Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Fotografia Miesiąca 2018"Opis konkursu

Termin nadsyłania prac na konkurs –do ostatniego dnia miesiąca włącznie.
Każdy uczestnik konkursu może przesłać na konkurs max. 2 prace.
Prace muszą być wykonane w latach 2017-2018. Prace nie mogą posiadać żadnych znaków: wodnych, inicjałów i napisów identyfikujących autora.
Do udziału w konkursie, nie dopuszcza się prac, które brały udział w poprzednich edycjach konkursu miesiąca organizowanych przez LTF.
Prace na konkurs należy przesyłać tylko w formie cyfrowej zapisane jako JPG na adres:kontaktltf@gmail.com. Wymagana rozdzielczość: nie mniej niż 300 dpi
Wymagany rozmiar: bok krótszy nie mniej niż 30cm, proporcje boków:1:1, 2:3, 3:4.
Wymagana nazwa: w nazwie pliku wpisać imię i nazwisko autora. W treści wiadomość należy podać pełny adres . Prace anonimowe nie będą przyjmowane.
Udział w konkursie jest odpłatny w postaci wpisowego wysokości 5zł, które przekazać należy na: Lubelskie Towarzystwo Fotograficzne im. E. Hartwiga, 20-010 Lublin, ul. Dolna Panny Marii 3, BOŚ O/Lublin, Nr rachunku: 51 1540 1144 2114 6406 7836 0001, z dopiskiem: wpisowe w konkursie miesiąca...(wpisać nazwę miesiąca).
Osoby zakwalifikowane do konkursowego przeglądu na życzenie otrzymają krótką recenzję

Nagrody

Dziesięć pierwszych fotografii z każdego miesiąca umieszczonych zostanie na internetowej stronie LTF w zakładce Galeria LTF, oraz na Facebooku
Zwycięskie „ Fotografie Miesiąca ” wezmą udział w wystawie dorocznej LTF.
Zwycięskie „Fotografie Miesiąca” umieszczone zostaną w pamiątkowym katalogu wydanym z okazji podsumowania rocznej działalności LTF. Autorzy „ Fotografii Miesiąca ” , otrzymają katalog z wystawy dorocznej.

Nadesłane przez: edytapodolak Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz