Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Dołącz do forumowiczów i wygraj e-papierosy oraz aromaty do tytoniu!"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: ???

Organizatorem konkursu jest serwis tanie-palenie.pl.
1. Prześlij na skrzynkę Administratora forum (admin@tanie-palenie.pl) adresy lokalizacji najbliższych/ulubionych sklepów stacjonarnych, tytoniowych lub z gadżetami w Twojej okolicy wraz ze swoimi danymi kontaktowymi.
2. Zarejestruj się na forum Tanie Palenie. (dotyczy nowych użytkowników)
3. Polub nasz profil na Facebook-u.(dotyczy nowych użytkowników)
4. Napisz na forum 5 treściwych i tematycznych postów (napisane posty muszą być adekwatne do kategorii i tematu, muszą nawiązywać do wcześniejszych wypowiedzi lub jeżeli są to nowe tematy- muszą być rozwinięte, nie mogą być "puste" i powinny składać się z kilku zdań!!! Proszę nie spam-ować na forum i pisać tylko rozwinięte i tematyczne posty).
5. Po zweryfikowaniu danych, darmowa próbka zostanie dostarczona do podanego sklepu tytoniowego i będzie czekać wyłącznie na Ciebie.

Nagrody:
WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE SPEŁNIŁY WARUNKI KONKURSU I WYŚL¡ SWOJE ZGŁOSZENIA NAJPÓ¬NIEJ DO GWIZDKA KOÑCZ¡CEGO OSTATNI MECZ NA EURO 2012, WEZM¡ UDZIAŁ W LOSOWANIU 6 NAJNOWSZYCH E-PAPIEROSÓW INIFINITY1 Z LIMITOWANEJ SERII "FAJA KIBICA"
ponadto po zakończeniu konkursu wśród osób, które podadzą największa ilość sklepów, wylosujemy szczęśliwca, który otrzyma E-PAPIEROSA SMOKS GLAXY W ZESTAWIE do wyboru w kolorze czarnym lub białym.
Nagroda gwarantowana - 30 ml AROMATU, KTÓRY WYSTARCZY NA ZAROMATYZOWANIE AŻ 5kg TYTONIU

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez tanie-palenie.pl. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodała mkmadzia7

Nagrody

Nadesłane przez: tanie-palenie.pl Opublikowane przez: mkmadzia7

Podobne konkursy

Dodaj komentarz