Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Desperados in the House"


Konkurs Desperados in the House

Opis konkursu

Prześlij imprezowe portfolio Waszego składu! Pokażcie, że na organizowaniu domówek znacie się jak nikt. Wybranych poprosimy o video z pomysłem na Waszą domówkę doskonałą!
Przydzielimy Wam imprezowego mentora, z którym na wspólnych warsztatach rozpracujecie nieziemski pomysł na Waszą domówkę życia!
4 domówki, 4 pojedynki, 4 kamienice, 4 miasta! Sprawdzimy, który z imprezowych składów zgarnie miano mistrza. Zwycięzcy z poszczególnych miast zmierzą się w kolejnym etapie.
Zwycięskie składy z każdego miasta staną do finałowej walki! 31.12 na imprezie spotkają się najlepsi organizatorzy domówek ze swoimi ludźmi oraz gwiazdy sceny elektronicznej. To tutaj dowiemy się, kto zgarnie nagrodę główną! Nie może Was tam zabraknąć!

Nagrody

Nagroda w postaci najmu Apartamentu w danym mieście. Maksymalna wartości najmu apartamentu na rok wynosi 70 000 PLN brutto. W ramach nagrody zwycięzca Wielkiego Finału będzie mógł zamieszkać wraz ze swoimi znajomymi ( liczba osób zostanie dookreślona w odrębnej Umowie) w apartamencie. Apartament zostanie wynajęty przez Organizatora konkursu na okres 1 roku. Wszelkie opłaty związane z eksploatacją apartamentu pokrywa Organizator konkursu w kwocie nie wyższej niż 30 000 PLN. Szczegóły wynajmu oraz obowiązki stron zostaną doprecyzowane ze zwycięzcą w odrębnej Umowie. Nagroda zostanie wydana zwycięzcy przez Organizatora do 30.01.2019 r.

Nadesłane przez: miketyson Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

Gość Klaudia

06.11.18 21:04:01

Hej jak nazywa się piosenka z tej reklamy ?:) 

0 0
Dodaj komentarz