzić to osobiście na naszych 7. urodzinach pełnych magii i czarów!

Zgadza się, Centrum Riviera ma już siedem lat! Szybko zleciało, prawda? Aby uczcić tak wyjątkową rocznicę serdecznie zapraszamy Was na nasze urodzinowe atrakcje, na które zaprosiliśmy również Szalonego Kapelusznika! ‍ Nasz specjalny gość będzie na Was czekał z fantastycznymi grami i bajecznymi nagrodami!

W Krainie Czarów niektóre rzeczy działają na opak, dlatego też z okazji naszych urodzin to my mamy prezenty dla Was! Wystarczy, że w dniach 16-24.10 zrobicie zakupy za min. 100 zł, a następnie pokażecie paragon 23-24.10 w urodzinowym punkcie i wymienicie go na urodzinowe karty Riviery:
każde 100 zł to 1 karta
Karty dają Wam dostęp do specjalnych zabaw, w których możecie wygrać niesamowite nagrody!

Poćwiczcie refleks i rozwińcie swoje umiejętności zręcznościowe, bo przydadzą Wam się na naszym Wielkim Poławiaczu! Spróbujcie swoich sił i wyłówcie prezent, w którym kryje się niezwykła niespodzianka. Ciekawe, co uda Wam się złowić!

Nagrody

Uwaga! Część wystawionych przedmiotów jest owiana tajemnicą i dopiero po zakupie dowiecie się, co to takiego (zdradzimy Wam w sekrecie, że wśród nich znajduje się wiele nowoczesnych sprzętów najwyższej technologii, ale cicho sza, nie mówcie nikomu!). ????

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: trojan

Podobne konkursy

Brak komentarzy.