Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs czytelniczy LEMONIADA 2021

Konkurs czytelniczy LEMONIADA 2021

Opis konkursu

Konkurs składa się z sześciu comiesięcznych etapów (styczeń-czerwiec 2021), podczas których zadanych zostanie w sumie 60 pytań, oraz z etapu VII, który odbędzie się po wakacjach 2021
Podczas każdego z etapów I-VI trzeba odpowiedzieć na 10 pytań, które zostaną ogłoszone na stronie ogroddoswiadczen.pl.

Każdemu pytaniu towarzyszą cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa (uwaga: przy kilku pytaniach prawidłowa jest większa liczba odpowiedzi, ale wystarczy wskazać jedną z nich, by zdobyć maksymalną liczbę punktów).

Odpowiedzi należy przesłać e-mailem na adres ogrod@mim.krakow.pl, zaznaczając numer pytania i wybraną odpowiedź (np. 1-A, 2-B itp.).

Etap VII Konkursu rozpoczyna się w setną rocznicę urodzin Mistrza – w niedzielę 12 września 2021 o godzinie 13:00 na terenie Ogrodu Doświadczeń – i wymaga osobistej obecności uczestników.

Nagrody

Pierwsza nagroda w Konkursie to komplet dzieł Mistrza (33 tomy) ufundowany przez jego syna pana Tomasza Lema. Zwycięzca otrzymuje również odlaną z metalu statuetkę przechodnią, czyli strasznie ciężką (złoto?) butelkę Lemoniady, ufundowaną przez wydawnictwo "Prószyński Media". Kto wygra trzy konkursy czytelnicze (niekoniecznie pod rząd!), ten dostanie statuetkę na zawsze.

Pozostałe nagrody (miejsca 2-10):

  • teleskop, przykładowy model: Teleskop Sky-Watcher Synta R-90/900 AZ-3
  • lornetka, przykładowy model: Nikon Aculon 10x50 (A211)
  • cenne książki i wielkie czekolady z laskowymi orzechami

Nadesłane przez: netka2000 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz