Zakończony

Konkurs "Kalendarz Royal-Stone 2023"

Opis konkursu

Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba pełnoletnia, która samodzielnie wykona i zgłosi do Konkursu pracę – BIŻUTERIĘ inspirowaną tematem konkursowym.
Konkurs dzieli się na 12 konkursów cząstkowych. Inspiracje ogłaszane będą w 4 terminach/częściach, po 3 tematy.
Tematy pierwszych inspiracji:
  • Inspiracja nr 1 – “OŁOWIANY ŻOŁNIERZYK”
  • Inspiracja nr 2 – “CALINECZKA”
  • Inspiracja nr 3 – “KRÓLOWA ŚNIEGU”
Zgłaszana do Konkursu praca musi stanowić BIŻUTERIĘ przeznaczoną dla LUDZI (kobiet, mężczyzn, dzieci). Pracę konkursową może stanowić klasyczna biżuteria typu naszyjnik, wisior, broszka, brelok, pierścionek czy kolczyki lub ozdoba biżuteryjna (np. wachlarz, fascynator) albo aplikacja (np. na buty, pasek, nakrycie głowy, ubranie itp.) przy wyraźnym zaznaczeniu w opisie, który element (jeżeli jest on tylko częścią składową) jest wykonany przez Uczestnika własnoręcznie, a który jest elementem gotowym pozyskanym z innych źródeł).

Nagrody

Nagrody dla Laureatów każdego z konkursów cząstkowych:
I miejsce – publikacja zdjęcia pracy w Kalendarzu Royal-Stone na rok 2023 (zdjęcie główne karty miesiąca), – bon na zakupy w sklepie royal-stone.pl o wartości 500,00 zł, – karta VIP do sklepów Royal-Stone (18% rabatu).
Łączna ilość nagród: 12
II miejsce – publikacja zdjęcia pracy w Kalendarzu Royal-Stone na rok 2023 (zdjęcie małe) – bon na zakupy w sklepie royal-stone.pl o wartości 200,00 zł, – karta VIP do sklepów Royal-Stone (18% rabatu).
Łączna ilość nagród: 12
III miejsce – publikacja zdjęcia pracy w Kalendarzu Royal-Stone na rok 2023 (zdjęcie małe) – bon na zakupy w sklepie royal-stone.pl o wartości 100,00 zł, – karta VIP do sklepów Royal-Stone (18% rabatu).
Łączna ilość nagród: 12
Nagroda publiczności – bon na zakupy w sklepie royal-stone.pl o wartości 50,00 zł (nagroda dla pracy, która zbierze najwięcej kliknięć „Lubię to” (łącznie z pozostałymi pozytywnymi emotkami) pod zdjęciem opublikowanym w albumie konkursowym na fanpage Royal-Stone)
Łączna ilość nagród: 12

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: netka2000

Podobne konkursy

Brak komentarzy.