Zakończony

Konkurs filmowy "Prawa człowieka w moim życiu"

Opis konkursu

Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć wraz z Konsulatem Generalnym USA w Krakowie zapraszają wszystkich zainteresowanych, w szczególności uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów, do udziału w konkursie filmowym pt. „Prawa człowieka w moim życiu”.
Czekamy na krótkie (max. 2 - minutowe) filmiki kręcone telefonem komórkowym dot. tematu „Prawa człowieka w moim życiu”. Do wygrania nagrody od Cupcake Corner Bakery, Kina Agrafka, Wydawnictwa Znak, Żydowskiego Muzeum Galicja oraz od Łąka Cafe! Na zgłoszenia czekamy do 26 marca. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród nastąpi 30 marca podczas ostatniego pokazu filmowego w ramach projektu „Prawa człowieka w filmie amerykańskim”.
Szczegółowe informacje o konkursie, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.pomocprawna.org. Zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych!
Wydarzenie jest organizowane przez Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć w ramach projektu pt. “Human Rights in American Cinema”. Projekt finansowany jest ze środków Konsulatu Generalnego USA w Krakowie.

Nagrody

- 3 podwójne zaproszenia do Cupcake Corner Bakery na zasadzie voucheru (darmowy zestaw combo: dowolna kawa/herbata/napój+cupcake/bajgiel/brownie) do wykorzystania na przestrzeni miesiąca od otrzymania voucheru,
- 3 podwójne zaproszenia na dowolny film do Kina Agrafka, do wykorzystania na przestrzeni miesiąca od otrzymania nagrody,
- 3 nagrody książkowe od Wydawnictwa ZNAK,
- 2 zestawy: kubek + dwuosobowe zaproszenie na kwietniowy koncert w Żydowskim Muzeum Galicja
- 2 plecaki od Łąka Cafe
- gadżety projektu „Prawa człowieka w filmie amerykańskim”

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: FBmagdalena1

Podobne konkursy

Brak komentarzy.