Zakończony

Konkurs "Co mam w głowie"

Opis konkursu

1. Na antenie Programu Czwartego Polskiego Radia „Czwórki” w każdej z edycji konkursu zostanie wyemitowane pytanie konkursowe.
2. Zadaniem Słuchacza chcącego wziąć udział w danej edycji konkursu jest wykonanie telefonu pod numer (22) 635 21 00 i podanie prawidłowej.
3. W każdej z edycji konkursu, spośród wszystkich uczestników, którzy przyślą prawidłowe odpowiedzi, zostanie wyłoniony jeden zwycięzca.
4. Zwycięzcą w każdej z edycji zostaje osoba, która jako pierwsza prześle dodzwoni się z poprawną odpowiedzią.

Nagrody

Organizatorzy przewidują przyznanie dziesięciu nagród (po jednej w każdej z edycji konkursu) w postaci (po jednej w każdej z edycji konkursu) w postaci zestawów kart marki Piatnik z serii: „Lux Wiedźmin, Lux Grunwald , Lux Luxury, Lux Kaiser, Standard Ekstra "Opti" International, Bruegel, Wieża Babel, Plastic, Plastic Duże Indeksy, International Paryż Nocą, International Wakacje w USA, International Escher, International Kimono, International Warszawa, International Kraków, International Opera, International Bruegel, Zabawy Dziecięce, Lux w pudełku z ekoskóry, Lux w pudełku drewnianym z bloczkiem, Lux w pudełku z logo Piatnika, Lux w pudełku z Asami, Lux w pudełku drewnianym z Asami, CBS St. Andrews Golf".

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: luckymen

Podobne konkursy

Brak komentarzy.