Zakończony

Konkurs filmowy: Wygraj podróż do Japonii

Opis konkursu

Nośnikiem konkursu jest film promocyjny G-SHOCK, składający się z czterech epizodów, których motywem przewodnim jest przedstawienie czterech sylwetek poszukujących wydarzenia związanego z 35. Urodzinami marki G-SHOCK.
Zakończenie każdego z epizodów, jak i całego filmu, jest otwarte i ma na celu zaproszenie Uczestników do dokręcenia swojego indywidualnego zakończenia filmu.
Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie i zamieszczenie swojego filmu na prywatnym profilu na kanale social media tj. Facebook i/lub Instagram z użyciem znaku hashtag (#) i hasłem 35GSHOCK (#35GSHOCK) oraz przesłanie potwierdzenia zgłoszenia na adres kontakt.gshock@zibi.pl
Zgłaszane video konkursowe musi być autorską kontynuacją i interpretacją zakończenia historii poszukiwania imprezy przedstawionego w filmie promocyjnym Organizatora http://www.zibi.pl/g-shock/eventy/ lub jednego z czterech zawartych w filmie głównym epizodów.

Nagrody

Nagrodą główną w konkursie jest wyjazd do Japonii dla jednej osoby w listopadzie 2018.
Nagroda obejmuje przelot, zakwaterowanie oraz wyżywienie na miejscu pobytu dla jednej osoby o łącznej wartości 10 000 zł.
Poza nagrodą główną Organizator przyzna także 4 nagrody cząstkowe w postaci zegarka marki G-SHOCK, które będą przyznawane raz w miesiącu.

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: netka2000

Podobne konkursy

Brak komentarzy.