Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "4x4"Opis konkursu

Konkurs trwa od: 01.11.2012 do: 30.11.2012

Organizatorem konkursu jest serwis efortuna.pl.
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest posiadanie statusu uczestnika (członkostwa)
w programie Fortuna Klubu Plus lub posiadanie konta pozwalającego na zawieranie zakładów za pośrednictwem Internetu.
W konkursie biorą udział automatycznie wszyscy członkowie programu Fortuna Klub Plus i osoby posiadające konto pozwalające na zawieranie zakładów za pośrednictwem Internetu. Jeżeli uczestnik konkursu nie wyraża woli udziału w konkursie musi zgłosić ten fakt Organizatorowi, najpóźniej do dnia 20.11.2012r., drogą mailową: konkurs.efortuna@gmail.com.
Laureatów konkursu wyłonimy na podstawie najwyższej sumy punktów zgromadzonych w danym rankingu. Każdy uczestnik konkursu może zająć miejsce w pierwszej dziesiątce tylko jednego rankingu.

Nagrody:
1.Nagrody w konkursie:
W konkursie przewidziano następujące nagrody:
4 x I nagroda, na którą składa się nagroda rzeczowa w postaci tabletu Apple iPad 32 GB Wi-Fi oraz nagroda pieniężna w wysokości odpowiadającej wartości 10% podatku dochodowego od wartości nagrody. Wyżej wymieniona kwota podatku zostanie uiszczona przez Organizatora w imieniu Laureata na konto właściwego urzędu skarbowego tytułem należnego podatku dochodowego.
4 x II nagroda, na którą składa się nagroda rzeczowa w postaci smartfona Samsung I9300 Galaxy S III oraz nagroda pieniężna w wysokości odpowiadającej wartości 10% podatku dochodowego od wartości nagrody. Wyżej wymieniona kwota podatku zostanie uiszczona przez Organizatora w imieniu Laureata na konto właściwego urzędu skarbowego tytułem należnego podatku dochodowego.
4 x III nagroda, na którą składa się nagroda rzeczowa w postaci konsoli gier xBox 360 Kinect oraz nagroda pieniężna w wysokości odpowiadającej wartości 10% podatku dochodowego od wartości nagrody. Wyżej wymieniona kwota podatku zostanie uiszczona przez Organizatora w imieniu Laureata na konto właściwego urzędu skarbowego tytułem należnego podatku dochodowego.
4 x IV Nagroda w postaci 113400 punktów Fortuna Klub Plus.
4 x V Nagroda w postaci 100800 punktów Fortuna Klub Plus.
4 x VI Nagroda w postaci 84000 punktów Fortuna Klub Plus.
4 x VII Nagroda w postaci 71400 punktów Fortuna Klub Plus.
4 x VIII Nagroda w postaci 58800 punktów Fortuna Klub Plus.
4 x IX Nagroda w postaci 58800 punktów Fortuna Klub Plus
4 x X Nagroda w postaci 58800 punktów Fortuna Klub Plus
Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany nagród, o których mowa w ust. 1 powyżej, na inne nagrody o tej samej lub wyższej wartości.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez sylzab2294. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: sylzab2294 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz