Zakończony

Konkurs "Big star talent of the year 2023"

Opis konkursu

Przebieg konkursy podzielony będzie na dwa etapy.
Zadanie konkursowe w 1 Etapie polega na: odzwierciedleniu indywidualnej interpretacji Uczestnika Konkursu w związku z hasłem „AUTHENTIC”, w tematyce nawiązującej do spodni jeansowych, poprzez przesłanie moodboardu, złożonego z fotografii/grafiki/animacji. Prace mogą być uzupełnione o opis moodboardu z informacją, czym kierował się Uczestnik Konkursu w swojej interpretacji tematu.
Przygotowane Prace należy przesłać na adres e-mail Organizatora: konkurs@bigstar.pl. Uczestnik może zgłosić do 1 Etapu Konkursu dowolną liczbę moodboardów.

Etap 2 będzie realizowany od dnia 31.01.2024 r. do dnia 30.04.2024 r.
Wyłonionych zostanie 30 zgłoszeń Uczestników w kategoriach: fotografia (10), grafika (10), animacja (10).
Zadaniem Uczestników będzie realizacja we wskazanym terminie zadania polegającego na przesłaniu na adres e-mail konkurs@bigstar.pl co najmniej 3 zdjęć/ilustracji/animacji interpretujących hasło „AUTHENTIC” z wykorzystaniem denimu w 3 kategoriach: street style, natura oraz ludzie.

Wyłonione w Etapie 2 osoby uprawnione będą do wypożyczenia ubrań z showroomu BIG STAR, znajdującego się w Warszawie przy ul. Koszykowej 61B.

Prace przesłane przez Uczestników w obu Etapach Konkursu powinny być dostarczone w formatach: PDF lub MP4/mov. Prace nie mogą zawierać treści niecenzuralnych czy obraźliwych.

Nagrody

Nagroda Główna:
tytuł „BIG STAR Talent Of The Year 2023” w jednej z trzech kategorii: fotografia, grafika, animacja.

Nagroda pieniężna w wysokości 5.000 zł dla każdego zwycięzcy w danej kategorii, publikacja swojej pracy na łamach magazynu „ELLE”, gwarancja zawarcia płatnego zlecenia z Organizatorem, dotyczącego wykonania przez Zwycięzcę sesji fotograficznej, materiałów graficznych lub animacji dla marki BIG STAR, o wartości 5.000 zł, certyfikat oraz odznaczenie w formie cyfrowej, promocja zdjęć w serwisach social media marki BIG STAR.

Dodatkowo wyłonione zostaną 3 wyróżnienia, za które przyznane zostaną:
nagroda pieniężna w wysokości 1.000 zł, certyfikat oraz odznaczenie w formie cyfrowej, promocja zdjęć w serwisach social media marki BIG STAR.

Jeden Uczestnik może wygrać w Konkursie tylko jedną Nagrodę.

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: annb

Podobne konkursy

Brak komentarzy.