Reklama na e-Konkursy.info

Jesienna loteria RMF 2016

Jesienna loteria RMF 2016

Opis konkursu

Wyślij imię pod numer SMS 7252 (koszt: 2,46 zł z VAT). Tym samym wejdziesz do gry o naprawdę wielkie pieniądze. Słuchaj RMF FM i czekaj na telefon od Huberta Urbańskiego. Gdy do Ciebie zadzwoni, po prostu odbierz telefon, a wejdziesz do finału i zagrasz o nagrodę główną!
Przed Tobą 10 sejfów i szansa 1 do 10, że trafisz Nagrodę Główną!
W finale staniesz przed wyborem jednego z 10-ciu sejfów. To w jednym z nich ukryta jest nagroda główna. Pamiętaj, w każdym sejfie czekają na Ciebie pieniądze. Najmniejsza wygrana to 3.000 złotych, ale możesz wygrać więcej: 5.000, 10.000, 50.000 złotych. Masz oczywiście szansę na nagrodę główną: dziś to aż 500.000 zł!! Słuchaj RMF FM i sprawdź, czy aby to nie dzisiaj do wygrania jest jeden z dziesięciu Citroenów Cactusów, które jesienią pojadą na pewno w Wasze ręce. Powodzenia w finałach!
W finale Loterii RMF FM, po tym jak wybierzesz numer sejfu, sprawy mogą potoczyć się na dwa sposoby: weźmiesz jego zawartość lub odsprzedasz ją "w ciemno" za duże pieniądze. Hubert Urbański złoży Ci ofertę odkupienia wybranego sejfu przez Ciebie sejfu. Jeśli zdecydujesz się przyjąć zaproponowane pieniądze, wybrany sejf zostaje u nas, a Ty wygrywasz wynegocjowaną kwotę. Jeśli nie odsprzedasz wybranego sejfu wtedy Hubert sprawdzi jego zawartość i wręczy Ci nagrodę, pieniądze, które były w środku!
W Loterii RMF FM nie ma przegranych, jeśli w czasie finału nie odbierzesz telefonu od Huberta Urbańskiego, nic straconego - dostaniesz nagrodę pocieszenia, i to także będzie gotówka!
Od poniedziałku do soboty graj z nami w Loterii RMF FM!

Nagrody

- 500.000 zł
- 50.000 zł
- 10.000 zł
- 5.000 zł
- 3.000 zł
- Citroen Cactus

Nadesłane przez: trojan Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz