Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs fotograficzny "To My Tworzymy Świat"


Konkurs fotograficzny To My Tworzymy Świat

Opis konkursu

W ramach swojego projektu edukacyjnego „To MY Tworzymy Świat” Canon ogłosił właśnie kolejny w tym roku konkurs, który promuje 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ustanowionych przez ONZ. Tym razem do wygrania jest aparat EOS 200D wraz z obiektywem EF-S 18-55 mm. Projekt adresowany jest do młodzieży w wieku od 13 do 18 lat.

Aby zawalczyć o tę atrakcyjną nagrodę wystarczy wykonać zdjęcie i wraz z krótkim opisem zgłosić do konkursu za pośrednictwem internetowego formularza.
Zdjęcie powinno odnosić się do przynajmniej jednego z 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju, ustanowionych przez ONZ.

Jedno zdjęcie może jednocześnie odnosić się do kilku Celów Zrównoważonego Rozwoju. Przykładowe tematy prac to: równość płci, ochrona środowiska, walka z ubóstwem, znaczenie edukacji, pokój i sprawiedliwość, zdrowie i jakość życia, godna praca, odpowiedzialna konsumpcja itp. Do zdjęcia należy dołączyć krótki opis (maks. 150 znaków), w którym wyjaśniony zostanie kontekst fotografii i jej powiązania z Celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Jeden uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie do 3 zdjęć, jednak muszą być to fotografie, które nie zostały dotąd nigdzie opublikowane i nie wygrały żadnego innego konkursu.

Nagrody

Aparat Canon EOS 200D wraz z obiektywem EF-S 18-55 mm

Nadesłane przez: MCQ Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz