Zakończony

Konkurs "Cztery pory roku"

Opis konkursu

1. Konkurs rozgrywany jest od poniedziałku do soboty w dniach od 1 do 31 grudnia 2015r. w audycji „Cztery Pory Roku ” w godz. 09.00 – 12.00.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Konkursie przesyłają wiadomość tekstową pod numer telefonu 72151 (koszt:2,46 zł brutto za wysłanie wiadomości) wraz z odpowiedzią/rozwiązaniem pytania konkursowego zadanego na antenie.
Wysłanie wiadomości tekstowej jest równoznaczne ze zgłoszeniem przez Uczestnika chęci wzięcia udziału w konkursie oraz akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
W Konkursie nie są brane pod uwagę sms-y wysyłane przez Internet.

2. Każdy Uczestnik może wygrać nagrodę edycji tylko jeden raz w czasie trwania Konkursu.
3. Jeden sms traktowany jest jako jedno zgłoszenie do Konkursu.
4. Jeden sms odpowiada pytaniu tylko z jednej edycji Konkursu.

Nagrody

Zestaw kosmetyków damskich i męskich do twarzy i ciała marki AVON o war. brutto 458,79 PLN, w skład zestawu wchodzą: kosmetyki (krem nawilżająco-koloryzujący SPF20, regenerująco-nawilżający krem na noc NE, rozświetlająco-nawilżający krem na dzień wyrównujący koloryt SPF20NE, rewitalizująco-wygładzający żel do pielęgnacji okolic oczu, rewitalizująco- wygładzająca maseczka do twarzy, rewitalizująca maska do włosów, rewitalizujący krem do twarzy na noc, krem nawilżający Anew Hydro-Advence SPF 15, nawilżający żel-krem Anew Hydro-Advance, balsam do ciała ochrona&odbudowa SPF15, oraz kosmetyki męskie: orzeźwiający żel do mycia ciała i włosów, ochronny żel do golenia, kojący balsam po goleniu, dezodorant kulce Men Fresh OnDuty, dezodorant do ciała w sprayu MenFresh OnDuty.
Voucher pobytowy do wykorzystania w Hotelu Bania**** Thermal&Ski w Białce Tatrzańskiej o war. brutto 1.860,00 PLN

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: ludzka_istota

Podobne konkursy

Brak komentarzy.