Reklama na e-Konkursy.info 20.10.19 23:15:51

Konkurs "#dlawszystkichktorychkochamy"

Konkurs #dlawszystkichktorychkochamy

Opis konkursu

Konkurs dla wszystkich, którzy kochają i tych kochanych rusza 14 lutego na profilu marki na facebooku. Jego celem jest uchwycenie najpiękniejszych chwil i pokazanie miłości do ludzi, zwierząt i pasji jakie mają fani marki Bracia Koral. Aby wziąć w nim udział należy umieścić na swoim profilu zdjęcie z osobą/zwierzakiem/rzeczą którą kochamy i oznaczyć post #dlawszystkichktorychkochamy oraz wysłać je na adres mailowy konkurs@smi.agency.

- 2019 rok jest dla PPL Koral i Bracia Koral wyjątkowym, jubileuszowym czasem, w którym chcemy dać Klientom możliwość zatrzymania najpiękniejszych chwil i podzielenia się nimi z innymi. Dlatego właśnie w Dzień Zakochanych startuje konkurs dla tych co kochają i tych kochanych, w którym możemy pokazać nie tylko miłość do naszej drugiej połowy, ale również naszych przyjaciół, zwierzaki, czy ulubione hobby i pasje, które sprawiają nam radość. - mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral.

Na 10 najbardziej kreatywnych zgłoszeń czeka bon o wartości 200 złotych na unikalną biżuterie marki Giorre z Swarovski Crystals!. Konkurs trwa do 14.03.2019 r.

Nagrody

Na 10 najbardziej kreatywnych zgłoszeń czeka bon o wartości 200 złotych na unikalną biżuterie marki Giorre z Swarovski Crystals!.

Nadesłane przez: Bracia Koral Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz