Zakończony

Konkurs "Digital Ars - Digital Festival 2022"

Opis konkursu

Konkurs dedykowany jest amatorom sztuki, zespołom oraz indywidualnym artystom tworzącym media artystyczne w postaci obrazu, video, dźwięku, bądź tekstu napisanego w języku polskim / angielskim z pomocą AI. Praca powinna być stworzona w całości przez oprogramowanie i być obrazem cyfrowym, plikiem wideo, plikiem dźwiękowym lub plikiem tekstowym, a jej generowanie powinno być powtarzalne poprzez uruchomienie wskazanego oprogramowania. Udział w konkursie mogą wziąć również amatorzy sztuki używający gotowych aplikacji, również online.

Kategorie konkursowe:

  • OPEN
    „Brak ograniczeń odnośnie rodzaju sztuki, metody pracy, czy stylu. Pełna kreatywność dozwolona”.
  • NO CODE
    „Dopiero zaczynasz przygodę z AI? Wykorzystaj dostępne programy, również online i stwórz niepowtarzalne dzieło sztuki”.
  • METAMORPHOSES
    „Artystyczna interpretacja znanych utworów i obrazów. Nadaj znanym dziełom swojego niepowtarzalnego charakteru”.
Zwycięskie dzieła, za zgodą twórców, mogą zostać wykorzystane w produkcjach player.pl i Ringier Axel Springer Polska (np. onet.pl)

Nagrody

W każdej kategorii (OPEN, NO CODE, METAMORPHOSES) na twórców zwycięskich dzieł czeka nagroda pieniężna w wysokości 1.000 PLN ufundowana przez Digital Poland.

Dla zwycięzców każdej z kategorii partner konkursu player.pl (TVN Warner Bros. Discovery) ufundował darmowy dostęp na okres od 3 do 6 miesięcy.

Dla zwycięzców każdej z kategorii partner konkursu Ringier Axel Springer Polska ufundował darmowy dostęp do cyfrowej prasy Forbes i Newsweek na okres 3 do 6 miesięcy.

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: misiamarysia

Brak komentarzy.