Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Grilluj z Kamis i KobietaPisze.pl"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 16.07.2012 do: 05.08.2012

Organizatorem konkursu jest serwis kobietapisze.pl.
Należy przesłać pod adres info@kobietapisze.pl zgłoszenie -przepis na potrawę grillową ze zdjęciami oraz formularz zgłoszeniowy, w tytule wpisując "Konkurs Kamis". Każdy uczestnik ma prawo do nadesłania dowolnej liczby zgłoszeń.

Przepis powinien się składać z listy składników oraz sposobu przygotowania potrawy. Dodatkowo, uczestnik konkursu zobowiązany jest do przysłania max. 5 zdjęć potrawy. Akceptowane są przepisy na dowolną potrawę wykorzystywaną w okresie grillowym. Dopuszczalne są potrawy mięsne, wegetariańskie, przekąski itp. Nadesłane zdjęcia powinny być dobrej jakości. Dłuższy bok każdego ze zdjęć powinien mieć minimalny wymiar 800 pikseli.

Nagrody:
2 x zestaw: grill firmy Landmann i przyprawy grillowe firmy Kamis (Przyprawa do grzanek złocistych Kamis, Przyprawa do hamburgera z grilla Kamis, Przyprawa do kurczaka z grilla Kamis, Grill pikantny w tubie Kamis, Grill klasyczny w tubie Kamis, Przyprawa do karkówki z grilla Kamis, Przyprawa do skrzydełek ognistych Kamis, Przyprawa do sosu tzatziki Kamis, Nuggetsy z parówek Kamis).

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez joan. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: joan Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz