Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "1,5 mm do Hollywood"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 18.06.2012 do: 12.08.2012

Organizatorem konkursu jest serwis hollywoodveet.pl.
Zalogować się na Stronie Konkursowej, a następnie przy użyciu formularza zgłoszenia dodać pracę konkursową ("Praca konkursowa") zawierającą: opisową odpowiedź na pytanie: W jakiej roli pokazałabyś swoje gładkie nogi i dlaczego?, zaproponowany tytuł filmu z opisaną rolą, wybrany z listy gatunek filmu, do którego należałby ten film oraz wybrany z listy poprzez odpowiedź na pytanie: Jaki produkt Veet zadba o Twoje nogi na planie filmowym? jeden produkt marki Veet
Posiadać dowód zakupu minimum jednego produktu marki Veet z datą wystawienia w Czasie trwania Konkursu.

Nagrody:
Jedna Nagroda pierwszego stopnia ( Nagroda pierwszego stopnia ) voucher na 2 osobowy wyjazd do Hollywood o wartości 16 000 PLN brutto w tym: wycieczki do Los Angeles, zakwaterowanie przez okres 5 dni w hotelu czterogwiazdkowym, przelot samolotem na trasie: Warszawa Los Angeles Warszawa do realizacji przez Zwycięzcę pierwszego stopnia ( Zwycięzca pierwszego stopnia ) w biurze podróży TRADE & TRAVEL COMPANY. Zwycięzca Nagrody pierwszego stopnia będzie miał prawo wskazania osoby towarzyszącej. Termin realizacji Nagrody pierwszego stopnia upływa 31.03.2013 roku.
Dwadzieścia Nagród drugiego stopnia (Nagroda drugiego stopnia) dwadzieścia cztery jednoosobowe zaproszenia do kina na jeden pokaz filmowy do wyboru z repertuaru danego kina o wartości 500 PLN brutto każdy do realizacji przez Zwycięzcę drugiego stopnia (Zwycięzca drugiego stop nia) w jednej z dwóch sieci kin na terenie całej Polski. Do wyboru sieć kin Helios albo Multikino. Vouchery nie obejmują pokazów 3D. Termin realizacji Nagrody drugiego stopnia upływa 31.12.2012 roku.
Sto dwadzieścia Nagród dodatkowych (Nagroda dodatkowa) dwa jednoosobowe zaproszenia do kina na jeden pokaz filmowy do wyboru z repertuaru danego kina plus zestaw próbek kosmetyków Veet o łącznej wartości 50 PLN brutto do realizacji przez Zwycięzcę nagrody dodatkowej (Zwycięzca nagrody dodatkowej) w jednej z dwóch sieci kin na teren całej Polski. Do wyboru sieć kin Helios albo Multikino. Zaproszenia nie obejmują pokazów 3D. Termin realizacji Nagrody dodatkowej upływa 31.12.2012 roku.


Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez mahuska. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: mahuska Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz