Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "500 zł na zegarek z okazji Dnia Matki"

Konkurs 500 zł na zegarek z okazji Dnia Matki

Opis konkursu

Aby wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest voucher na zakup dowolnego zegarka Meller w sklepie internetowym fabrykazegarkow.pl należy wykonać zadanie konkursowe:

  • Dodaj na swoim Instagramie zdjęcie przedstawiające wspólną czynność, zajęcie lub chwilę uwiecznioną z przeszłości ze swoją mamą. Może to być chwila, która sprawia Wam najwięcej radości i szczęścia lub po prostu pozytywne wspomnienie. Innymi słowy, pokaż nam co Tobie i Twojej mamie sprawia najwięcej frajdy!
    Może to być wspólne zdjęcie, wideo, galeria. W poście nie zapomnij dodać opis sytuacji i uzasadnienie do konkursu. Nasze jury chętnie je przeczyta.
  • Oznacz w poście konkursowym profil @fabrykazegarkow oraz oznacz je hashtagami #fabrykafrajdy #dzieńmatki #meller
  • Jeśli masz ochotę, zaobserwuj profil na @fabrykazegarkow Instagramie oraz @fabrykazegarkow Facebooku
Wśród nadesłanych zgłoszeń na Instagramie, na których prawidłowo oznaczono profil Instagram @fabrykazegarkow oraz dodano hastagi konkursowe: #fabrykafrajdy #dzieńmatki #meller nasze jury wybierze jedno, najbardziej chwytające za serce lub najzabawniejsze zgłoszenie.

Zbieranie zgłoszeń trwa od 20 do 26 maja 2020 włącznie. Rozwiązanie konkursu ogłosimy następnego dnia - czyli 27 maja - na naszym Instagramie. Ze zwycięzcą skontaktujemy się w wiadomości prywatnej na Instagramie.

Nagrody

voucher o wartości do 500 zł na zakup wybranego zegarka Meller, dostępnego w sklepie fabrykazegarkow.pl

Nadesłane przez: Fabryka Zegarków Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

Gość ~ossuarium

21.05.20 13:44:11
Dodaj komentarz