Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Hill’s Kartka Świąteczna"

Konkurs Hill’s Kartka Świąteczna

Opis konkursu

1. Zadaniem Uczestnika jest stworzenie przy wykorzystaniu aplikacji dostępniej na profilu Hill’s Pet Polska na Facebooku kartki z życzeniami świątecznymi na którym widnieje pies lub kot.
2. Kartka po zgłoszeniu przez uzytkownika do udziału w konkursie zostanie zaakceptowana przez komisję i umieszczona w galerii zdjęć.
3. Przygotowana kartka świąteczna z wykorzystaniem aplikacji, po akceptacji komisji konkursowej zostanie opublikowana w galerii zdjęć w aplikacji. Tylko jedna kartka jednego uczestnika może zostać opublikowana w galerii i wziąć udział w konkursie. Liczy się pierwsze zgłoszenie. Tak przygotowane życzenia świąteczne, które znajdą się w galerii zostaną ocenione przez komisję konkursową, o której mowa w §5 ust. 1 i ocena ta stanowi wyłączną podstawę do wyłonienia Laureatów w liczbie 3 (trzech).

Nagrody

1) Legowisko Hill’ s dopasowane do potrzeb pupila w zależności od gatunku psa lub kota oraz specjalnie dobrana do potrzeb żywieniowych karma marki Hill’ s
2) Specjalnie dobrana zabawka edukacyjna dopasowana do potrzeb pupila w zależności od gatunku oraz specjalnie dobrana do potrzeb żywieniowych karma marki Hill’ s
3) Karma marki Hill’ s specjalnie dobrana do potrzeb żywieniowych zwierzęcia laureata.

Nadesłane przez: ludzka_istota Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz