Zakończony

Konkurs "ARTInPost Digital 2023"

Opis konkursu

Twórczość cyfrowa jest naturalnym obszarem wyrażania się dla wielu z nas. W ten sposób łatwiej jest pokazać swój stosunek do świata, co według nas jest fajne lub ważne, a przy tym zainspirować innych do rozwoju, pozytywnych postaw i działań.
Jesteśmy DIGITAL, a realny świat splata się z wirtualnym. Oba mogą ze sobą współgrać, a gdy doda się do tego Paczkomat®, który jest symbolem zmian w świecie zakupów i sposobu realizacji potrzeb konsumentów, to zgłoszenie do konkursu ArtInPost DIGITAL 2023 będzie gotowe!

Prace konkursowe można przesyłać online do 15 czerwca na stronie artinpost.pl. Twórcy mogą je zamieszczać na swoich profilach w kanałach social media. To się opłaci, bo tuż po zakończeniu etapu zgłoszeń wszystkie przyjęte prace znajdą się w galerii i uruchomione zostanie głosowanie publiczności. Nagrody Główne przyzna Jury złożone z ekspertów w zakresie designu i sztuki cyfrowej.
Prace oceniają: Martyna Wędzicka-Obuchowicz, Adrian Kilar i Łukasz „Prozure” Bagiński.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 czerwca 2023 r. na stronie konkursu.

Nagrody

  • 1 miejsce: MacBook Pro 13"
  • 2 miejsce: iPhone 14 Pro Max
  • 3 miejsce: GoPro HERO 11 Black Creator Edition

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: Julia

Podobne konkursy

cb656
30.05.2023 20:58:16

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do klientów InPost, projektantów, grafików oraz wszystkich aspirujących do tych ról (profesjonalistów i amatorów).
Zadanie konkursowe polega na: samodzielnym stworzeniu twórczej i kreatywnej pracy w technice sztuki cyfrowej – foto, wideo, która będzie poruszała ideę przewodnią konkursu 2023: Paczkomat in my life! (dalej: Zadanie Konkursowe). Rozwinięcie: W REGULAMINIE...

0 0
cb656
30.05.2023 20:55:02

Głosowanie publiczności...
emotka emotka emotka emotka emotka

0 0