Zakończony

Konkurs "Cetaphil in love"

Opis konkursu

Aby wziąć udział w Konkursie Uczestnik Konkursu powinien:
a) wejść na stronę aplikacji znajdującej się pod adresem cetaphilinlove.pl,
b) udzielić odpowiedzi na otwarte pytanie konkursowe, poprzedzone udzieleniem odpowiedzi na pytania zamknięte,
c) wyrazić zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych w celach związanych z udziałem w Konkursie.

Nagrody

Nagroda I stopnia – 20 zestawów, a w każdym 1 duża kosmetyczka, 1 mała kosmetyczka z ręcznikiem do twarzy, 1 zestaw kosmetyków pełnowartościowych w tym: 1× Cetaphil® EM Emulsja micelarna 250 ml, 1× Cetaphil® MD Dermoprotektor 250 ml, 1× Cetaphil® Suntivity™ Balsam do ciała SPF 50+ 100 ml.
Nagroda II stopnia – 50 zestawów, a w każdym kosmetyczka z ręcznikiem do twarzy + miniprodukty (Cetaphil® EM Emulsja micelarna 29 ml, Cetaphil® MD Dermoprotektor 29 ml, Cetaphil® DA Ultra 14 g).

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: sonata

Podobne konkursy

annb
02.07.2015 22:37:50

PRODUKTY CETAPHIL SĄ DLA MNIE, BO…

0 0