Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Bielenda"

Konkurs Bielenda

Opis konkursu

Konkurs dla kosmetyczek, podczas zgłoszenia należy wysłać skan dokumentu potwierdzającego wykształcenie kosmetyczne. Przez wykształcenie kosmetyczne należy rozumieć: dyplom ukończenia studiów I lub II stopnia lub dyplom ukończenia studium kosmetycznego.

Konkurs składa się z dwóch etapów (I Etap i II Etap).

  • W I Etapie Uczestnik Konkursu wypełni specjalistyczny test wiedzy (30 pytań) z zakresu kosmetologii (dalej jako „test”). Każdy Uczestnik Konkursu może wypełnić test tylko jeden raz w okresie od dnia 2 września 2019 roku do dnia 6 października 2019 roku. Za test można otrzymać maksymalnie 30 punktów. Dodatkowe punkty można uzyskać za wykonanie zadania kreatywnego, które będzie dostępne po wykonaniu testu.
  • Po I Etapie do II Etapu konkursu przejdzie 10 Uczestników– zwanych dalej Finalistami, którzy w specjalistycznym teście wiedzy udzielili najwięcej poprawnych odpowiedzi w najkrótszym czasie oraz zdobyli największą liczbę punktów wykonując zadanie dodatkowe. II Etap to będzie część praktyczna podczas wyjazdu do Wieliczki. Finaliści będą mieli za zadanie przeprowadzić jeden wskazany przez Organizatora zabieg kosmetyczny z zastosowaniem kosmetyków marki Bielenda Professional. Ocenie podlegać będzie zarówno poprawność wykonywania zabiegu jak i kontakt z klientem.

Nagrody

  • I miejsce samochód marki Toyota Aygo z pakietem Comfort oraz sporo dodatkowych nagród (voucher na ubrania, szkolenia, zestawy kosmetyków)
  • Za pierwsze wyróżnienie - voucher na zakup kosmetyków, odzieży, szkolenie, zabieg rekonstrukcji włosów, itp.
  • Za drugie wyróżnienie - czek na 3 000 zł, voucher na zakup kosmetyków, odzieży, szkolenie, zabieg rekonstrukcji włosów, itp.
  • Pozostali Finaliści otrzymają zestawy kosmetyków o wartości 800 zł, trzymiesięczny abonament ECO w serwisie Booksy o wartości 300 zł, oraz nagrodę pieniężną o wartości 122,00 zł

Nadesłane przez: atka79 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz