Zakończony

Konkurs "A co to jest praca? Rodzic zawodowiec oczami dziecka"

Opis konkursu

W ramach konkursu „A co to jest praca? Rodzic zawodowiec oczami dziecka”, uczestnicy powinni nakręcić krótki filmik, przedstawiający dziecko naśladujące swojego rodzica w pracy. 

Ocenie Komisji Konkursowej będzie podlegać kreatywność dziecka (włącznie z wykorzystanymi kostiumami, rekwizytami czy oprawą filmu) oraz jego zaangażowanie w projekt.

Cel konkursu ma wymiar edukacyjno-społeczny. Jego zadaniem jest zainteresowanie dziecka zawodem rodziców, przysparzające mu wiedzy o ekonomicznych i społecznych walorach wykonywania pracy. 

W jego ramach dzieci będą mogły we właściwy dla siebie sposób zrozumieć sens, wagę oraz cel podejmowania pracy, a także określić pożytek płynący z zadań wykonywanych zawodowo przez ich rodziców.

Udział w konkursie jest przy tym doskonałą formą spędzenia czasu z dzieckiem, łączącą zabawę z edukacją i pobudzającą kreatywność najmłodszych!

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat, przy czym zachęcamy rodziców dzieci do jak największego zaangażowania w pomoc swoim pociechom! Prace konkursowe będą podlegać ocenie w jednej z czterech kategorii wiekowych: 3, 4, 5 i 6 lat.

Konkurs trwa od 01.03.2024 do 30.04.2024 i właśnie w tym czasie można nadsyłać prace konkursowe. Nagrany film wystarczy udostępnić na platformie YouTube lub Vimeo i prawidłowo wypełnić formularz na stronie konkursowej, akceptując przy tym regulamin konkursu.

Nagrody

  • 1 miejsce - 500 zł bon Smyk
  • 2 miejsce - 250 zł bon Smyk
  • 3 miejsce - 150 zł bon Smyk

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: sonyyy0

Podobne konkursy

Brak komentarzy.