Zakończony

Konkurs "Bądź VIP-em na Gali Bestsellerów Empiku"

Opis konkursu

Aby wziąć w nim udział należy zrobić zakupy za minimum 80,00 zł w salonie Empik lub sklepie internetowym empik.com posiadając subskrybcję Empik Premium, oraz zachować dowód zakupu
Następnie zgłosić się do konkursu na stronie i odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi:
Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać wyjątkowy wieczór z Bestsellerami Empiku?

Nagrody

  • Nagrodą I-go stopnia w konkursie dla laureata korzystającego z usługi Empik Premium wersja odpłatna) jest podwójne zaproszenie (zaproszenie dla dwóch osób) na Galę Bestsellery Empiku 2023 w dniu 13.02.2024 r. wraz z kolacją, noclegiem w Warszawie (wybranym przez organizatora) oraz roczna karta do Multikina, która umożliwia nabycie maksymalnie dwóch pojedynczych biletów (każdy dla jednej osoby) w ciągu jednego dnia kalendarzowego. Łączna wartości ww. nagrody wynosi 2.576,00 zł (jedna nagroda)
  • Nagrodą II-go stopnia w konkursie dla laureata korzystającego z usługi Empik Premium (wersja odpłatna) jest podwójne zaproszenie (zaproszenie dla dwóch osób) na Galę Bestsellery Empiku 2023 w dniu 13.02.2024 r. wraz z noclegiem w Warszawie (wybranym przez organizatora) oraz 10 pojedynczych voucherów/biletów do Multikina (w formie tzw. e-kodów ważnych do 23.12.2024 r.). Łączna wartość ww. nagrody wynosi 1.300,00 zł (trzy nagrody)
  • Nagrodą III-go stopnia w konkursie dla korzystającego z usługi Empik Premium (wersja odpłatna) jest karta podarunkowa Empik oraz 2 pojedyncze vouchery/bilety do Multikina (w formie tzw. e-kodów ważnych do 23.12.2024 r.). Łączna wartość ww. nagrody wynosi 360,00 zł brutto (6 nagród)

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: mietowa

Podobne konkursy

Brak komentarzy.