Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs dla kobiet "Weekend w górach"


Konkurs dla kobiet Weekend w górach

Opis konkursu

Wzięcie udziału w Konkursie jest bezpłatne i żaden zakup nie jest wymagany, aby uczestniczyć w Konkursie lub wygrać. W Konkursie można wziąć udział tylko raz. Zadanie to zamieszczenie zdjęcia na stronie internetowej www.intersport.pl pochodzącego z prywatnej kolekcji i przedstawiającego ulubiony moment górskiej wędrówki. Osobą towarzyszącą Zwycięzcy może być wyłącznie pełnoletnia kobieta! Warunkiem skorzystania z Nagrody jest posiadanie przez Zwycięzcę oraz osobę towarzyszącą ważnych ubezpieczeń: zdrowotnego, od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz od odpowiedzialności cywilnej, przez cały czas trwania wyjazdu. Nagroda może być zrealizowana jedynie w dniach 15-17 września 2017 roku. Jeśli Zwycięzca oraz osoba towarzysząca nie mogą wziąć udziału w wyjeździe we wskazanym terminie, prawo do Nagrody wygasa. Nagroda zastępcza nie zostanie przyznana.

Nagrody

Przybliżona wartość detaliczna Nagrody wynosi 2000 euro. Nagroda obejmuje trzydniową wycieczkę do Annecy we Francji w terminie od 15 września 2017 roku do 17 września 2017 roku dla Zwycięzcy oraz jednej osoby towarzyszącej:
- biletów lotniczych w klasie ekonomicznej lub transportu naziemnego (w klasie drugiej lub ekonomicznej), w obie strony, dla dwóch osób;
- przejazdów (dla 2 osób) podczas całego wyjazdu;
- zakwaterowania w hotelu przez dwie noce (3* hotel);
- wyżywienia (kolacja 15 i 16 września 2017 roku oraz śniadanie i lunch 16 i 17 września 2017 roku); a także
- pakietu zajęć sportowych i wypoczynkowych z ekipami SALOMON i INTERSPORT

Nadesłane przez: cb656 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

Gość ~cb656

24.04.17 11:20:11

http://www.inters...n-play-in-the-moment
(strona z formularzem)

0 0
Dodaj komentarz