Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Filmbox w UPC"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 18.11.2011 do: 02.12.2011

Organizatorem konkursu jest serwis upc.pl.
Dla Abonentów !!!

Po zapoznaniu się z Zaproszeniem do udziału w Konkursie wejść na stronę internetową Organizatora Konkursu i odpowiedzieć poprawnie na pytania konkursowe znajdujące się na stronie, w tym udzielić w terminie określonym w art. 6 poniżej, najciekawszej i najbardziej oryginalnej odpowiedzi na pytanie finałowe.

W Zgłoszeniu konkursowym podać swoje dane osobowe (imię, nazwisko, id klienta, aktualny adres, telefon kontaktowy, e-mail) oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby organizacji i przebiegu Konkursu przez Organizatora i Fundatora Konkursu poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu Zgłoszenia konkursowego, zamieszczonego na stronie internetowej Organizatora Konkursu http://www.upc.pl/filmbox.

Wypełnić wszystkie pola formularza Zgłoszenia konkursowego dostępnego na stronie internetowej Organizatora Konkursu http://www.upc.pl/filmbox.

Nagrody:
Nagroda główna: Jeden (1) przenośny odtwarzacz DVD Philips o szacowanej wartości 450 PLN. , urządzenie do robienia popcornu, oraz ekskluzywny box DVD.

Nagroda drugiego stopnia: Cztery (4) zestawy, w których skład wchodzą: urządzenie do robienia popcornu oraz zestaw DVD oraz 2 płyty CD z muzyką filmową.

Nagrody pocieszenia: Trzy (3) zestawy, w których skład wchodzą: lampka usb, oraz 4 książki filmowe

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez nice. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: nice Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz