szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie

Opis konkursu

Konkurs "4x4"

  • Konkurs trwa do: 30.11.2012
  • Wyświetleń: 999
  • Opublikowano: 05.11.2012 09:07
  • Udział wzięło: 10
  • Organizator: efortuna.pl.

Konkurs trwa od: 01.11.2012 do: 30.11.2012

Organizatorem konkursu jest serwis efortuna.pl.
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest posiadanie statusu uczestnika (członkostwa)
w programie Fortuna Klubu Plus lub posiadanie konta pozwalającego na zawieranie zakładów za pośrednictwem Internetu.
W konkursie biorą udział automatycznie wszyscy członkowie programu Fortuna Klub Plus i osoby posiadające konto pozwalające na zawieranie zakładów za pośrednictwem Internetu. Jeżeli uczestnik konkursu nie wyraża woli udziału w konkursie musi zgłosić ten fakt Organizatorowi, najpóźniej do dnia 20.11.2012r., drogą mailową: konkurs.efortuna@gmail.com.
Laureatów konkursu wyłonimy na podstawie najwyższej sumy punktów zgromadzonych w danym rankingu. Każdy uczestnik konkursu może zająć miejsce w pierwszej dziesiątce tylko jednego rankingu.

Nagrody:
1.Nagrody w konkursie:
W konkursie przewidziano następujące nagrody:
4 x I nagroda, na którą składa się nagroda rzeczowa w postaci tabletu Apple iPad 32 GB Wi-Fi oraz nagroda pieniężna w wysokości odpowiadającej wartości 10% podatku dochodowego od wartości nagrody. Wyżej wymieniona kwota podatku zostanie uiszczona przez Organizatora w imieniu Laureata na konto właściwego urzędu skarbowego tytułem należnego podatku dochodowego.
4 x II nagroda, na którą składa się nagroda rzeczowa w postaci smartfona Samsung I9300 Galaxy S III oraz nagroda pieniężna w wysokości odpowiadającej wartości 10% podatku dochodowego od wartości nagrody. Wyżej wymieniona kwota podatku zostanie uiszczona przez Organizatora w imieniu Laureata na konto właściwego urzędu skarbowego tytułem należnego podatku dochodowego.
4 x III nagroda, na którą składa się nagroda rzeczowa w postaci konsoli gier xBox 360 Kinect oraz nagroda pieniężna w wysokości odpowiadającej wartości 10% podatku dochodowego od wartości nagrody. Wyżej wymieniona kwota podatku zostanie uiszczona przez Organizatora w imieniu Laureata na konto właściwego urzędu skarbowego tytułem należnego podatku dochodowego.
4 x IV Nagroda w postaci 113400 punktów Fortuna Klub Plus.
4 x V Nagroda w postaci 100800 punktów Fortuna Klub Plus.
4 x VI Nagroda w postaci 84000 punktów Fortuna Klub Plus.
4 x VII Nagroda w postaci 71400 punktów Fortuna Klub Plus.
4 x VIII Nagroda w postaci 58800 punktów Fortuna Klub Plus.
4 x IX Nagroda w postaci 58800 punktów Fortuna Klub Plus
4 x X Nagroda w postaci 58800 punktów Fortuna Klub Plus
Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany nagród, o których mowa w ust. 1 powyżej, na inne nagrody o tej samej lub wyższej wartości.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez sylzab2294. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Ocena: 0.00/5.00 (0 ocen)


Nadesłane przez: sylzab2294 Opublikowane przez: pionas

Komentarze

Dodaj komentarz

Emotka uśmiech  Emotka szok  Emotka języczek  Emotka rotfl  Emotka cool  Emotka ok  Emotka wściekły  Emotka zawstydzony Emotka zły  Emotka diabełek  Emotka zakręcony  Emotka oczko Emotka wykrzyknik  Emotka zapytanie  Emotka dobry pomysł  Emotka strzałka więcej