Zakończony

Konkurs "Białe szaleństwo" E. Leclerc

Opis konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Bryza, Calgon, Lovela, Vanish i/lub Woolite, za minimum 35 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Za co lubisz białe szaleństwo? Wyślij sms* na numer 4321 o treści biale.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

Nagrody

  • 4x weekend w Białce Tatrzańskiej - nagroda pieniężna o wartości 2.500 zł
  • 24x bon E.Leclerc o wartości 500 zł

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: bandit

Podobne konkursy

byekitty
16.02.2023 10:39:39

kontakt z agencją przez ekonki, grubo! lepiej maila wyślij z całym numerem telefonu fan-mandaryny emotka emotka

kumulacja
14.02.2023 10:14:13

Długość tekstu wiadomości SMS-a musi ograniczać się do 160 znaków

1 andii 0
fan-mandaryny
14.02.2023 00:19:19

Nagrody przednie. Po plakatach zawsze maja fajne nagrody. Ilość i jakość nagród zachęcająca bym wziął udział, ale tez kwota, na jaką rzadko się ktoś pokusi, no i wąska sieć sklepów. Niby OK, ale cokolwiek nie napisze, agencja jest zawsze na nie. W innych agencjach miałbym może szanse, a w Losie mogą być moje odpowiedzi ekstraklasa, a i tak …. z tylu. Ma ktoś patent na tę agencję? Chyba tak, skoro wygrywają ciagle te same osoby. Nie, nie żale się, wcale. Dla mnie póki co ta agencja nieosiągalna, ale jeśli ktoś się ludzi: nic mnie nie zniechęci. emotka  Gram dalej, bo lubię! Agencjo, masz szanse się zrehabilitować za mój upór i determinację i za to ile hajsu wydałem na chemię od Was od przeszło dwóch i za wysyłkę kurierem ze sklepów internetowych, nie licząc kilometrów, by dojechać do sklepu. Zauważ moje odpowiedzi - w końcu ich tak mało dostajecie. Przeczytaj i wybierz najlepsze odpowiedzi. Moją chociaż tylko przeczytaj. To ja 609….85.
Odpędzam i oddaję od siebie negatywna aurę i szydercze rady, niby po dobroci (tak na zapas). Tym razem się uda. Mnie i innym, którzy próbują u nich coś wygrać. Wierzę w nas . emotka

0 0