Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Gdyby Cie nie było..." do godz. 20:00

Konkurs Gdyby Cie nie było... do godz. 20:00

Opis konkursu

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu krótkiego filmu przedstawiającego wybraną przez uczestnika postać, która jego zdaniem zasługuje na miano lokalnego bohatera. Długość nagrania nie może przekroczyć trzech minut, a w jego treści choć raz powinien zostać użyty zwrot „Gdyby Cię nie było…”.

Konkurs „Gdyby Cię nie było…” jest konkursem otwartym, co oznacza, że może wziąć w nim udział każda zainteresowana osoba.

Nagrody

Zwycięzcy, czyli pięć osób wyróżnionych nagrodą jury oraz pięć osób wyróżnionych nagrodą publiczności (głosowanie na FB) otrzymają:

  • możliwość udziału w warsztatach filmowych prowadzonych przez Reżysera Życia – popularnego twórcę, którego filmy poświęcone m.in. problemom współczesnej młodzieży, za pośrednictwem serwisu YouTube, docierają do milionów odbiorców w całym kraju;
  • możliwość wizyty na planie zdjęciowym jednej z nowych produkcji Reżysera Życia;
  • wstęp do Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w Warszawie;
  • dyplom potwierdzający otrzymanie nagrody.
Ponadto, dwa najlepsze filmy konkursowe wybrane przez Komisję Konkursową zostaną udostępnione na oficjalnym profilu Reżysera Życia w serwisie społecznościowym Facebook, a ich autorzy otrzymają atrakcyjną nagrodę rzeczową.
Do jednej z osób trafi aparat Canon 1300D, którym nagrywane były filmy publikowane na kanale Reżysera Życia.

Nadesłane przez: slonko365 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz