Reklama na e-Konkursy.info 17.10.19 19:38:07

Konkurs "Dzień kobiet w Antyradiu z Hotelem Krasicki"

Konkurs Dzień kobiet w Antyradiu z Hotelem Krasicki

Opis konkursu

W Rundzie prowadzący Program podaje numer telefonu. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest dodzwonienie się pod numer podany przez prowadzącego. Podczas Gry prowadzący Program zadaje pytanie (dalej „Pytanie”), Uczestnik, który jako pierwszy zgłosi się do odpowiedzi podając wyraźnie swoje imię jako pierwszy odpowiada na zadane Pytanie. W przypadku gdy po zgłoszeniu się do udzielenia odpowiedzi Uczestnik nie odpowie we wskazanym czasie lub udzieli złej odpowiedzi Pytanie przechodzi na drugiego Uczestnika Gry. Za każdą poprawnie udzieloną odpowiedź Uczestnik otrzymuje 1 punkt. Na Udzielenie odpowiedzi każdorazowo Uczestnik ma 5 sekund, jeżeli
Uczestnik nie udzieli odpowiedzi we wskazanym czasie traktowane jest to jako zła odpowiedź. Jeżeli Uczestnik zgłosi się do odpowiedzi w czasie zadawania Pytania prowadzący przerywa zadawanie Pytania a Uczestnik, który się zgłosił do odpowiedzi zgodnie z powyższym opisem przystępuje do udzielenia odpowiedzi. Grę uważa się za rozstrzygniętą w momencie gdy jeden z Uczestników zbierze co najmniej 2 punkty i będzie miał 1 punktową przewagę nad drugim Uczestnikiem.

Nagrody

5 voucherów, upoważniający do dwuosobowego pobytu dla zwycięzców Konkursu i osób towarzyszących do Hotelu KRASICKI**** w Lidzbarku Warmińskim do wykorzystania na dowolne świadczenia/pobyt, zabiegi, SPA, konsumpcja. Voucher ważny do 31 września 2019 roku, o wartości 2000,00 zł brutto.

Nadesłane przez: annb Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz