Zakończony

Konkurs "CEWE Photo Award 2023"

Opis konkursu

Każdy uczestnik może przesłać do 100 zdjęć, które wykonał osobiście, do których posiada nieograniczone prawa autorskie oraz prawa do użytkowania i których treść nie narusza przepisów prawa kraju autora, przepisów prawa Unii Europejskiej bądź dóbr osobistych przedstawionych na nich osób. Fotografie można zgłaszać w dziesięciu kategoriach: „Krajobrazy”, „Ludzie”, „Natura”, „Sport”, „Architektura i technika”, „Gotowanie i jedzenie”, „Podróże i kultura”, „Zwierzęta”, „Hobby i czas wolny” oraz „Aerofotografia”. Udział można wziąć wyłącznie za pośrednictwem stron internetowych konkursu.

Dla zarejestrowanych.

Nagrody

  • Główną nagrodą w CEWE Photo Award jest wybrana podróż o wartości 15 000 euro, sprzęt fotograficzny o wartości 7500 euro oraz fotoprodukty CEWE o łącznej wartości 2500 euro.
  • Pozostali zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają sprzęt fotograficzny o wartości 5000 euro oraz fotoprodukty CEWE o wartości 2500 euro.
  • Na zdobywców miejsc od 11. do 30. czeka sprzęt fotograficzny o wartości 2500 euro oraz fotoprodukty CEWE o wartości 1000 euro każdy.
  • Zdobywcy miejsc od 31. do 1000. otrzymają bony na fotoprodukty CEWE o wartości 100 euro.
  • Ponadto, w każdym miesiącu wytypowani zostaną trzej zwycięzcy niezależnie od kategorii i kraju. Zwycięzcy miesiąca otrzymają vouchery na fotoprodukty CEWE o wartości 100 euro każdy.
  • CEWE przekazuje 10 centów na rzecz SOS Wioski Dziecięce na całym świecie za każde przesłane zdjęcie.

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: annb

Podobne konkursy

Brak komentarzy.