Do zakończenia 13 dni

Konkurs "50. edycja Świeszczykowych wierszyków"

Opis konkursu

Konkurs recytatorski jest wieloetapowy, a przesłuchania finałowe odbędą się 2 czerwca 2024r. w Filii Szkoły Podstawowej nr 111 w Łodzi (ul. Jaracza 26). Tego samego dnia najlepsi mali recytatorzy wystąpią jeszcze raz podczas Gali Finałowej w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi (ul. Jaracza 27). Mali recytatorzy prezentują jeden wiersz lub jego fragment.

Zgłoszenia do konkursu recytatorskiego przyjmujemy do dnia 20 maja 2024. Zgłoszenia można przesłać pocztą na adres: Łódzki Dom Kultury, ul. Dowborczyków 18, 90-019 Łódź lub skan zgłoszenia na adres e-mail: teatr@ldk.lodz.pl Więcej informacji znajdziecie Państwo w Regulaminie konkursu.

Konkurs plastyczny "Mały Przyrodnik" jest jednoetapowy. Najlepsza praca zostaje tłem plakatu przyszłorocznych "Świerszczykowych wierszyków". Jedno dziecko może nadesłać wyłącznie jedną pracę. Wszystkie nagrodzone prace zostaną zaprezentowane w internetowej galerii na stronie Łódzkiego Domu Kultury.

Nagrody

Organizator przewidział nagrody rzeczowe.

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: Malwina
cb656
03.04.2024 15:45:18

Ja się tam nie znam, nie czytałem świerszczyków emotka ale kolega mówił  emotka że tam nie było żadnych wierszyków, tylko same obrazki... emotka
No i w związku z tym mam pytanie: czy ten konkurs nie powinien być oznaczony "dozwolone od lat osiemnastu"? emotka emotka emotka


emotka