Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Elektron"

Opis konkursu

Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w piątej edycji konkursu ELEKTRON.

Konkurs ELEKTRON to rywalizacja, w której uczestnicy mierzą się z zadaniami z takich dziedzin nauki, jak elektrotechnika, elektronika, telekomunikacja i mechatronika. Organizowany jest on już po raz piąty przez Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej

ELEKTRON to konkurs dwuetapowy. W pierwszej części rozgrywek (eliminacjach szkolnych), która odbędzie się 7 grudnia 2012 r. w szkołach uczestników, uczniowie mają za zadanie rozwiązać test przygotowany w formie papierowej (test wielokrotnego wyboru, złożony z około 25 zadań, z czterema możliwościami odpowiedzi). W etapie drugim - finale organizowanym na Politechnice Wrocławskiej 15 lutego 2013 r. - na najlepszych uczestników eliminacji czeka test przygotowany na platformie Moodle, który rozwiązać można za pośrednictwem e-portalu Politechniki Wrocławskiej (test wielokrotnego wyboru, złożony z około 20-25 zadań, z czterema możliwościami odpowiedzi).

Aby wziąć udział w rywalizacji ELEKTRON należy do 26 listopada 2012 r. przesłać poprawnie wypełnioną Kartę Zgłoszenia Szkoły (dostępną TUTAJ) pocztą tradycyjną na adres:
Politechnika Wrocławska
Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki
ul. Janiszewskiego 11/17
50-372 Wrocław (z dopiskiem ELEKTRON)
faksem (na numer (0-71) 328-35-04) lub e-mailem (w formie skanu) na adres: artur.wiatrowski@pwr.wroc.pl.

Nagrody

I miejsce - 500 zł
II miejsce - 300 zł
III miejsce - 200 zł

Nadesłane przez: kachna1111 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz