Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Jubileuszowy"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 01.06.2012 do: 20.07.2012

Organizatorem konkursu jest serwis upc.pl.
Aby wziąć udział w Konkursie należy:
1. Przez okres co najmniej 3 lat korzystać nieprzerwanie z 3 usług Organizatora wcześniej także z usług Aster (Telewizja Analogowa - co najmniej Pakiet Pełny lub Pakiet Basic, Telewizja Cyfrowa, Internet, Telefon) i nie zalegać z opłatami na rzecz Organizatora Konkursu na dzień rozpoczęcia Konkursu, czyli na dzień 01 czerwca 2012 roku, jak i w dniu 26 lipca 2012 roku, w którym będzie dokonywany Wybór Zwycięzców
2. Po zapoznaniu się z Zaproszeniem do udziału w Konkursie drogą elektroniczną, za pośrednictwem strony internetowej Organizatora Konkursu - www.upc.pl/3x3, dokonać jednego Zgłoszenia Konkursowego, tj. odpowiedzieć na wszystkie zamieszczone na stronie pytania oraz wskazać jeden, najciekawszy według Uczestnika Konkursu, kanał dziecięcy z oferty UPC i napisać krótkie uzasadnienie wyboru. Termin na dokonanie Zgłoszenia Konkursowego upływa 20 lipca 2012 roku.

3. W Zgłoszeniu konkursowym podać swoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy, e-mail, Numer Identyfikacyjny Abonenta) oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora Konkursu poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu Zgłoszenia konkursowego zamieszczonym na stronie internetowej Organizatora Konkursu.
4. Wypełnić wszystkie obowiązkowe pola formularza Zgłoszenia konkursowego dostępnego na stronie internetowej Organizatora Konkursu www.upc.pl/3x3.

Nagrody:
nagroda główna składająca się z:
(i) tzw. nagrody wyjazdowej, ufundowanej przez VIMN Poland sp. z o.o., o łącznej wartości 14.500 złotych brutto (słownie: czternaście tysięcy pięćset złotych)

nagrody specjalne, których wartość przekracza 760 zł:
4-dniowa wycieczka rodzinna do Berlina (2 dorosłych, 2 dzieci), połączona ze zwiedzaniem miasta o wartości 5 462 złotych brutto (słownie: pięć tysięcy czterysta sześćdziesiąt dwa złote) ufundowana przez nadawcę kanału Da Vinci Learning


5 telewizorów 40’’ LCD SAMSUNG 40’’UE40D5800 o wartości 2 152 złotych


3 zestawy upominków od nadawcy kanału Baby First TV o wartości 795 złotych


nagrody dodatkowe, których wartość nie przekracza 760 zł:
100 plecaków "Niesamowity świat Gumballa", ufundowanych przez nadawcę kanałów Cartoon Network i Boomerang. 80 zestawów puzzli "W rodzinie zwierzątek", ufundowanych przez nadawcę kanału Polsat JimJam, 50 maskotek "Rybka MiniMini", ufundowanych przez nadawcę kanału MiniMini+, 50 zestawów maskotka "Detektyw Łodyga" + bidon, ufundowanych przez nadawcę kanału MiniMini+, 50 bidonów ufundowanych przez nadawcę kanału teleTOON+, 50 zestawów przyborów szkolnych Taniec rządzi, ufundowanych przez Organizatora Konkursu, 50 ręczników Fineasz i Ferb, ufundowanych przez Organizatora Konkursu, 50 zestawów puzzli Klub przyjaciół Myszki Miki, ufundowanych przez Organizatora Konkursu, 20 maskotek "Patryk", ufundowanych przez VIMN Poland sp. z o.o., 15 maskotek "SpongeBob Kanciastoporty", ufundowanych przez VIMN Poland sp. z o.o., 10 maskotek "Dora", ufundowanych przez VIMN Poland sp. z o.o..


Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez dorcia77. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: dorcia77 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz