Zakończony

Konkurs fotograficzny "Białystok na cały rok"

Opis konkursu

Konkurs „Białystok na cały rok” to konkurs ogólnopolski, mogą w nim wziąć udział nie tylko białostoczanie, ale również mieszkańcy innych polskich miast. Został on podzielony na cztery kategorie: wiosnę, lato, jesień i zimę. Każdy uczestnik może nadesłać od jednej do trzech fotografii z każdej kategorii. Chcemy, żeby kalendarz pokazywał nasze miasto w różnych porach roku. Zdjęcia powinny być wykonane w Białymstoku, nie wcześniej niż przed 1 stycznia 2015 roku. Do Urzędu Miejskiego powinny zostać dostarczone w postaci elektronicznej (tiff, jpg, ai, eps lub pdf) oraz jako wydruk (10x15 cm). Powinny to być fotografie w orientacji poziomej. Wszystkie szczegóły techniczne będą dostępne w regulaminie.
Ocena zgłoszonych do konkursu zdjęć będzie przebiegała dwuetapowo. W pierwszym etapie komisja konkursowa powołana przez Miasto oceni je według dwóch kryteriów – pomysłowości i oryginalności oraz związku pracy z tematyką. Komisja wybierze po pięć najlepszych prac z każdej kategorii. Jej decyzję poznamy do 30 października. W drugim etapie – to białostoczanie zdecydują, które zdjęcia powinny się znaleźć w przyszłorocznym kalendarzu. Głosowanie będzie trwało tydzień. Trzy prace, które uzyskają największą liczbę głosów, zostaną opublikowane w kalendarzu wieloplanszowym. Laureaci konkursu otrzymają po 10 sztuk tej publikacji oraz nagrody pieniężne – po 500 zł (brutto).

Nagrody

trzy prace, które uzyskają największą liczbę głosów, zostaną opublikowane w kalendarzu wieloplanszowym. Laureaci konkursu otrzymają po 10 sztuk tej publikacji oraz nagrody pieniężne – po 500 zł (brutto).

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: ziolko

Podobne konkursy

Brak komentarzy.